10 قانون برای بی خطر بودن در شبکه های اجتماعی

سعید ناصریژوئن 26, 20211min0

مسدود کردن ، زورگویی یا مثله کردن و مسدود کردن اعلان های کاربران آزار دهنده در شبکه های اجتماعی می تواند یکی از کارهایی باشد که برای افراد آزار دهنده انجام می دهید. پست های نفرت انگیز ، ناراحت کننده یا غیراخلاقی برخی از شما را آزار می دهد می تواند گزینه ای قانع کننده برای آزار و اذیت آنها باشد. اما نکته مهم در اینجا این است که چگونه باید در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید تا برای دیگران آزاردهنده نباشید؟ در ادامه این مقاله ، ما به 10 ترفند و قانون حضور بی خطر در شبکه های اجتماعی خواهیم پرداخت.

از سرریز شدن با دیگران خودداری کنید

استفاده از حساب های شبکه های اجتماعی برای از بین بردن احساسات شدید مانند خشم می تواند شما را آرام کند ، اما افرادی که در پایان دریافت خشم شما هستند ممکن است احساس بدی داشته باشند. بنابراین ، باید بدانید که راه های تخلیه خشم شما باید به گونه ای باشد که به دیگران آسیب نرساند. اگر فقط می خواهید از رسانه های اجتماعی برای خشم و ناامیدی خود استفاده کنید ، می توانید قوانینی را برای پست های خود تنظیم کنید.

به عنوان مثال ، در زیرنویس بنویسید: این پست حاوی چیزی است که ممکن است روحیه شما را خراب کند!

یا پست شما حاوی چند عکس یا فیلم است که در اولین ویدیو توضیح دادید که این پست ممکن است شما را ناراحت کند یا شما را به فکر گذشته بکشد.

شاید باور نکنید که این روزها افراد زیادی با دقت نظراتشان را به چالش می کشند و به خود اجازه نمی دهند چیزی بشنوند ، ببینند و بگویند. بنابراین اجازه دهید به این گروه از افراد و مراقبه های آنها احترام بگذاریم.

به شهرت هیچ کس آسیب نرسانید

یکی از مهمترین موارد در زندگی مجازی و شبکه های اجتماعی انتشار اخبار دروغ و کاملاً رسانه ای است. این خبر کمتر برای بهبود زندگی دیگران است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از تصمیم گیری احساسی خودداری کنید.

وقتی اخباری راجع به هر شخص ، سازمان ، م institutionسسه ، شرکت و غیره می شنوید ، صرفاً به این دلیل که احساس می کنید این حرف درست است ، نسبت به آن عکس العمل نشان ندهید و آن ماده را برای آسیب رساندن به آن شخص منتشر نکنید یا لمس نکنید

روش صحیح آموزش را بیاموزید

بعضی اوقات می خواهیم در شبکه های اجتماعی مفید باشیم! سپس سعی می کنیم چیزی را آموزش دهیم. اما در طول آموزش ، ما به حقوق دیگران آسیب می رسانیم. این به نوبه خود می تواند نوعی آزار و اذیت اجتماعی باشد. به عنوان مثال ، هنگامی که می خواهید به گروهی از افراد کلاس خاصی را بیاموزید ، نباید نگاه مسخره و مخربی به کلاس داشته باشید. حتی اگر بعضی اوقات در داستان ها حرف اشتباهی می زنید ، یا زندگی می کنید ، توضیح دهید ، عذرخواهی می کنید.

حتی اگر می بینید شخصی در حین آموزش اشتباه می کند ، نباید آن را متوسط ​​تر جلوه دهید و از چیزهایی که احساس می کنید با تخریب دیگران باعث خنده مردم می شود ، خودداری کنید.

لاف نزن!

یکی از کارهایی که مردم در شبکه های اجتماعی انجام می دهند این است که معمولاً تمایل دارند رویاهای تحقق نیافته خود را به نمایش بگذارند! به این ترتیب آنها در ویلاهای خاص با ماشین های مخصوص عکس می فرستند. سعی کنید در رسانه های اجتماعی خود واقعی خود باشید تا برای خود و دیگران دردسر ایجاد نکنید.

از طرف دیگر ، چنین رفتارهایی ممکن است باعث شود شما به عنوان یک فریبکار شناخته شوید. گرفتن عکس از حساب بانکی یا عکس گرفتن از انواع تنقلات و غذاها ، علاوه بر اینکه به کار خود می بالید ، دیگران شما را فردی فریب کار و ظاهر می دانند و این باعث از بین رفتن شخصیت شما می شود. .

ابتدا صحت خبرهای خاص را تأیید کنید

بعضی اوقات اخباری که می خواهید ارسال کنید فقط برای خراب کردن شخص دیگری نیست ، اما اگر اشتباه باشد می تواند برای آن شخص و اطرافیان او ناپسند باشد. به عنوان مثال ، وقتی خبر درگذشت یک شخصیت سیاسی را می شنوید ، لطفاً ابتدا صحت اخبار را از خبرگزاری های معتبر جستجو کنید. اخبار را پس از اطمینان منتشر کنید.

یک چیز خوب این است که اگر چنین اخباری را می بینید و می شنوید و عکس آن برای شما اثبات می شود ، برای غیر معتبرتر کردن خبر دروغ ، پستی منتشر کنید.

این خبر می تواند شامل سلامتی ، بیماری ، مرگ ، دستگیری ، ازدواج ، طلاق و … در مورد افراد مشهور باشد.

پیام های خصوصی را خصوصی نگه دارید

گاهی اوقات در شبکه های اجتماعی ، شما باید یک پیام را به شخص خاصی منتقل کنید ، خواه مشهور باشید یا نه ، یا یک پیرو معروف در لیست خود که در صفحه شما بسیار فعال است. این پیام باید به طور خصوصی برای او ارسال شود. شما هرگز نباید چیزی را که خصوصی است منتشر کنید.

گاهی اوقات افراد از چت هایشان عکسهایی را ارسال می کنند که در آن هویت فرستنده مشخص است. گاهی اوقات پیروان به طور مستقیم یا غیرمستقیم از فرستنده پیام و چت و اینکه تصویر صفحه کیست ، می دانند. در چنین مواقعی ، از خندیدن به مردم دست بردارید و به روحیه مخاطب خود توجه کنید ، حتی اگر با آنها خصومت شخصی داشته باشید.

موارد مهم و مفید را به اشتراک بگذارید

قدرت رسانه های اجتماعی ضربه زدن به دیگران را آسان می کند. نیازی نیست که هر کاری می کنید ارسال کنید. شما مجبور نیستید هر کجا که بروید پست ارسال کنید. نیازی به ارسال عکس از صبحانه ، ناهار و شام نیست! بقیه افراد نیز همین غذا را می خواهند و البته با گازوئیل زندگی نمی کنند! بنابراین دست از شهروندی آزار دهنده بردارید و فرهنگ رسانه های اجتماعی را بیاموزید و گسترش دهید.

همه چیز در مورد روابط عاطفی خود را منتشر نکنید

برای افرادی که با آنها رابطه عاطفی دارید مهم نیست زیرا شما قطعاً برد پیت نیستید! البته همین مورد در مورد زنان نیز صادق است. اگر برای شما مهم است که هیچ کس به شما دوستی یا ازدواج پیشنهاد نکند ، در بیوه صفحه خود بنویسید که ازدواج کرده اید یا حداقل در یک رابطه هستید. اما لازم نیست اطلاعات مربوط به گپ ها ، کلمات و هدایای خود را در صفحه خود قرار دهید. رابطه عاطفی یک رابطه خصوصی است. بنابراین نیازی به علنی نمودن جزئیات آن نیست.

ارسال پست کمتر

مهم نیست که در کدام شبکه اجتماعی هستید. به محض این که بخواهید دائماً برای مخاطبین خود پیام ارسال و ارسال کنید ، این می تواند وقت پیروان و دوستان شما را بگیرد. سعی کنید حتی پست های مفید را به سه یا چهار (حداکثر) در روز محدود کنید و آنچه می توانید انجام دهید تا حد امکان مختصر ، مفید و بدون دردسر باشد. حتی اگر 50 پستی که می خواهید ارسال کنید مفید باشند ، اعلان های آنها کاربران را آزار می دهد.

قسم نخور

بعضی اوقات پست هایی از کاربران دیگر را مشاهده می کنید که دوست ندارید. اگر می خواهید نظر ارسال کنید ، سعی کنید خلاصه ، مفید و محترمانه باشید. هرگز به روشی ناپسند یا توهین آمیز به پیام پاسخ ندهید. مطمئن باشید یک توهین در شبکه های اجتماعی در قالب چندین توهین به شما برمی گردد. بنابراین به دیگران برای احترام شان احترام بگذارید.

آیا چیز دیگری وجود دارد که فرهنگ اصلی بی ضرر بودن در شبکه های اجتماعی را به من و شما بیاموزد؟ آن را در قسمت نظرات بنویسید و بگویید بیشتر از چه چیزی اذیت می شوید.

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

سه × 5 =