تاب ریلکسی در دکوراسیون منزل مدرن ایرانی

سعید ناصریسپتامبر 14, 20211min0

عصر یک روز تابستانی شاید هیچ جای خانه برای لم دادن، مطالعه و البته موبایل بازی! راحت تر از تاب ریلکسی گوشه تراس یا پذیرایی نباشد و ساعت های کشدار یک شب طولانی زمستان را تنها گرمای پتویی که در میان صندلی تابی به خودتان پیچیده اید گرم و قابل تحمل می کند…

تاب ریلکسی آبی
منظره و تاب ریلکسی آبی

تاب بازی، آزاد و معلق این سو و آن سو رفتن و از زمین رها شدن از این احساسات دوست داشتنی ای است که خیلی وقت ها اغلب ما دوست داریم آن را تجربه کنیم. مبلمان های تابی، تاب های ریلکسی، هاموک و ننو ها منجمله مبلمان های مدرن و نسبتا جدیدی هستند که در دکوراسیون منزل باب شده اند و با اینکه ممکن است تصور کنید مبلمان های دست و پاگیری هستند که برای خانه ها کوچک چندان هم به کار نمی آیند، اما شاید مطالعه این مطلب بتواند دیدگاه تان را کمی تغییر دهد…

تاب ریلکسی

فراموش نکنید که حتی اگر یک خانه با پذیرایی کوچک دارید، باز هم ممکن است بتوانید آن را در بخشی از خانه جای دهید و از لدت تاب خوردن در کنار تماشای تلویزیون، صرف میوه و ور رفتن با موبایل تان استفاده کنید…

مطالعه این مطلب تا انتها می تواند به شما اطلاعات مناسبی در خصوص خرید یا عدم خرید صندلی تابی و نکات مهمی که لازم است در مورد آن بدانید ارائه کند. در هر حال برای خرید این صندلی ها می توانید با طراحان و مشاوران دکوراسیون اتود نیز به رایگان مشورت نمایید.

خرید تاب ریلکسی

طراحان نگارنده این مطلب: الهه صمدی، الهه محمدی، علیرضا رضوی کیا، پوریا حسینی نسب، نگارش اولیه؛ آذرماه ۹۸، آخرین بازنگری؛ تیرماه۹۹

اسامی دوستان گرامی، درج کنندگان تجربه ها و مشاوره گیرنده های عزیزی که در خصوص مبلمان های تابی به ما مشاوره داده اند در انتهای این مطلب درج شده است.

تاب ریلکسی بخریم یا نه؟ جاگیر و بی استفاده یا کاربردی و جذاب!

یکی از پرسش هایی که در چندین طراحی و مشاوره آنلاین دکوراسیون چیدمان منزل، خرید مبلمان و خرید جهیزیه عروس با ما مطرح شده است و به نوعی دلیل و انگیزه نگارش این مقاله بوده، پرسش در خصوص کارایی و بازدهی تاب های ریلکسی است.

اگر در جست و جوی پاسخ این سوال اینترنت را زیر و رو کرده باشید به جواب های عجیب و بعضا اغراق آمیزی در خصوص مزایای استفاده از تاب ریلکسی برخورده اید! و البته که این پاسخ ها همگی در وب سایت های فروشندگان درج شده است! از مزایایی مانند اینکه این تاب ها موجب ترشح اندروفین و آرامش اعصاب می شود تا امکان بازیابی اعصاب پس از یک روز پرتنش و خسته کننده.

قیمت بهترین تاب ریلکسی

اما واقعیت این است که هیچ یک از این ادعاهای مطرح شده بر مبنای تحقیقات علمی و با ارائه سند و مدرک نبود و ما نتوانستیم آن ها را بپذیریم. (بعضا نوشته شده است بر مبنای تحقیقات اما واقعا کدام تحقیقات؟! کدام محققان و کدام سند علمی؟!)

در هرحال ما حیطه دانش، تجربه و مشاهدات خود و مشاوره گیرندگان عزیزی که تجربیات خود از تاب های ریلکسی را با ما در میان گذاشته اند به پرسش شما پاسخ می دهیم. به این نکته کلیدی نیز توجه داشته باشید که ما فروشنده نیستیم، هیچ اصراری بر خرید این مبلمان نداریم و بنابراین تبلیغات مثبتی برای خرید آن در کار نخواهد بود.
پاسخ طراحان دکوراسیون اتود به یک پرسش مهم؛ تاب ریلکسی بخریم یا نه؟ نکند پولمان را دور ریخته باشیم؟!

با اینکه پاسخ دادن به یک پرسش با سوال دیگر را دوست ندارم (و پیشاپیش از شما پوزش می طلبم) اما اجازه بدهید با یک سوال اندکی مرتبط به شما پاسخ دهم؛ به نظر شما دستگاه تردمیل در خانه کارایی دارد یا صرفا به یک چوب لباسی چند میلیونی درست وسط پذیرایی تبدیل می شود؟!

تاب ریلکسی ارزان
تاب ریلکسی ارزان قیمت

تاب ریلکسی

اگر در خانه خود یا اطرافیانتان دستگاه های تردمیل و دوچرخه های ثابت را مشاهده کرده باشید به خوبی می دانید که برای برخی افراد این دستگاه کاربری مناسبی در کاهش وزن، انجام منظم حرکات ورزشی و استفاده صحیح دارد و برای برخی نیز، تبدیل به وسیله گران قیمت اما بلااستفاده (اگر رخت آویز را کاربری تلقی نکنیم!) در دکور منزل شده است. تاب های ریلکسی نیز می توانند به همین نسبت مفید یا کاملا غیرموثر باشند و این موضوع به شخص شما و نحوه استفاده از آن بستگی دارد.

البته از دیدگاه من به عنوان یک طراح دکوراسیون، کاربردی یا بی استفاده بودن این تاب ها بستگی زیادی به مکان چیدمان آن دارد. قرار دادن صندلی در یک مکان دور از دسترس، بدون امکان مشاهده تلویزیون (اگر اهالی خانه اهل تماشای تلویزیون هستند)، بدون دسترسی آسان به پریز برق! (برای شارژ موبایل و شارژر لپ تاپ)، در یک بخش خیلی سرد (مانند کنار پنجره) یا خیلی گرم (بدون تهویه کافی) و یا مکانی مانند یک تراس شلوغ و بد آب و هوا و یا حتی دور از سایر مبلمان ها، می تواند آن را تبدیل به یک انباری کوچک معلق برای کوسن ها و خورده ریزهایی کند که علی الحساب جایی برایشان نیست!

تاب ریلکسی خوب است؟

اما اگر به صورت دقیق، در یک تناسب عالی با سایر بخش های چیدمان و در بخش مناسبی از پذیرایی، مقابل تلویزیون و کنار پریز، نزدیک به سایر مبلمان ها و مکان نشستن سایر اهالی خانه، با یک تشک نرم و پتوی گرم تر قرار بگیرد، شاید تبدیل به جذاب ترین مبلمان و یک گوشه دنج دوست داشتنی در دکوراسیون منزل شما شود.

البته کاربردی بودن آن تا حد زیادی به استفاده کننده و علاقه مندی های وی نیز بستگی دارد. برای مثال تجربه من این است که افراد مسن صندلی های ریلکسی کلاسیک مانند صندلی راک را به استفاده از مبلمان های تابی ترجیح می دهند.

اما اگر هنوز هم در خصوص خرید این مبلمان تردید دارید و یا برای خرید آن نسبتا متفاعد شده اید، لازم است تا انتهای این مطلب را مطالعه بفرمایید.
چرا به عنوان طراح دکوراسیون مبلمان های ریلکسی را توصیه می کنم؟

تاب ریلکسی

شاید اوضاع این روزهای کشورمان (آذرماه ۹۸، پس از مشکلات متعددی که در آبان ماه ۹۸ در سطح کشوری تجربه کردیم!) نیازی به بیان و توصیف من نداشته باشد…

از ناامیدی فزاینده، فشارهای اقتصادی، هراس از بیماری های متعددی که شایع شده است (از آنفولانزا با ده ها کشته رسمی و صدها غیر رسمی بگیرید تا قرص هایی که یک روز در کیک ها پیدا می شوند و روز بعد در شیرخشک و فردا خدا می داند در کجا) و همه چیزهای دیگری که این سو و آن سوی زندگی ما ایرانیان چه آن ها که در این کشور مانده اند و چه آن ها که رفته اند و دل نگران خانواده مانده اند، در جریان است…

همه و همه در کنار هم، تبدیل به فشارهایی شده اند که خواه ناخواه بر اعصاب خونسردترین و بی خیال ترین افراد فشار می آورند و می توانند منشا تنش های عصبی کوچک و بزرگ باشند و شاید یک گوشه دنج برای خلوت و آرامش، یک صندلی کوچک که کمی این سو و آن سو می رود و اجازه می دهد پاهایتان را آویزان کنید، کمی تاب تاب بخورید و یک دمنوش ساده بنوشید، یک راهکار عالی برای تمدد اعصاب در کنار تنش های روزمره موجود باشد…

تاب ریلکسی

به عنوان طراح اعتقاد دارم دکوراسیون منزل تان پیش از هرچیز باید مکانی برای آرامش گرفتن شما باشد (و نه مکانی برای جای دادن حداکثری میهمانان تان!) و قرار گرفتن یک صندلی تاب ریلکسی در بخشی از پذیرایی به چیدمان مبلمان هفت نفره به هر ضرب و زوری که هست کاملا ارجحیت دارد. احتمالا میهمانان تان را که بیش از خودتان دوست ندارید؟ و حتی اگر عزیزانی هستند که دوست دارید در منزل شما راحت باشند، باز هم تاب ریلکسی یک گزینه عالی و ایده آل برای سپری کردن اوقات فراغت آنان در منزل شماست…

تاب های ریلکسی را کجا می توانیم چیدمان کنیم؟

به صورت ساده پاسخ این سوال اینست که؛ در هر بخشی از فضای خانه یا حتی محیط کار که تمایل دارید در آنجا استراحت، مطالعه یا ریلکس کنید، یک تاب ریلکسی دوست داشتنی و نرم می تواند چیدمان شود.

این گوشه دنج می تواند بخشی از گوشه نشیمن و در مقابل تلویزیون یا پای پنجره ای با منظره زیبا باشد و یا در بخشی از دکوراسیون اتاق خواب مستر به عنوان فضایی برای استراحت و مطالعه آرام در نظر گرفته شود. اگر اقلیم مناسبی برای استفاده از بالکن در اغلب اوقات سال دارید و یا تراس منزل شما به نحو مناسبی پوشیده شده است، یکی از جذاب ترین مکان های چیدمان تاب های ریلکسی، تراس های کوچک و جمع و جوری هستند که اغلب هم بی استفاده رها می شوند.

تاب ریلکسی

اگر در منزل تان بخش مجزایی برای نگهداری از گیاهان مانند پاسیو دارید، قرار دادن تاب ریلکسی در این بخش از ساختمان نیز می تواند علاوه بر فراهم کردن آرامش از حضور در میان گیاهان، جلوه و نمای جذابی نیز ایجاد کند.

و اگر آن قدر خوشبخت هستید که در این روزگار خانه های قوطی کبریتی و آپارتمان های سر به فلک کشیده، هنوز هم یک حیاط سرسبز با درختان زیبا در اختیار دارید، حیاط منزل تان می تواند یک فضای عالی برای ریلکسیشن در صندلی تابی باشد…

دکوراسیون اتاق کودک می تواند با یک تاب ریلکسی یا ننوی کودکانه دچار یک تحول اساسی شود و علاوه بر ایجاد احساسات مثبت و تعلق خاطر نسبت به اتاق در ذهن کودک، با یک سیاست گذاری صحیح و دیزاین جذاب، بخشی از هزینه های زمانی و مالی مراجعه به پارک و شهربازی های متعدد را نیز کاهش دهد!

تاب ریلکسی

در دیزاین و چیدمان اتاق کودکان خردسال و نوزادان، می توانید ننوها یا صندلی های تابی را به نحوی در نظر بگیرید که برای مادر و کودک هر دو قابل استفاده باشد. مطالعه کتاب، خواباندن و شیر دادن به نوزاد در این تاب ها می تواند یک فعالیت لذت بخش برای مادر خسته و بی خواب طفل خردسال باشد.

تاب جدید ریلکس
تاب برای ریلکس کردن

در دیزاین فضاهای انتظار لوکس و محیط های اداری نیز می توانید از این سبک صندلی ها برای فضای استراحت کارکنان استفاده نمایید. ممکن است تصور کنید این ایده های لوکس و جذاب برای شرکت های خارجی مناسبند، اما در ایران نیز شرکت های خصوصی با مدیران آگاهی داریم که برای فضای استراحت کارمندان خود تمهیدات متعددی دارند.

ابعاد و ابعاد است که شما نیاز به دانستن در مورد تاب ریلکسی؛

تاب ریلکسی بسته به مدل و سبک طراحی ، و همچنین تعدادی از کاربران ، اندازه و ابعاد متفاوت است. ابعاد کوله پشتی, و غیره. ابعاد کفی و فضای مورد نیاز برای این طرح از دکوراسیون خانه را به حساب چیز دیگری است اما ارتفاع اغلب مدل های تغییر شکل بین ۱۹۰ تا ۱۹۵ سانتی متر) و به ندرت امکان تنظیم ارتفاع.

تاب ریلکسی

تاب با یک دور پارچه یا پارگی مدل که متداول ترین نمونه موجود در بازار با کفی اندازه ۷۰ * ۷۰ و بیشتر در دسترس هستند در بازار و قطر پایه های گرد زیرین در بازی یک نفره تاب و تاب دونفره ۱۴۰ سانتی متر یا بیشتر.

البته مدل های طراحی شده برای استفاده توسط کودکان در حال خواب و استراحت در شب و یا حلق آویز از سقف در استانداردهای مختلف. به منظور انطباق با بقیه عادی مبلمان علاوه بر فضا برای برنامه ریزی و عبور از آن لازم است به ارائه فضای کافی برای بازی و نوسان است. البته فضای محیط بسیار ناچیز است چرا که در غالب مبلمان تابی به خصوص در نمونه های پا بلند, حرکت, خم به شکل عمودی و وزن فرد باید از محیط پایه دایره.

در کل اگر شما نمی خواهید به ترتیب مبلمان با بیشترین تعداد در طراحی یک اتاق پذیرایی شما احتمالا نمی خواهد که هر گونه مشکلی با قرار دادن مبلمان تزئین شده در این فضا است.

بهترین های تاب ریلکسی در ایران

بسته به نرم افزار طراحی فضای باز و اتاق کودکان می توان از شصت تا یک و نیم متر عرض و یک و نیم تا دو و نیم متر است. نمونه هایی از اندازه تغییر شکل برای آرامش و مبلمان های مختلف برای تغییر شکل به زودی شما را با چند عکس در یک ورودی جداگانه فراهم می کند.
طراحی و کف صندلی کمد لباس مناسب برای خانه شما چیست؟

شما می دانید که پاسخ دقیق به این سوال بستگی به محل تغییر شکل در دکوراسیون منزل شما و همچنین نوع و حجم فضای در دسترس شما است. تبدیل مشترک در بازار ایران, اغلب از فلز با بالا ساخته شده از کرباس یا پلی اتیلن ساخته شده, نمونه هایی از عرشه و… شیشه, پارچه و چوب, این صندلی همچنین می توانید در بازار یافت می شود.

نمونه ای از کرباس, و غیره. شیشه و پارچه با توجه به آسیب پذیری در برابر تغییرات درجه حرارت و باد و باران مورد نیاز است در داخل خانه اما فلز پیچ خورده با پلی اتیلن با, بالا, برخی از نمونه هایی از چرخاندن حصیری و چوبی را می توان در همه بخش های داخلی و یا خارجی ساختمان با شروع از طراحی اتاق نشیمن ، ، دکوراسیون اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، تراس، حیاط و حتی بخشی از آشپزخانه ، استفاده در فضای باز.

رنگ زیبای تاب ریلکسی

به عنوان یک طراح, من پیشنهاد می کنم در منطقه سرد اما هنگام قرار دادن فلز تاب در یک فضای باز خودداری نمایید با توجه به ماهیت حامل فلز سرد می تواند یک صندلی بیش از چند بار در سال استفاده و نمونه صندلی ساخته شده از ترکه یا چوب کوتاه یا چوبی پارچه برای چنین فضایی می تواند یک گزینه بسیار مناسب است که تری.

از نمونه های پارچه ای که همچنین به عنوان تور خواب یا تور مسافرتی شناخته می شوند ، می توانید از طراحی اتاق کودکان برای بازی های کودکان و خواب استفاده کنید. با این حال ، در تمام موارد ، هنگام استفاده از این صندلی ها ، لازم است نکات ایمنی که در خلاصه زیر ذکر شده است را در نظر بگیریم.

ترتیب صندلی نیز در فضای شما علاوه بر سلیقه شخصی شما بستگی دارد. در میان تاب که شایع هستند. مدل صندلی کفشی یا تخت تنها متناسب با seatsرردباشت و فضای بیشتر و دریغ نکنید برای تهیه نوع دیگر از این مبلمان قبل از هر چیزی ابعاد فضای موجود و ابعاد صندلی مطابقت با هر یک از دیگر.

تاب ریلکسی
تاب ریلکسی زرد

تاب ریلکسی

سلامت اعضای خانواده را به خطر نیندازید! نکات ایمنی هنگام خرید یک صندلی سالن

هنگامی که شما در مبلمان معمولی نشسته اید و هیچ زلزله ای وجود ندارد ، احتمال سقوط ناگهانی از مبل بسیار کوچک است. اما قادر به نشستن بر روی یک صندلی معلق لذت ببرید و نگران افتادن آن, نگران نباشید مراقب باشید در صندلی به رعایت دقت را به مطمئن شوید که آن را راحت است – این وسط به طور ناگهانی به نظر می رسد, زمین بازی, مطمئن نیست!

اول از همه شما نیاز به دانستن است که اغلب فروشندگان به خصوص سازندگان این مبلمان با ارائه اطلاعات در مورد خطرات و مشکلاتی که ممکن است بوجود می آیند با این مبلمان و ما مطمئن هستیم که با یک درخواست کوچک تمام نکات ایمنی در اختیار شما هستند. اما ، به عنوان یک قاعده ، این را در ذهن در هنگام خرید نوبت برای آرامش؛

تاب ریلکسی

طراحی دکور آنلاین-نحوه نصب آن به درستی

نصب نوبت برای آرامش ، به خصوص اگر آنها متعلق به انواع ایستاده ، آسان است و به طور مستقل انجام می شود. فروشنده شما را با توصیه های لازم ارائه, و شما به سادگی می توانید این کار را با کمک یک همسر یا عضو خانواده. قسمت های پایین تر از نوار تغییر شکل، که به پایه با پیچ متصل می شوند ، و قسمت بالای سبد حلق آویز از طریق چشمه ها و پین ها به نوار متصل می شوند.

سازمان دیده بان ویدیو زیر, ارائه شده توسط یکی از ارائه دهندگان تاب ریلکسی, که می تواند شما را با این کمک.

نکات نصب و راه اندازی تاب آرامش تاب آسایش مونیخ

در مورد آرامش خم که از سقف یک ساختمان یا دیوار آویزان ، این است که تا حدودی متفاوت است. بر اساس این مطالعه ، کارکنان ما از مهندسان ایجاد یک شرکت ، اتود، و غیره محل تبدیل می شود که آویزان از سقف اصلی تنها در صورتی ممکن است که محل دقیق تبدیل می شود زمانی که انجام شده با توجه به مشخص شده دقت و زمان وارد شده به سقف ماشین حساب مهندسی باید در نظر گرفته شود.

لطفا توجه داشته باشید که صندلی تغییر شکل معلق از سقف می تواند چرخش و مانور بیشتر ، و این منجر به یک بار بیشتر بر روی سقف. امکان شکستن از طریق سقف و قرار دادن یک بار بر روی آن پس از ساخت و ساز از ساختمان غیر ممکن است (اگر نیاز ناشی میشود شما اولا نیاز به مشورت با یک مهندس عمران در این مورد و در مرحله دوم قبول مسئولیت شکست احتمالی دست و پا برای کاربران!)

در مورد غیر خم یا خم که آویزان از در و دیوار و حتی اگر آنها استفاده می شود برای بچه های کوچک بسیار مهم است به محل نصب انواع اتصالات بر روی دیوار. در این نقطه, آن مهم است که توجه داشته باشید که وزن که تابی تحمل صرفا یک وزن در یک کودک اما وقتی نوسانی یا شاید بالا و پایین پریدن کودک را بیشتر وزن است که می تواند منجر به اتصالات بودن.

تاب ریلکسی ویلا
تاب ریلکسی ویلا شمال

حس ناب سوار شدن روی تاب ریلکسی

آنچه که باید پیچیده با یک پایه ثابت و چه با تابی یا مبلمان معلق از سقف لازم است به صرف زمان در گروه در فواصل نسبتا کوتاه. لوازم جانبی و ایمنی مبلمان برای بررسی سلامت کاربران مطمئن شوید.
طراحی آنلاین-وزن قابل قبول

ارزش وزن مجاز نقطه کلیدی در هنگام انتخاب و با استفاده از تاب ریلکسی است. برخی از نمونه های ذکر وزن تا 80 کیلوگرم برای تک نوبت و 150 کیلوگرم برای نوبت. اگر یک فرد یا افراد با مقدار زیادی از وزن در خانه ای که در آن زندگی می کنید یا مهمان ها و دوستان نزدیک باید ویژگی های ویژگی های است که شما ممکن است بخواهید به در زمان راه اندازی این مبلمان از آنها استفاده کنید. لازم است که آنها در هنگام انتخاب تزئین شوند ، به خاطر داشته باشید.

تاب ریلکسی اماکن

برای زیست تابشی در وب سایت زبیکس که لینک ادامه, فروش برخی از آنها به شما, درج, و غیره. اساسا با توجه به فروشنده اظهارات پهنای باند تا ۷۰ کیلوگرم از زمان پذیرش است اما نمونه هایی از سایت توسعه دهندگان, وزن, تحمل بازی ها بازی یک نفره تا ۱۳۵ کیلوگرم نیز گنجانده شده است. با این حال ، این ارقام به نوع نوبت بستگی دارد و احتمالا به انصاف فروشنده!

در مورد صندلی های نانو و آرامش کودکان ، که برای آنها آماده شده است ، لازم است با دقت بررسی و توجه به ارقام مربوط به وزن.
ساخت یک طراحی آنلاین پتانسیل شگفت انگیز برای کاربران است!

نگرانی زیادی در مورد استفاده از پیچ و تاب پایه وجود ندارد. فقط swaying در محل با یک سطح کاملا صاف و ترجیحا دور از پله ها و پله ها پرواز یک ساختمان ساخته شده حداقل از نقطه نظر حسی احساس نگرانی خود را استفاده کنید. در هر صورت اگر شما با استفاده از تبدیل مردم در فضای باز مانند خانه های خانم و آقای که واقعا تبدیل به rilksen و تفریح و سرگرمی استفاده می کنند; شاید این گزینه مورد نیاز است. يادداشت.

اما اگر یک نوجوان یا کودک پر است از شما که تصمیم می گیرید هر بار که شعاع چرخش و ویژگی های تزئین شده با پرش و حرکات ورزشی, آزمون های متعدد آن است که دقیقا به این سوال که امکان یک کودک در حال سقوط و یا باز کردن اتصالات به دقت در نظر گرفته و بهتر است برای قرار دادن یک بالش یا کوسن هوا, نرم, هوشمند, برای این وقایع غیر منتظره لطفا!

برای خرید تاب ریلکسی :

برای نوزادان یا تاب در اتاق های کودکان ، همیشه بهتر است که یک تخت نرم و دو طرف مناسب زیر آن و فضاهای مجاور تاب داشته باشید. شما می دانید که حتی کودکان آرام ترین خلاقیت بالا در استفاده غیر معمول از دستگاه های کاملا عادی ، و سلامت و ایمنی خود را همیشه در معرض خطر!

انتخاب رنگ و صندلی گهوارهای دیزاین ، مدل های مختلف آرامش در صندلی های ریلکسی

انتخاب رنگ و طراحی صندلی موضوع که به قدری گسترده است که جزئیات این مجموعه در دکوراسیون خانه بستگی دارد و شاید بهتر است به مطالعه این موضوع به صورت جداگانه با دیگران مشاهده میکنیم. ما سعی می کنیم برای ایجاد مدل های مختلف آرامش به طوری که شما می توانید مشاهده و قبول ایده.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

چهار + پنج =

Powered by mihanseo