همه چیزهایی که باید در مورد کاشت ناخن ژل بدانید

سعید ناصریسپتامبر 8, 20211min0
کاشت ناخن
ناخن های جذاب کاشته شده

در حال حاضر ، اگر شما می خواهید ناخن های زیبا و جذاب ، شما باید گزینه های بسیاری ، که یکی از آنها کاشت ناخن ژل است.

نه چندان دور ، اگر شما می خواهید ناخن های زیبا و کشش ، کاشت ناخن تنها راه بود. ناخن ، که بهتر است به عنوان ناخن مصنوعی شناخته شده است. ناخن مصنوعی مورد استفاده در گذشته عملکرد خاصی نداشت و یک قطعه پلاستیکی بود که به حالت ناخن تشکیل شد.

این ناخن های مصنوعی قدیمی را از نقطه نظر زیبایی ساخته است ، چیزی نمی گویند. اما امروز ما می بینیم که بسیاری از ناخن های مصنوعی در بازار است که نگاه کاملا طبیعی و استقامت خوب است.

مواد و لوازم کاشت ناخن

همه چیزهایی که باید در مورد کاشت ناخن ژل بدانید

اصطلاح اکریلیک در چنین ناخن مخفف اصطلاح متاکریلات است. متاکریلات از ترکیب یک مونومر مایع و یک پودر پلیمری به دست می آید. پودر پلیمری مورد استفاده در مواد شیمیایی مصنوعی ناخن PMMA نامیده می شود. حضور این ماده شیمیایی به دوام و دوام ناخن های مصنوعی کمک می کند. مایع مونومر بودن قرار داده شده در مجاورت پلیمر پودر باعث واکنش و تشکیل یک فیبر در نهایت پس از خشک شدن وضعیت عادی ناخن بر روی پوست قابل مشاهده خواهد بود.

اما این روزها ، اگر شما می خواهید ناخن های زیبا و جذاب ، شما باید گزینه های بیشتر ، که یکی از آنها کاشت ناخن ژل است.

ناخن های ژل خود یک تکنیک جدید نیستند ، اما با وجود لاک الکل های ژل گسترده ، تکنیک ناخن های ژل نسبتا ناشناخته است. تفاوت بین کاشت ناخن ژل و ناخن مصنوعی چیست ؟

کاشت ناخن مصنوعی
کاشت ناخن مصنوعی

فرود ناخن ژل چگونه است؟

کاشت ناخن های اکریلیک و ژل یکسان نیست ، اما آنها شباهت دارند. بنفش یک فرایند دو مرحله ای است که شامل مخلوط کردن مایع با یک مونومر پودر و خمیر و شکل دادن به خمیر و سپس قرار گرفتن در معرض خشک شدن هوا. قلم موی ناخن اما هنگام کاشت ناخن ژل ، یک ژل جامد استفاده می شود و ناخن در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد. ژل جامد رایج ترین نوع ژل مورد استفاده برای ناخن های ژل یک ظاهر طراحی شده است ، اما جدا کردن آن کمی مشکل تر است.

فرود ژل نازک تر ، واقع گرایانه تر و نازک تر از فرود پودر است و در عین حال گران تر از فرود اکریلیک است. این فرود با آب و هوای مرطوب سازگار تر است و دوام آن در آب و هوای مرطوب بیشتر است و معمولا این نوع فرود در برگ های آب و هوای خشک است. در این روش ، مواد ژل برای خرید آماده می شوند و پس از مواد ضد قارچی به ناخن اعمال می شوند و در یک دستگاه خشک کردن UV قرار می گیرند.

همه چیزهایی که باید در مورد کاشت ناخن ژل بدانید

چه کسی برای کاشت ناخن ژل مناسب تر است؟

این مناسب برای افرادی است که می خواهند ناخن ظریف و براق داشته باشند ، از درد یا ناراحتی تنفسی (آسم) رنج می برند و همچنین در اتاق های مرطوب زندگی می کنند. برای دوام بیشتر ، این مناسب نیاز به مهارت های ناخن حرفه ای و مواد مناسب ، آب و هوای خشک نیست.

مزایای کاشت ژل ناخن

ناخن مصنوعی
کاشت ناخن لوکس

مواد مورد استفاده در این روش بی بو است ، بر خلاف کاشت ناخن پودر.

مواد کاشت ناخن ژل معمولا غیر سمی است.

ناخن کاشته شده توسط روش ژل نازک تر و طبیعی تر از ناخن کاشته شده توسط روش پودر است ، و در نتیجه آن را ایجاد یک ظاهر طبیعی تر و واقع بینانه از ناخن.

روش تخمگذار ژل ناخن نیز سریع تر و آسان تر است.

کاشت ناخن ژل نیاز به ترمیم کمتر.

این روش همچنین می تواند به عنوان یک پوشش ناخن استفاده شود.

معایب کاشت ناخن ژل

ژل کاشت ناخن معمولا گران تر از سایر روش های کاشت ناخن است.

تعداد سالن هایی که مشتریان را با خدمات مربوط به این نوع فرمت ناخن ارائه می دهند کمتر است.

دستگاه برای این روش کاشت ناخن معمولا دارای اشعه ماوراء بنفش است و برای پوست بسیار مضر است.

همانطور که قبلا ذکر شد ، ژل ناخن کاشت ظریف تر و طبیعی تر است. اگر به دلایلی می خواهید ناخن ژل را حذف کنید ، از آویز و نگین ناخن این ژل از ناخن یک کار طولانی و سخت خواهد بود و می تواند منجر به تضعیف ناخن شود.

برای حذف ژل برای کاشت ناخن ، شما باید با سالن های ویژه تماس بگیرید و این کار توسط یک متخصص ناخن انجام می شود و شما نباید آن را در خانه انجام دهید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

پنج × 4 =

Powered by mihanseo