8 کار مختلف که افراد موفق می توانند در پایان هفته انجام دهند

سعید ناصریجولای 11, 20211min0

این که شما یک فرد موفق باشید یا یک فرد بسیار موفق بسیار متفاوت است! اگر می خواهید فردی بسیار موفق باشید می توانید به راحتی از این افراد الگو بگیرید. به عنوان مثال ، شما باید بدانید که چگونه آخر هفته خود را سپری کنید تا در لیست افراد موفق باشید.

در حالی که بسیاری از افراد تعطیلات آخر هفته را زمان استراحت و آرامش می دانند ، افراد بسیار موفق تصور دیگری از نحوه گذراندن پنجشنبه ها و جمعه ها دارند. اجازه دهید این تفاوت را با هم بررسی کنیم و آن را در الگوی روزمره خود بگنجانیم.

آنها زود بیدار می شوند

برخلاف تصور عمومی ، آخر هفته ها باید خوب بخوابید. افراد موفق آخر هفته های خود را مثل هر روز دیگر زندگی می کنند و زود بیدار می شوند. گفته می شود تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، همیشه صبح خود را در ساعت 3:45 بعد از ظهر آغاز می کند.

نظر افراد موفق این است که زمان با ارزش تر از اتلاف است ، بنابراین مهم نیست که چه روزی است ، اما باید همیشه استفاده شود.

بعد از امروز ، برای آخر هفته خود خیلی زود از رختخواب بلند شوید.

افراد موفق آخر هفته ها درس می خوانند

شما نمی توانید قدرت خواندن را انکار کنید. Eimantas Balciunas ، مدیر عامل شرکت Travel Ticker می گوید: "خواندن و آگاهی از صنعت مسافرت به من کمک می کند تا به وضوح ببینم چه چیزی بیشتر از دسترس دیگران نیست." آگاهی قطعاً به شما کمک می کند تا بتوانید همیشه از رقبای خود جلو باشید و آگاهانه تر به جلو بروید.

تحصیل در زمینه کاری شما قطعاً در طول هفته انجام می شود ، اما نباید این نکته را در پایان هفته فراموش کنید.

این عادت افراد موفق است که تأمل و تفکر می کنند

در پایان هفته ، چه در یک سفر کوتاه باشید و چه در خانه با عزیزان خود ، بهترین فرصت برای تأمل در رویدادهای هفته گذشته و تصمیم گیری برای هفته آینده است. سقراط می گوید زندگی ناسنجیده ارزش زیستن را ندارد. به نظر می رسد او کار درستی انجام داده است.

وقتی آخر هفته به خوبی به آن فکر می کنید و تصمیم می گیرید ، می توانید یک شنبه پربارتر را شروع کنید و تأثیر آن را روی کل هفته و سال کاری خود ببینید.

آخر هفته زمان خوبی برای پیگیری علایق خود است

افراد موفق تقریباً کنترل هر موقعیت موجود در کره زمین را در دست دارند. جدی بودن در کار و هدف هیچ ارتباطی با سرگرمی ندارد. بنابراین دو روز هفته به شما این فرصت را می دهد تا سرگرمی ها و سرگرمی های خود را دنبال کنید و تمام تلاش خود را انجام دهید تا انرژی کافی برای فعالیت های جدی و کار در طول هفته داشته باشید.

آخر هفته دور از ارتباطات مجازی است

افراد موفق تقریباً هر لحظه از هفته را کنترل می کنند ، بنابراین عاقلانه است که از اینترنت جدا شوید و تلفن همراه خود را خاموش کنید. دوری از ایمیل ، چت و … به مردم این امکان را می دهد تا آرامش را به بهترین شکل ممکن درک کنند و خود را برای یک هفته شلوغ آماده کنند.

ارتباط با خانواده و بستگان نیز گزینه خوبی است

افراد موفق می توانند تقریباً از عهده کنترل هر موقعیتی برآیند. بنابراین آنها نیز باید رضایت کافی داشته باشند. بودن در کنار خانواده و ماندن در کنار آنها فرصت خوبی است که می تواند شما را از محل کار دور کند و انگیزه و انرژی به شما تزریق کند.

آخر هفته ورزش یک گزینه استثنایی است

افراد موفق می توانند تقریباً از عهده کنترل هر موقعیتی برآیند. همچنین افکار ذهن را تصفیه می کند و برای شروع هفته جدید جایگزین افکار مناسب و مفید می شود. افرادی که ورزش می کنند در طول هفته قدرت تفکر و تصمیم گیری بهتری دارند.

برای هفته آینده برنامه ریزی کنید

جک دورسی ، مدیر عامل توییتر ، معمولاً روزهای عادی خود را برای کار در زمان های مشخص برنامه ریزی می کند. اما آخر هفته برنامه ویژه ای دارد. او روز اول تعطیلات خود را با آرامش و تفریح ​​سپری می کند و روز دوم را با برنامه ریزی می گذراند.

به این ترتیب ، وقتی برنامه ریزی آخر هفته های خود را با الگوی افراد موفق شروع می کنید ، می دانید که همیشه باید الگوی قدیمی خود را برای خوابیدن تا بعد از ظهر کنار بگذارید و بعد خسته شوید و چرت بزنید.

به ما بگویید که آخر هفته چه الگویی دارید که منجر به پیشرفت و موفقیت بیشتر شما شده است.

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

19 + هفده =

Powered by mihanseo