طرح لایه باز و پروژه آماده افترافکت و پریمیر چیست؟

سعید ناصریسپتامبر 18, 20211min0

سلام در این وبلاگ در مورد رفع گرافیک و طراحی محتوا برای دوستان خود. اولین چیزی که در مورد طرح لایه باز است ، شاید برخی از مبتدیان اطلاعاتی در مورد این فایل ها در زمینه طراحی ندارند. لازم به ذکر است که کارت ویزیت لایه باز این است ایده آل برای کسانی که می خواهند طراحی های سطح بالا به صرف زمان کمی است و یک راه حل برای کسانی که زمان برای مهم برای طراحی آنها استفاده از آماده ساخته شده و یا فایل لایه باز فایل های.

فایل های گرافیکی لایه باز فایل های psd نامیده می شوند که طراحان می توانند ویرایش کنند.

به عنوان مثال ، یک کارت کسب و کار با یک لایه باز یک فایل کارت کسب و کار آماده است که طراح می تواند متون یا تصاویر را ویرایش کند.

اولین سایت یک سایت گرافیکی برای فروش کارت ویزیت لایه باز این نوع است. طرح های آماده در سایت از اول گرافیک سایت وجود دارد سازمان های مختلف است که می توانید با مراجعه به این سایت و پیدا کردن کارت های کسب و کار و یا دیگر طرح های لایه باز پس از دانلود در کانون تبلیغاتی است که برای دیدن آنها نیاز به در چاپ.

پروژه پریمیر چیست؟

فایل های تهیه شده توسط افراد حرفه ای ساخته شده و به کمک مردم ایجاد موزیک و عکس و آرم خود را در زمان کمتر به جای این پروژه پریمیر با یک کلیپ از یک مونتاژ حرفه ای. این زمان ساخت تبلیغات خود را به حداقل رساندن و به حداقل رساندن شدت کار. فراموش نکنید که در هر زمینه ای که در آن کار می کنید ، قالب های آماده برای شما عزیزان وجود دارد.

چگونگی استفاده از پروژه پریمیر

در حال حاضر این ما را به موضوع مورد بحث در این پست ، که برای خود صحبت می کند. اما قبل از اینکه شما شروع به انجام این کار, شما باید نگه دارید در ذهن اگر شما یک پایه آشنایی با محیط و بخش های مختلف گروه پشتیبانی آن را راحت تر برای شما به انجام این کار.

در مرحله اول این سایت است که یک قالب برای این پروژه پریمیر رفته و پس از دریافت اشتراک و ثبت نام یکی از این پروژه ها باید مطلوب و در نظر گرفتن کسب و کار خود را انتخاب کنید. برخی از توضیحات برای هر پروژه که شما باید با دقت بخوانید وجود دارد, چرا که اگر شما یک نسخه بالاتر از نسخه خود را دانلود کنید برای تشویق, شما مشکلات.
در مرحله بعد ، پس از دانلود پروژه و مرور به فایل ، ورود به پوشه پروژه برای مشاهده و اجرای نسخه به پایان رسید از برتر.
پس از باز کردن فایل با صفحه ای شبیه به عکس زیر شما خواهد شد با این واقعیت مواجه شده است که اگر تنظیمات مربوط به این قسمت نیست بازی شما می توانید به پنجره های ویندوز را انتخاب کنید و لازم کاری تنظیمات خود را انتخاب کنید.

پروژه پریمیر

هر یک از مراسم افتتاحیه پروژه فایل ها به پوشه ها که شما می توانید پس از ورود در سمت چپ این نرم افزار که برای آن شما نیاز به رفتن به ویرایش پوشه برای ایجاد تغییرات در کار خود را. در این بخش از دنباله, کسانی هستند که هر یک از آنها را انتخاب کنید وجود دارد, برخی از پوشه ها, مانند: تصویر, و غیره.، متن ، لوگو،و غیره که البته حضور هر یک از این عناصر برای آماده سازی پروژه شما آپلود خواهد شد بستگی دارد که چه ویژگی های رسانه ها.
در مرحله بعد, به سادگی جایگزین فیلم های خود را, عکس, متن, آرم, توالی. برای پیکربندی آن ، فقط به بخش مدیریت اثرات بروید و ایجاد تغییرات در تصویر ، متن و….. انجامش بده برای مثال اگر شما می خواهید به تغییر اندازه یک عکس را تغییر اندازه تصاویر خود را با رفتن به اثرات مدیریت و تغییر مهارت پارامتر.

پس از ویرایش و قرار دادن تمام جزئیات ، به خروجی بروید. برای انجام این کار ، به قسمت فایل در پانل بالای نرم افزار بروید ، صادرات را انتخاب کنید و گزینه چند رسانه ای را برای ذخیره فایل خروجی انتخاب کنید. توجه به پارامترهای فرمت برای H264 و تنظیمات برای پارامتر ITP منبع ماخ.

فقط یک محل برای ذخیره فایل و لذت بردن از ساخته شده است در کلیپ را انتخاب کنید.

علاوه بر این من شما را دعوت می کنم نمونه هایی از پروژه موشن گرافیک را نیز ببینید و بصورت حرفه  ای از پروژه های آماده و پروژه های لایه با ز استفاده کنید

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

16 − 12 =

Powered by mihanseo