سازندگان ساختمان و چالش های عرضه سیمان ضد آتش

سعید ناصریسپتامبر 7, 20214min0

سازندکان ساختمان با زحمت های زیادی روبرو می شوند. یکی از این مسئله هایی که ساختمان سازان و سازندگان ساختمان با آن روبرو هستند مسئله ی مصالح ساختمانی مناسب است.

بر اساس قانون کنترل فنی یک ساختمان آتش نشانی موظف است برای نظارت بر محل های مسکونی در حال ساخت (با شروع از بتن و فلز) از نقطه نظر ایمنی و آتش است

چالش های سازندگان ساختمان

با افزایش قیمت سیمان طی دو ماه گذشته برخی از تولید کنندگان این ماده (سیمان آتش نشانی) در هنگام خرید مواد اولیه به خصوص سیمان باز مانده بودند و در این راستا مشکلات به وجود آمد برای سازندگان ساختمان مسکونی فلزی به دلیل عدم تایید از ادامه روند ساخت و ساز از آتش نشانی ایجاد شده.

محمدرضا وزیر امور خارجه برای حفاظت از آتش در گفتگو با ایران و غیره است. همانطور که برای محصول ، سیمان ، مقاوم در برابر آتش و نحوه تولید آن ، گفته می شود که پوشش های اصلی پایه مقاوم در برابر آتش و غیره هستند. سیمان است که حدود ۵۰ درصد از فرم های محصول؛ برخی اضافات ممکن است اضافه شود و همچنین دیگران، در مجموع، سیمان، فرم مقاوم در برابر آتش.

سازندگان ساختمان باید چکار کنند؟

وی افزود: لایه های فلزی بسته به نوع سازه ها به سازه ها اعمال می شوند ، قطر این لایه نیز متفاوت است و این محصول مقاوم در برابر آتش را بر روی سازه های فولادی و غیره پاشش می کند. الزامی است؛ شاید برای مثال در یک حادثه یک پلاسکو است که یک ساختار فلزی شاید اگر شما درخواست حفاظت از آتش به قسمت فلزی آن پاشیده شد ، شاید یک تراژدی و درجه حرارت در آن وجود داشته باشد ، با تاخیر به طوری که ساختار فلزی آلوده شد.

این فعال صنفی صنعت ساخت و ساز گفت: در حال حاضر قیمت سیمان افزایش یافته و امکان تولید توسط شرکت های تولید کننده سیمان نسوز گرفته شده است چرا که وجود دارد هیچ راهی برای محاسبه قیمت کل محصول است

مشکلات ساختمان سازان

وی ادامه داد: پیش از این شرکت های تولید کننده سیمان، آتش نشانی، سیمان، قیمت ۳۲۰ هزار دلار در هر تن و ۳۶۰ هزار دلار هزینه تحویل هر تن درب های خریداری شدهخ توسط این ساختمان سازان … اما در حال حاضر هزینه حمل و نقل برای یک تن سیمان یک میلیون دلار و برای یک تن سیمان به یک میلیون دلار به دست آورد به عنوان یک نتیجه از قیمت آن برابر است… محصولی که تولید می شود ، با استفاده از کنترل آتش. با استفاده از این محصول به طور کلی برای محاسبه سازه های فلزی. لازم است زمانی که سازنده می تواند یک مجوز ساخت و ساز گرفتن صدور، می دهد که تولید کننده چک محصول گواهی.

او اظهار داشت که پس از افزایش ۴۰% در قیمت سیمان در آغاز سال افزایش بیش از ۳۰۰ درصدی در قیمت سیمان طی دو ماه گذشته است و نه قابل قبول برای اعضای صنف و شرکت کنندگان در این صنعت است

منابع :

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

چهار × پنج =

Powered by mihanseo