آموزش بارگیری استوری ها و موارد برجسته اینستاگرام را بیاموزید

سعید ناصریژوئن 26, 20212min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

بزرگترین مشکل اینستاگرام از سوی کاربران & # 39؛ نقطه نظر عدم امکان بارگیری محتوا است

آموزش بارگیری استوری اینستاگرام / بارگذاری اینستاگرام را بارگیری کنید

امروزه اینستاگرام از محبوبیت زیادی در بین مردم جهان ، به ویژه ایرانیان برخوردار است. این شبکه اجتماعی قابلیت های زیادی برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم ارائه می دهد و همچنین می تواند به عنوان پیام رسان یا برنامه تماس ویدیویی مورد استفاده قرار گیرد. اما با داشتن این مزایای برجسته ، باید برخی از معایب آن را نیز بدانید.

بزرگترین شکاف در اینستاگرام این است که کاربران مجاز به بارگیری مستقیم عکس یا فیلم نیستند ، به همین دلیل بسیاری از کاربران همیشه به دنبال راهی برای بارگیری از اینستاگرام هستند.

به همین دلیل بسیاری از توسعه دهندگان در فکر این هستند که با یافتن ساده ترین راه بارگیری از اینستاگرام قبل از دیگران ، این خلا را پر کنند.

از آنجا که افراد زیادی به دنبال بارگیری از اینستاگرام هستند ، بنابراین افراد زیادی به دنبال راه حلی برای حل این مشکل بودند و خوشبختانه امروزه روش های زیادی برای بارگیری از اینستاگرام وجود دارد.

در ادامه ، شما را با روش های مختلف برای بارگیری استوری ، برجسته یا عکس و فیلم از اینستاگرام آشنا می کنیم.

صفحه برجسته یا داستان ما را ذخیره کنید

خوشبختانه اینستاگرام راه حل های خاص خود را برای این امر دارد. برای این کار ابتدا باید به استوری یا برجسته خود مراجعه کرده و سپس سه نقطه را در بالای صفحه استوری اینستاگرام لمس کنید.

داستان ما را در گالری ذخیره کنید

بعد از اینکه گزینه های بیشتری به شما نشان داده شد ، برای ذخیره داستان یا برجسته سازی مورد نظر خود در گالری خود ، روی "ذخیره" یا "ذخیره" کلیک کنید.

یادگیری بارگیری داستان یا برجسته کردن دیگران & # 39؛ اینستاگرام

برای بارگیری استوری ها یا موارد برجسته افراد دیگر ، اینستاگرام روش بارگیری مستقیم ندارد و شما باید از روش های واسطه دیگر مانند برنامه ها یا سایت های دیگر استفاده کنید.

خوشبختانه امروز برنامه ها و سایت های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها داستان های دیگران یا موارد برجسته اینستاگرام را بارگیری کنید.

مهمترین نکته این است که حتماً برای بارگیری این برنامه ها از منابع معتبر و قابل اعتماد مانند Google Store یا بازارهای محلی استفاده کنید و هر برنامه ای که در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، واتس اپ یا … برای شما ارسال شده است ، نصب نکنید گوشی خود را.

اگر می خواهید از طریق سایت ها بارگیری کنید ، از طریق سایت هایی که نکات امنیتی مانند گواهی SSL را مشاهده کرده اند بارگیری کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی در سایت ، مرورگر خود را همیشه به روز نگه دارید Google به شما هشدار می دهد و شما را متوقف می کند.

در ادامه ، ما برخی از سایت ها یا برنامه ها را معرفی خواهیم کرد که می توانید برای بارگیری استوری ها یا موارد برجسته اینستاگرام استفاده کنید.

معرفی و آموزش سایت های بارگیری و برجسته سازی استوری اینستاگرام
داستان ها و موارد برجسته را از محافظ داستان بارگیری کنید

لازم به ذکر است که این روش برای صفحات خصوصی یا خصوصی جواب نمی دهد و برای بارگیری از صفحات خصوصی باید به روش دوم مراجعه کنید. نکته دیگر این که روش استفاده از همه سایت های دیگر یکسان است و می توانید با استفاده از روش زیر از آنها استفاده کنید.

سایت Story Server یکی از بهترین سایتها برای بارگیری استوری ها یا موارد برجسته اینستاگرام است. برای بارگیری از این سایت ، پس از ورود به سایت با چنین صفحه ای روبرو خواهید شد:

پیش نمایش سایت Story Saver

در این صفحه ، ابتدا باید انتخاب کنید که می خواهید داستان را بارگیری کنید یا برجسته کنید و سپس نام کاربری یا شناسه شخص را در قسمت مشخص شده وارد کنید.

به عنوان مثال ، ما می خواهیم نکات برجسته بازیگر خوب کشورمان نوید محمدزاده را بارگیری کنیم ، بنابراین ابتدا نام کاربری اینستاگرام وی را در قسمت مشخص شده وارد کرده و سپس روی بارگیری کلیک کنید:

ابتدا شناسه فرد را در قسمت مشخص شده وارد کنید

در این مرحله ، سایت ممکن است از ما یک تست کپچا بخواهد که باید انجام دهیم. آزمون Captcha س questionsالات بسیار ساده ای از ما می پرسد تا بدانید که ما یک ربات مخرب نیستیم:

سوالات Captcha معمولاً بسیار آسان هستند و شما باید با دقت به آنها پاسخ دهید

پس از پاسخ دادن به آزمون Captcha ، اکنون تمام داستان های شخص مورد نظر برای ما نمایش داده می شود و با کلیک بر روی دکمه ذخیره به عنوان عکس یا اگر داستان مورد نظر به صورت فیلم است ، با کلیک بر روی ذخیره به عنوان فیلم ، داستان به طور خودکار برای شما بارگیری می شود.

با کلیک بر روی ذخیره به عنوان عکس ، بارگیری به طور خودکار شروع می شود

برای بارگیری موارد برجسته ، پس از وارد کردن نام کاربری کاربر ، اگر برجسته ای در صفحه وجود دارد ، آن را به صورت زیر نشان می دهد:

با کمی پیمایش به پایین می توانید موارد برجسته را در صفحه داستان دریافت کنید

شما باید روی دکمه show highlights کلیک کنید و سپس هایلایت مورد نظر را انتخاب کنید. پس از آن ، داستان های موجود در آن برجسته برای شما نمایش داده می شوند و سپس با کلیک بر روی دکمه ذخیره به عنوان عکس یا ذخیره به عنوان فیلم ، داستان به طور خودکار برای شما بارگیری می شود.

داستان ها را از AloInstagram بارگیری کنید

بارگیری از این سایت نیز بسیار آسان است و می توانید در کمتر از یک دقیقه محتوای مورد نظر خود را بارگیری کنید. ابتدا وارد Aloinstagram شوید. سپس نام کاربری یا شناسه شخص مورد نظر خود را در قسمت مشخص شده بنویسید و سپس بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

با وارد کردن نام کاربری ، تمام داستان ها برای شما نمایش داده می شوند

پس از چند ثانیه ، تمام داستان های شخص مورد نظر به شما نشان داده می شود و با کلیک بر روی "بارگیری" ، پس از چند ثانیه محتوای مورد نظر بارگیری می شود.

لازم به ذکر است که با این روش نمی توانید از صفحات خصوصی یا همان داستان خصوصی بارگیری کنید.

در ادامه ، نحوه بارگیری داستان یا موارد برجسته در صفحات خصوصی را به شما آموزش خواهیم داد.

داستان ها و موارد برجسته را از صفحات خصوصی اینستاگرام بارگیری کنید

برای بارگیری استوری ها یا موارد برجسته مختلف از صفحات خصوصی اینستاگرام ، می توانید از انواع برنامه های موبایل موجود در فروشگاه ها استفاده کنید. در این آموزش ما از نرم افزار Android ins take downloader استفاده می کنیم که می توانید آن را از طریق فروشگاه های اندرویدی مانند Google Store یا Miket and Bazaar بارگیری کنید.

به طور کلی ، روش کار تمام برنامه هایی که برای بارگیری استوری ها و موارد برجسته اینستاگرام استفاده می شود به شرح زیر است و می توانید از برنامه های دیگر با این روش استفاده کنید.

برای استفاده از این برنامه ، ابتدا باید با استفاده از حساب اینستاگرام خود وارد شوید. برای جلوگیری از هرگونه مشکل امنیتی ، می توانید یک حساب کاربری دیگر در اینستاگرام ایجاد کنید و با استفاده از مشخصات آن وارد برنامه شوید.

پس از نصب ، برنامه از شما می خواهد از طریق این برنامه وارد حساب اینستاگرام خود شوید یا وارد آن شوید. سپس باید صفحه را با استفاده از همان حسابی که این برنامه را با آن وارد کرده اید دنبال کنید تا محتوای آن برای شما قابل مشاهده باشد.

پس از ورود به برنامه ، دو روش برای بارگیری داستان یا موارد برجسته وجود دارد.

روش اول

ابتدا از طریق اینستاگرام به استوری ، هایلایت ، فیلم یا عکس بروید و سپس روی سه نقطه در گوشه بالا کلیک کنید.

بعد از اینکه گزینه های بیشتری به شما نشان داده شد ، روی "اشتراک" یا "اشتراک" کلیک کنید.

نحوه بارگیری داستانی یا برجسته سازی با استفاده از برنامه ins take downloader

سپس گزینه ins take downloader را از گزینه های موجود انتخاب کنید. سپس به طور خودکار وارد برنامه می شوید و پس از چند ثانیه ، داستان یا برجسته مورد نظر خود به طور خودکار بارگیری می شود.

روش دوم

به داستان برگردید ، مورد نظر خود را برجسته یا پست کنید و روی دکمه سه نقطه در گوشه بالا کلیک کنید. سپس بر روی گزینه "پیوند کپی" کلیک کنید.

نحوه بارگیری استوری ها یا موارد برجسته اینستاگرام با استفاده از ins take downloader

سپس به برنامه رفته و با چسباندن یا چسباندن متن در قسمت مشخص شده ، و سپس با کلیک بر روی گزینه "بارگیری" ، پس از چند ثانیه ، محتوای مورد نظر برای شما بارگیری می شود.

لازم به ذکر است که این سرویس ها به دلیل رایگان بودن پر از تبلیغات هستند و بنابراین ممکن است هنگام کار با آنها مرتباً با تبلیغات مختلفی روبرو شوید و بنابراین کمی سخت با آنها کار کنید. خیس باش

برخی از صفحات می توانند گزینه "به اشتراک گذاری" را در داستان خود غیرفعال کنند ، بنابراین نمی توانید چیزی را از آن صفحه بارگیری کنید.

مجموعه: گروه کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

4 + 6 =

Powered by mihanseo