7 کلید اساسی موفقیت برای رسیدن به همه چیز در سال 2020

سعید ناصریژوئن 6, 20211min0

آیا تا به حال فکر کرده اید که چه عواملی باعث موفقیت فرد می شود و چرا برخی از آنها راحت تر از دیگران موفق می شوند؟

در طول سالها ، من نکات موفقیت آمیز زیادی را دنبال کرده ام تا به من کمک کند تا به موفقیتی که می خواستم برسم. فکر کردم در مورد موفقیت در زندگی در مسیر درستی قرار دارم و همه چیز را می دانم. اما ، درک کامل آن زمانی حاصل شد که فهمیدم موفقیت برای هر یک از ما متفاوت است. این چیزی است که با رشد ما تغییر می کند و چیزی فراتر از تعیین هدف است.

همانطور که تعریف شخصی ما از موفقیت نشان می دهد ، نوع نگاه ما به زندگی تغییر می کند. با این دیدگاه متفاوت ، اهداف ما می توانند بیشتر هدایت شوند و انگیزه ما به چالش کشیده و بهبود یابد.

طبق فرهنگ لغت: "موفقیت" به معنای دستیابی به عملی ، دستیابی به یک هدف خاص است "

عبارت موفقیت را از نوع نگاه به دیگران توضیح دهید

این یک توضیح جالب است ، اما مبهم است و در واقع تصویری واقعی از موفقیت شخصاً برای شما ایجاد نمی کند.

اگر معنای موفقیت را برای خود نمی دانید و بدون شفافیت به جلو حرکت می کنید ، حتی ممکن است به هدف خود برسید ، اما در تخیل خود ، موفقیت و معنای آن را جستجو کنید! در حالی که آن را در دست دارید به دنبال موفقیت باشید.

بنابراین ، اولین قدم برای موفقیت این است که بدانید موفقیت برای شما به چه معناست. با شناخت این موضوع ، می دانید هدف یا مقصد شما چیست و چگونه می توانید به آن برسید.

اهمیت ذهنیت و احساسات در رسیدن به موفقیت

قسمت دوم این مسئله طرز تفکر شماست ، زیرا این مسئله نیز در موفقیت و دستیابی به خواسته های زندگی نقش اساسی دارد. احتمالاً متوجه شده اید که بعضی از افراد خیلی راحت و سریعتر به خواسته های خود می رسند. شما همین کار را می کنید ، اما با رویکردی که در پیش گرفته اید نمی توانید به سرعت موفق شوید.

اگر قبلاً در چنین شرایطی بوده اید ، مطمئناً برای شما ناامید کننده است ، اما مزیت آن این است که شما را در مسیری سوق می دهد که سرانجام شما را به مسیر موفقیت شخصی خود و راه خود هدایت می کند.

اگر هنگام تدوین ذهنیت موفقیت ، احساسات شما به خوبی پشتیبانی شود ، می تواند به شما کمک کند سریعتر به اهداف خود برسید.

در ادامه این مقاله ، ما به 7 ویژگی برای بهبود شیوه تفکر و احساسات برای رسیدن به خواسته ها و موفقیت در زندگی پرداخته ایم.

موفقیت خود را تصور کنید

به دست آوردن شفافیت در این مورد ، طرز تفکر شما را تحت تأثیر قرار می دهد. این شفافیت برای موفقیت و حتی احساس موفقیت ضروری است.

همه ما ناخودآگاه موفقیت را دوست داریم و می دانیم که این برای ما مهم است. اما این یک نمای کلی است. آنچه در اینجا لازم است معنای روشن تری از موفقیت برای ما است. شاید با این دیدگاه باشد که شما بخواهید کمی گسترده تر در مورد این مسئله فکر کنید و بیشتر به خود ، هدف ، آینده و خواسته های خود بپردازید.

برای دستیابی به احساس شفافیت هدف و موفقیت ، یک مکان آرام با میز و قلم خود پیدا کنید. با هر استراحت شروع کنید ، خواه یک فنجان قهوه ، موسیقی یا هر چیز دیگری باشد.

وقتی احساس خوبی داشتید ، این س questionsالات را از خود بپرسید و حتی آنها را در بالای صفحه بنویسید:

موفقیت برای من چه معنایی دارد؟
موفقیت چگونه به نظر می رسد؟
احساس من در مورد موفقیت چیست؟

کمی صبور باشید. بگذارید ذهن شما س theالات را به چالش بکشد و بهترین پاسخ واقعی و واضح را برای آن پیدا کند.

ارزش این امر این است که هر چقدر زود جواب ها را دریافت کنید ، با خیال راحت می توانید از نگاه اصلی و موفقیت آمیز به خود و موفقیت خود اطمینان حاصل کنید.

رمز موفقیت داشتن هدف و هدف است

همین که بفهمید از این دنیا و تلاشهای خود چه می خواهید و شفافیت هدف خود را کاملاً بفهمید ، وقت آن است که یک هدف و نیم هدف تعیین کنید.

یکی از اشتباهاتی که مردم مرتکب می شوند این است که بلافاصله شروع به ایجاد اهداف میانی و نهایی می کنند و آنها را برای همیشه کنار می گذارند.

خلق اهداف میانی و نهایی بسیار عالی است ، اما شما باید هدفی را تعیین کنید که واقعاً مقاومت ناپذیر باشد.

هدف خود را تعیین کنید و احساس کنید که برای رسیدن به آن آماده هر کاری هستید.

چنان در این وادی زندگی کنید که گویی تازه به هدف خود رسیده اید. برای لحظه ای تصور کنید که به درون جهان ارل که توسط کارما هدایت می شود ، منتقل شده اید. سپس دستاوردهای ذهنی خود را در این حالت یادداشت کنید. احساس خود را ، چگونه می بینید ، چگونه دنیا را تجربه می کنید و رویاهای خود را یادداشت کنید. در واقع ، خودتان ببینید که آیا به هدف خود رسیده اید و سپس شروع به نوشتن آنها کنید.

وقتی چیزی را می خواهیم ، باید دو بار به آن برسیم تا واقعاً آن را با چشم خود ببینیم.

اولین مورد این است که ذهن ما باید این احساس خوب را درک کند.

و سپس می توانیم مرحله به مرحله عمل کنیم تا به آن نقطه برسیم.

اگر چیزی را می خواهید که ذهن شما هرگز نتواند آن را تصور ، احساس یا درک کند ، مطمئن باشید که هرگز به آن نخواهید رسید. زیرا ذهن شما آن را درک نمی کند و باور ندارد.

همانطور که در ابتدا گفتیم ، درک و احساس موفقیت برای موفقیت ضروری است.

ارزش ها و اهداف خود را تراز کنید

هنگامی که موفقیت را احساس کردید و هدف را در ذهن خود مشاهده کردید ، می توانید قدم های کوچکتر را برای رسیدن به آن بردارید. اما همسویی اهداف ، ارزش ها و چشم اندازها چیزی است که ما گاهی از آن غافل می شویم.

گاهی دوست داریم طوری در کار خود موفق شویم که بیشتر در کنار خانواده باشیم. اما وقتی می خواهیم به این هدف برسیم ، باید بیشتر کار کنیم و از خانواده دور باشیم. این می تواند خشم ما را تحریک کند.

بنابراین در اینجا ما باید برنامه خود را طوری تنظیم کنیم که ارزشهای ما حفظ شود ، و به هدف خود فکر کنیم و برای دستیابی به هدف اصلی ، یعنی تسهیل کار ، و هدف میانی و فرعی ، یعنی گام برداریم. ، برای نزدیک شدن آن را به خانواده برسانید. در چنین شرایطی باید میزان کار طوری تنظیم شود که از بودن در کنار عزیزان لذت ببریم.

از این طریق است که احساس بهتری نسبت به کار خود داریم و با انرژی بیشتری به هدف می اندیشیم.

دقیقاً کاری که من انجام داده ام این است که پنجشنبه ها و جمعه هایم را کاملاً تعطیل کرده ام ، اما در طول هفته یکی دو ساعت دیگر کار می کنم. از این طریق می توانم اهداف میانه ام را بیشتر محقق کنم و از کار لذت ببرم.

اقدامات گسترده همیشه م mostثرترین کلید موفقیت نیست

بارها شنیده ایم که اگر فردی از منطقه راحتی خود فراتر رود و کار سختی را تحمل کند موفق می شود. اما این همیشه صدق نمیکند. فرض کنید هدف شما داشتن هر هفته 6 مشتری بیشتر است. شاید سرگرمی و خانواده و ورزش را کنار بگذارید و از تمام چارچوب ها و اهرم های خود برای رسیدن به این 6 مشتری اضافی استفاده کنید. تا پایان هفته ، شما نه خانواده خود را دیده اید ، نه ورزش کرده اید و نه تفریح ​​کرده اید! در پایان ، شما 6 مشتری پیدا نکردید. در این حالت ناامید می شوید زیرا بازگشتی ندارید.

در چنین شرایطی می گوییم: لازم نیست همه کارها را با هم انجام دهید. اهرم ها و ابزارهای خود را به چند دسته تقسیم کنید و از طریق هر یک از آنها راه خود را شروع کنید و از اهداف کوچکتر خود شروع کنید. لازم نیست همه کارها را با هم انجام دهید و فکر کنید که در حال حاضر در حال موفقیت هستید زیرا بسیار سخت کار کرده اید.

عاقلانه انتخاب کنید و جلو بروید تا بتوانید نتایج را اندازه بگیرید.

عملکرد روشهای مورد استفاده برای بهبود را بررسی کنید

شاید این عنوان ، که در بالا خواندید ، به درک بالایی نیاز دارد. همه ما برای موفقیت گام برمی داریم. هدف خود را به چند مرحله تقسیم می کنیم. سپس اقدامات مربوط به هر مرحله را تعیین می کنیم. برای اینکه بدانیم این اقدامات م actionsثر هستند و ما وقت ، انرژی و سرمایه خود را تلف نمی کنیم ، باید تأثیر هر مرحله را بررسی کنیم.

ما باید فکر کنیم ، فکر کنیم ، آزمایش کنیم و ببینیم آیا این مرحله به ما در نتیجه اصلی کمک می کند یا خیر.

از آنجا که همه ما می ترسیم که اقدامات ما بی نتیجه باشد ، متأسفانه از بررسی و تجزیه و تحلیل تمام مراحل انجام شده خودداری می کنیم.

بنابراین بهتر است مراحل دور از سهل انگاری ، موفقیت و اثربخشی را بررسی کنید و اگر ثمربخش بود ، به مراحل بعدی بروید و در صورت بروز مشکل ، آن مرحله را بهبود بخشید و در کمترین زمان نتیجه بهتری بگیرید.

پشتکار و عزم راسخ کلید اصلی موفقیت است

نگرش شما نقش مهمی در میزان موفقیت شما دارد. اگر به راحتی تسلیم شوید ، دستیابی به زندگی مورد نظر دشوارتر خواهد بود. اما ایجاد یک نگرش سازگار می تواند شما را تقویت کند تا در نهایت به هدف خود برسید.

وقتی صحبت از پایداری می شود ، بدان معناست که شما نباید مسیر را سبک دنبال کنید و باید تا رسیدن به بهترین نتیجه به کار خود پایبند باشید. درست مثل سگی که با استخوان تنها مانده اید! اگر این صحنه را دیده باشید ، متوجه خواهید شد که این سگ تا آخرین لحظه استخوان را ترک نمی کند و با آن کشتی می گیرد که چیزی برای خود دارد!

موفقیت واقعی به زمان نیاز دارد و نوع خاصی از نگرش را می طلبد. اگر می بینید شخصی صد سال یک شبه را پشت سر می گذارد و موفق می شود ، مطمئن باشید آنچه می بینید یک شبه اتفاق نیفتاده است. یادگیری و تمرین به زمان نیاز دارد و گاهی ممکن است سالها طول بکشد.

نمونه ای از پایداری برای موفقیت در زندگی

برای این منظور می توانیم به یک کشاورز مراجعه کنیم که ، این کشاورز ، محصول می کارد! وی انتظار دارد تا پایان سال بتواند آن را برداشت کند. یک سال طول می کشد و او نتیجه کار خود را در پایان سال می بیند.

اما اگر طوفان مزرعه او را از بین ببرد ، او با خوشحالی بقیه محصول را می گیرد یا صبر می کند تا وارد سال دوم شود و دوباره محصول را بکارد و در پایان سال آینده آن را برداشت کند. سخت نگیر. این بدان معناست که او تسلیم نمی شود و زمین را ترک نخواهد کرد.

بنابراین مانند یک کشاورز باشید که هر ساله با عزم بسیار زیاد کار را شروع می کند و اگر به مشکلی بر خورد ، نمی ترسد و دوباره برای موفقیت برنامه ریزی می کند.

رمز موفقیت ، سلامت روان ، بدن و بدن است

آنچه با بدن و ذهن خود انجام می دهیم تأثیر چشمگیری در میزان موفقیت ما دارد.

آنتونی رابینز گاهی اشاره می کند که ما باید یک فیزیولوژی و روانشناسی متعالی را اتخاذ کنیم که این پنجمین اصل موفقیت در NLP است. اما این دقیقاً چیست؟

در طول سال ها ، ما متوجه شده ایم که ذهن ما می تواند تأثیر عمیقی بر بدن ما بگذارد. این فضای ذهنی می تواند تأثیر بسزایی در موفقیت داشته باشد. میزان تأثیر ذهن سالم بر موفقیت به مراتب بیشتر از تأثیر بدن بر موفقیت است.

البته نباید فراموش کنید که بدن در ذهن ما نیز تأثیر بسزایی دارد. بدن می تواند ذهن را بیمار کند.

هر دو عناصر اصلی در موفقیت ما هستند. اگر از نظر احساسی احساسات و انرژی ضعیفی داشته باشید ، قطعاً عزم فوق العاده ای برای حرکت به جلو نخواهید داشت.

از طرف دیگر ، اگر به موضوعات منفی نگاه کنید ، ثبات و انعطاف پذیری شما کاهش می یابد. بنابراین باید این دو فضای ذهنی و جسمی را جدی بگیرید.

نمونه هایی از تأثیر انرژی معنوی بر نتایج کار

به عنوان مثال ، شما برای صرف ناهار به رستوران می روید و در حالی که در این زمان احساس خستگی می کنید این کار را انجام می دهید (دلیل خستگی این است که از بدن و حتی روح خود مراقبت نکرده اید). در هنگام ناهار هیچ کس به شما توجه نمی کند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهید زیرا احساس می کنید هیچ کس شما را نمی بیند. این شرایط روحی و جسمی بر روی صورت و وضعیت شما تأثیر می گذارد. حتی ممکن است مردم از شما دور شوند زیرا موقعیتی که در آن قرار دارید نشان می دهد شما فردی غیرقابل دسترسی هستید. به همین دلیل نمی توانید با مردم به درستی صحبت کنید و مشتریان جدیدی جذب کنید.

برعکس ، این مسئله نیز وجود دارد. سوار مترو یا اتوبوس شوید! تو خوبی. روحیه خوبی دارید و پر انرژی هستید. دیگران را جذب می کنید. شما هم با آنها صحبت کنید. دیگران از گفتگو با شما لذت می برند و در چنین شرایطی احتمالاً می توانید حدس بزنید که آیا این افراد به شما و خدمات یا محصولات شما احتیاج دارند و شما در آنجا معامله می کنید.

چگونه از روح و جسم خود مراقبت کنیم

برای قرار گرفتن در این حالت ذهنی و معنوی باید از غذای خود مراقبت کنید. ورزش کنید و نوشیدنی های مقوی بنوشید. قبل از ورود به محل کار از خود مراقبت کنید و این مراقبه را روزانه انجام دهید.

با ادامه پرورش ذهن ، جسم و روح خود ، در خواهید یافت که زندگی روزمره خود را به روشی دیگر اداره می کنید. عملکرد شما عالی خواهد بود و نتایج موفقیت آمیزتری را تجربه خواهید کرد.

اخرین حرف

راه های زیادی برای موفقیت در زندگی وجود دارد. برخی با استخدام مربیان شخصی مشکل خود را حل می کنند و برخی دیگر با چنین مقاله ای مشکل خود را حل می کنند و زندگی پربارتری را رقم می زنند.

با کمک این روش ها می توانید سیاست معمول خود را در زندگی تغییر داده و در سال آینده موفقیت های زیادی کسب کنید.

بنابراین با کمک این روش ها برای موفقیت در سال آینده آماده شوید.

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

11 + 5 =