مشکلات عمده گولر گازی دو تکه + نحوه رفع

سعید ناصریآگوست 26, 20212min0

یکی از شایع ترین مشکلات تهویه مطبوع عملیات نامناسب است. اگر تهویه مطبوع خود را در, مطمئن شوید که قیمت کولر گازی مدل S4 MATIC-J24H1 گری برای بستن خانه خود را پنجره ها و درهای خارج از کولر گازی. برای تهویه مطبوع اتاق ، اتاق یا گروهی از اتاق های متصل را تا آنجا که ممکن است از بقیه خانه خود جدا کنید. برای یک لیست از مشکلات رایج تهویه مطبوع و آنچه به دنبال, چک کردن محافظ انرژی ما 101 دادهنمایی در خنک کننده خانه.

دیگر مشکلات رایج با سیستم های تهویه مطبوع موجود ناشی از نصب معیوب ، روش های خدمات ضعیف و نگهداری ناکافی است. نصب نامناسب تهویه مطبوع مرکزی می تواند منجر به مجاری چکه کن و جریان هوا کم شود. چندین بار شارژ مبرد (مقدار مبرد در سیستم) با مشخصات سازنده مطابقت ندارد. اگر شارژ مبرد قیمت کولر گازی مدل S4 MATIC-J24H1 گری مناسب در هنگام نصب انجام نشود ، عملکرد و کارایی واحد مختل می شود. بی حد و حصر تکنسین خدمات اغلب موفق به پیدا کردن شارژ مبرد مشکلات و یا حتی بدتر شدن مشکلات موجود با اضافه کردن مبرد به یک سیستم است که در حال حاضر کامل است. بدانید چه بخواهید برای زمانی که استخدام یک تکنسین برای حفظ تهویه مطبوع خود را.

تولید کنندگان تهویه مطبوع به طور کلی محصولات ناهموار و با کیفیت بالا را. اگر تهویه مطبوع خود را با شکست مواجه, شروع با چک کردن هر فیوز یا قطع کننده مدار. اجازه دهید واحد سرد برای حدود پنج دقیقه قبل از بازنشانی هر قطع کننده. اگر یک مرکزی تهویه مطبوع کمپرسور متوقف می شود در یک روز گرم فشار سوئیچ محدود ممکن افتاد; تنظیم مجدد آن را با فشار دادن دکمه واقع در کمپرسور دسترسی به پنل.

نشت مبرد

اگر تهویه مطبوع خود را در مبرد کم است ، یا آن را در نصب و راه اندازی undercharged شد و یا آن را نشت. اگر نشت کند ، به سادگی اضافه کردن مبرد یک راه حل نیست. یک تکنسین آموزش دیده باید رفع هر گونه نشت تست تعمیر و سپس شارژ سیستم با مقدار صحیح مبرد. به یاد داشته باشید که عملکرد و بهره.از تهویه مطبوع خود را بزرگترین است که شارژ مبرد دقیقا منطبق مشخصات سازنده, و نه کم هزینه و نه بیش ازحد شارژ. نشت مبرد نیز می تواند برای محیط زیست مضر باشد.

قیمت کولر گازی مدل S4 MATIC-J24H1 گری چقدر است؟

اگر شما اجازه می دهد فیلتر و تهویه هوا کویل برای تبدیل شدن به کثیف, تهویه هوا خواهد به درستی کار نمی کند و کولر مدل S4 MATIC-J24H1 کمپرسور و یا طرفداران به احتمال زیاد به شکست زودرس می شوند.

شکست کنترل الکتریکی

کنترل کمپرسور و فن می تواند فرسوده, به ویژه هنگامی که تهویه مطبوع روشن و خاموش اغلب, به عنوان شایع است که کولر گازی مدل S4 MATIC-J24H1 گری یک سیستم بزرگ است. از آنجا که خوردگی سیم و پایانه نیز یک مشکل در بسیاری از سیستم های, اتصالات الکتریکی و تماس باید در طول یک تماس خدمات حرفه ای بررسی می شود.

مشکلات سنسور

سیستم های تهویه مطبوع اتاق دارای یک سنسور ترموستات ، واقع در پشت کنترل پنل ، که اندازه گیری درجه حرارت هوا که به سیم پیچ تبخیری. اگر سنسور از موقعیت زدم, تهویه مطبوع می تواند چرخه به طور مداوم و یا رفتار نامنظم. سنسور باید در نزدیکی سیم پیچ اما دست زدن به آن نیست; تنظیم موقعیت خود را با دقت خم سیم است که آن را در محل نگه می دارد.

مشکلات زهکشی

هنگامی که خارج از مرطوب است ، تخلیه میعانات را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مسدود نشده است و به درستی تخلیه می شود. سیستم های تهویه مطبوع اتاق ممکن است به درستی تخلیه اگر سطح نصب شده نیست.

اگر مشکل دیگری دارید که در لیست نیست ب یک تعمیرکار کولر خوب تماس بگیرید.

https://global.gree.com/

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

7 − یک =

Powered by mihanseo