بری هندزفری و هدفون بی سیم Xiaomi Mi – عمومی (ردمی Airdots)

سعید ناصریسپتامبر 2, 20213min0
هندفری اپل
هندفری اپل

هنگامی که اپل تصمیم گرفت جک هدفون 3.5 mm را از آیفون 7 در 2016 حذف کند ، آنها آن را “شجاعت”نامیدند. بیرون رفت گوشی سیمی و در آمد $150 AirPods بی سیم. این جدید واقعی بی سیم “گوشی” ثابت کرده اند که یک شرط بندی خوش شانس برای اپل, در آوردن حداقل 8 8 میلیارد دلار درآمد از زمان راه اندازی. دیگر فروشندگان گوشی های هوشمند توجه داشته باشند و در حال حاضر صدها نفر از کلون های جعلی و جایگزین های واقعی برای Airpods اپل وجود دارد.

ایرپاد اپل
ایرپاد اپل

Xiaomi هیچ غریبه ای برای تولید محصولات با کیفیت برای ارزان نیست. شرکت چینی یکی نیست ، بلکه حداقل چهار جایگزین برای Airpods اپل است. و آنها فقط یکی دیگر از گزینه رفتن به سرحال نیست. Xiaomi’s Mi True Wireless Earbuds-پایه نیز نامیده می شود Airdots ردمی گزینه خوبی برای کسانی که مایل به تجربه صوتی بی سیم واقعی است.

من شده اند با استفاده از گوشی Xiaomi Mi درست هدفون بی سیم – اساسی برای بیش از یک ماه در حال حاضر. و صادقانه ، من کاملا تحت تاثیر آنچه Xiaomi انجام داده است-اگر چه برخی از خصلت در مورد آنها وجود دارد من در مورد بعد صحبت کنید.

بررسی هندزفری شیائومی (xiaomi mi)

  • چیزی که ما دوست داشتیم
  • – نقطه قیمت خوب برای ارزش
  • – بلوتوث 5.0 با استریو بی سیم واقعی
  • – باتری منطقی خوب

 

  • چیزی که ما دوست نداشتیم
  • – نه چندان اتصالات راهنمایی گوش. به راحتی می افتد به ویژه هنگامی که راه رفتن.
  • – مسائل مربوط به جفت شدن بلوتوث با دستگاه های مختلف.
  • – تنها می تواند با یک دستگاه در یک زمان جفت.
  • – نه چندان بزرگ میکروفون.
تصویر هندزفری شیائومی
تصویر هندزفری شیائومی

نوع باتری: پلیمر لیتیوم در جعبه Mi درست هدفون بی سیم عمومی ، مورد شارژ ، کتابچه راهنمای کاربر ، اطلاعیه گارانتی ، راهنمایی گوش * 3 پارس (S/M/L ، M نصب شده)
شارژ مورد ذخیره سازی
گوشی xiaomi mi درست هدفون بی سیم

The Mi True Wireless Earbuds-پایه در گرد corned سیاه و سفید ذخیره سازی چند منظوره و شارژ مورد آمده است. مورد خانه های دو هدفون بی سیم, راست و چپ. هنگامی که شما هدفون را در داخل مورد قرار می دهید ، آنها به طور خودکار خاموش می شوند. هنگامی که آنها را از پرونده خود حذف می کنید ، هدفون ها به طور خودکار روشن می شوند و به آخرین دستگاهی که به آن متصل شده اند متصل می شوند.

رنگ: سیاهمدل: TWSEJ04LS
محدوده بی سیم: 10 متر (در یک محیط بدون مانع)
ظرفیت باتری: 43 میلی آمپر (در هر هدفون)
زمان شارژ: تقریبا. 1.5 ساعت
زمان مکالمه: تقریبا. 4ساعت
زمان آماده به کار: تقریبا. 150 ساعت
ورودی: 5V/500mA
نوع باتری: پلیمر لیتیوم
نسخه بلوتوث: 5.0
پروفایل بلوتوث: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

مورد شارژ
ورودی: 5V/500mA

خروجی: 5V/150mA

زمان شارژ: تقریبا. 2ساعت
ظرفیت باتری: 300 میلی آمپر

هندزفری شیائومی سیاه
هندزفری شیائومی سیاه

این مورد دارای باتری لیتیوم پلیمر 300mAh است که هدفون های بی سیم را از طریق پین های شارژ شارژ می کند. مورد خود را از طریق پورت میکرو USB شارژ. طول می کشد حدود 1.5 ساعت به طور کامل شارژ مورد.

هنگامی که مورد شارژ به طور کامل شارژ نمی شود ، چراغ نشانگر را به رنگ قرمز چشمک می زنید و هنگامی که به طور کامل شارژ می شود ، خاموش می شود. چراغ نشانگر قرمز در حالی که شارژ و سفید برای حدود 1 دقیقه زمانی که به طور کامل شارژ نشان می دهد.
هدفون
گوشی xiaomi mi درست هدفون بی سیم

هدفون خود را در یک جفت از چپ به وضوح برچسب می آید (L) و راست(R) نسخه. هر کدام از آنها دارای یک دکمه بزرگ چند منظوره برای چیدن و پایان دادن به تماس ، پخش و توقف موسیقی ، و شروع دستیار گوگل.

هدفون همچنین دارای یک میکروفون داخلی ، نقاط تماس برای شارژ ، راهنمایی های گوش است که در اندازه های کوچک ، متوسط و بزرگ می آیند. قرار دادن آنها را در گوش خود را نسبتا آسان است ، اما شما باید برای قرار دادن هدفون درست در گوش درست است. به عنوان مثال earbud راست باید در گوش راست قرار داده ، در غیر این صورت آن را نمی خواهد جا داد.

برای اینکه هندزفری xiaomi از گوش شما نباشند یا از گوش شما سقوط کنند ، باید آنها را به آرامی در کانال گوش قرار دهید. برای تماس های روشن ، شما باید به نقطه میکروفون earbud به طور مستقیم به سمت دهان در غیر این صورت فرد دیگری هم سخت گوش دادن به شما داشته باشد.
گوشی xiaomi mi درست هدفون بی سیم

هر هدفون دارای باتری 43mAh. ترکیب شده, من در مورد به فشار در مورد بود 3-4 ساعت از تماس ها و پخش موسیقی متناوب. شما می توانید سطح باتری هدفون را از آیکون بلوتوث در گوشی هوشمند خود مشاهده کنید. هدفون نیز هشدار صدای سطح باتری را هنگامی که شما آنها را در.

جفت شدن بلوتوث

شاید آزار دهنده ترین چیز در مورد بلوتوث بی سیم – هر چیزی روند جفت شدن است. حتی با بلوتوث 5.0 همیشه روند صاف نیست. هدفون های بی سیم Xiaomi Mi از این قاعده مستثنی نیستند.

در اغلب موارد در حالی که عیب یابی مسائل جفت شدن بلوتوث, شما باید بدانید که چگونه به نوبه خود روشن / خاموش هدفون.
گوشی xiaomi mi درست هدفون بی سیم

هنگامی که هدفون را از جعبه شارژ خود حذف می کنید ، آنها به طور خودکار روشن می شوند. اگر هدفون خارج از مورد هستند و خاموش, به آنها را روشن, به سادگی فشار دهید و دکمه چند منظوره برای نگه 1 دوم تا چراغ نشانگر سفید تبدیل می شود.

برای خاموش کردن آنها ، به سادگی آنها را به پرونده شارژ خود بازگردانید. متناوبا ، شما به سادگی می توانید فشار دهید و دکمه چند منظوره برای حدود 5 ثانیه نگه دارید تا چراغ نشانگر قرمز تبدیل می شود.

در حال حاضر به جفت هدفون سکته قلبی بی سیم با گوشی خود, حذف هر دو هدفون از مورد شارژ در یک بار و منتظر حدود 3 ثانیه برای آنها را به نوبه خود در. شما متوجه چراغ نشانگر از earbud راست چشمک زدن سفید. بر روی گوشی، رایانه لوحی یا رایانه ، به تنظیمات >> بلوتوث >> دستگاه های موجود بروید. شما باید “Mi True Wireless EB Basic_R” را برای یک حق یا “Mi True Wireless Eb Basic_L” برای سمت چپ ببینید. شیر بر روی هر یک از آنها و از سوی دیگر به طور خودکار اتصال یک بار روند جفت شدن انجام شده است.

هندزفری شیائومی سیاه
هندزفری شیائومی سیاه

در تجربه من با کپی من از هدفون سکته قلبی, این فرایند گاهی اوقات نمی هموار. اگر جفت شدن موفق نیست, سعی کنید با قرار دادن هدفون را به صورت شارژ خود و حذف آنها را دوباره. سپس برای دستگاه های بلوتوث در دسترس جستجو کنید و سعی کنید روند بالا. شما شانس بهتری در این راه از دستی تأمین انرژی آنها را روشن و خاموش در تجربه من.

هنگامی که فرایند جفت شدن با تلفن شما موفق است ، دفعه بعد که سعی می کنید با آنها جفت شوید ، نسبتا سریع تر و اتوماتیک خواهد بود.
کیفیت صدا

سکته قلبی درست هدفون بی سیم در صدای استریو اکسل. باس کمی بیشتر خواهد بود برای کسانی که عشق را به گوش دادن به موسیقی خوش آمدید. در غیر این صورت ، آنها تعادل خوبی از استریو و باس آنها را عمدتا برای گرفتن تماس ، گوش دادن به اخبار ، پادکست ها و کتاب های صوتی مناسب است. کسانی که انتظار می رود کمی بیشتر باس ممکن است بخواهید در گزینه های دیگر نگاه کنید. اما اگر شما نه چندان بزرگ در باس ، پس از آن شما با کیفیت صدا از mi درست هدفون بی سیم بزرگ پیدا کنید.
سکته قلبی بی سیم هدفون نکات و ترفندها

برای پاسخ به / پایان دادن به تماس-به آرامی دکمه چند منظوره را فشار دهید تا پاسخ یا پایان دادن به یک تماس در حال انجام است.
Reject a call-فشار دهید و نگه داشتن دکمه برای 1 ثانیه به رد تماس های دریافتی.
پخش / مکث موسیقی-به آرامی دکمه چند منظوره برای پخش/مکث موسیقی را فشار دهید. پخش کننده موسیقی مانند موسیقی اپل ، vlc، Spotify و غیره، باید در حال اجرا در پس زمینه.
روشن کردن google voice assistant-در حالی که در حالت آماده به کار ، دکمه چند منظوره را دو بار فشار دهید.
Mute calls-در طول تماس ، به آرامی دکمه چند منظوره دو بار فشار دهید.
سوئیچ بین earbud و دستگاه-در طول تماس ، دکمه چند منظوره را برای 1 ثانیه فشار دهید و نگه دارید.
Earbuds بصورتی پایدار و محکم در گوش شما مناسب نیست – این یک مشترک است. سعی کنید از اندازه های دیگر از گوش (کوچک ، متوسط و بزرگ) تا زمانی که شما پیدا کردن یکی که متناسب به گوش خود را به خوبی.

قیمت و از کجا خرید

اگر شما متقاعد شده و در مورد این Mi درست هدفون بی سیم هیجان زده هستند, شما می توانید آنها را برای حدود گرفتن $24 در آمازون.

اگر در اوگاندا زندگی می کنید ، می توانید همان محصول را در Ugx 140,000 از فروشگاه Odukar دریافت کنید. آنها ارائه همان روز یا روز بعد در اطراف کامپالا.

هر انتخاب شما ، هدفون های بی سیم Xiaomi Mi True ارزش پول خود را برای کسانی که مایل به حل کردن خود از گوشی های سیمی و هدفون هستند.

https://xiaomibazar.com/product-category/headphone

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

7 + چهار =