Kerio Control Installer 9.2.2-2172 را بارگیری کنید

سعید ناصریمی 28, 20213min0

امروزه بسیاری از مدیران شبکه نگران این هستند که چگونه کاربران می توانند پهنای باند مصرف شده را کنترل کنند. نرم افزارهای زیادی برای کنترل و نظارت بر شبکه وجود دارد که تعداد آنها روز به روز در حال افزایش است ، مانند سرور Isa ، Net limiter ، Traffic Monitor ، TMG و.

آموزش فیلم نصب Kerio Control

اکنون در این پست با نسخه جدیدی از محبوب Kerio UTM در خدمت شما هستیم. همانطور که می دانید این شرکت به بخشی از شرکت GFI تبدیل شده و در پروانه فعالیت خود تغییراتی ایجاد کرده است. این شرکت تصمیم گرفته است که استفاده از آنتی ویروس Sophos را متوقف کرده و آن را با آنتی ویروس قدرتمند Bitdefender جایگزین کند ، که به طور کامل از سخت افزار 64 بیتی پشتیبانی می کند (که سرعت 15 تا 20٪ را به ارمغان می آورد) و این نسخه همچنین از درایورهای WIFI پشتیبانی می کند و IPSec به روز شده است .

تغییرات ایجاد شده در این نسخه با توجه به وب سایت رسمی Cryo:

آنتی ویروس Sophos با آنتی ویروس Kerio جایگزین شد که مبتنی بر موتور آنتی ویروس Bitdefender است

رفع شد: مسئله پایداری ، Kerio Control بی پاسخ بود رفع شد: 0.0.0.0 به جای آدرس IP سرویس گیرنده IPSec VPN نمایش داده شد ثابت: حافظه پنهان HTTP پاک نمی شود رفع شد: تشخیص برنامه با هدر HTTP کار نمی کند "Content-TypeFixed: گواهی نامعتبر توسط HTTPS ایجاد شد فیلتر کردن

نکته مهم: این نسخه به طور پیش فرض کرک شده است اما توانایی فعال سازی آنتی ویروس جدید را ندارد.

فقط آدرسهای DNS زیر را در Cryo DNS محدود کنید تا از باطل شدن پروانه استفاده کننده جلوگیری شود:

127.0.0.1 gogs.dontexist.com
127.0.0.1 Register.kerio.com
127.0.0.1 update.kerio.com
127.0.0.1 control-update.kerio.com
bdupdate.kerio.com 127.0.0.1
127.0.0.1 snort-update.kerio.com

مدیریت تهدیدات یکپارچه و بدون پیچیدگی
با Kerio Control ، مدیریت آسان و در عین حال قدرتمند راه حل امنیتی همه در یک ، از شبکه خود در برابر ویروس ها ، بدافزارها و فعالیت های مخرب محافظت کنید.

Kerio Control قابلیت های فایروال نسل جدید را جمع آوری می کند – از جمله فایروال شبکه و روتر ، تشخیص و جلوگیری از نفوذ (IPS) ، ضد ویروس دروازه ، VPN و فیلتر کردن محتوای وب و برنامه ها. این قابلیت های جامع و انعطاف پذیری بی نظیر استقرار ، Kerio Control را به گزینه ای ایده آل برای مشاغل کوچک و متوسط ​​تبدیل کرده است.

نسل بعدی فایروال ، روتر و Leading-Edge IPS
یکپارچگی سرورهای خود را با بازرسی بسته های عمیق و قابلیت های پیشرفته مسیریابی شبکه – از جمله پشتیبانی همزمان IPv4 و IPv6 – حفظ کنید. سیاست های ترافیک ورودی و خروجی ایجاد کنید ، ارتباطات را با URL خاص ، برنامه ، نوع ترافیک ، دسته محتوا و زمان روز محدود کنید.

Kerio Control’s IPS با تجزیه و تحلیل رفتار مبتنی بر Snort و یک پایگاه داده به طور منظم به روز شده از قوانین و آدرس های IP در لیست سیاه تهدیدهای نوظهور ، یک لایه شفاف از محافظت از شبکه را اضافه می کند.

Advanced Gateway Antivirus
ویروس ها ، کرم ها ، تروجان ها و نرم افزارهای جاسوسی را از آلوده کردن شبکه شما با آنتی ویروس یکپارچه Kerio جلوگیری کنید.

سرویس آنتی ویروس اختیاری ، کلیه ترافیک وب و FTP ، پیوست های ایمیل و بارگیری ها را اسکن می کند و خود را با جدیدترین تعاریف ویروس به روز می کند.

فیلتر صنعت ، محتوا و برنامه های پیشرو در صنعت
با استفاده از Kerio Control Web Filter با آگاهی از برنامه ، دسترسی به 141 دسته از محتوای وب و برنامه ها را به طور انتخابی مسدود ، مجاز یا ثبت کنید. ترافیک متغیر پهنای باند مانند پخش ویدئو از شبکه خود را متوقف کنید یا شبکه های نظیر به نظیر را مسدود کنید. کاربران خود را از بازدید از سایتهای بدافزار که معروف به ویروس و جاسوس افزار هستند و یا سرقت هویت یا فیشینگ منع می کنند ، منع کنید.

فیلتر اختیاری Kerio Control Web Filter با آگاهی از برنامه ، مسئولیت قانونی را محدود می کند ، از شبکه شما محافظت می کند و با محدود کردن دسترسی کاربر به سایت های خطرناک یا نامناسب یا سایتهایی که صرفاً وقت تلف می کنند ، بهره وری کاربر را افزایش می دهد.

کیفیت خدمات بی نظیر
برای تضمین انتقال پرسرعت برای مهمترین انواع ترافیک ، به راحتی ترافیک شبکه را اولویت بندی و نظارت کنید. تعادل بار لینک اینترنت با توزیع ترافیک در چندین لینک ، دسترسی به اینترنت را بهینه می کند. Kerio Control دسترسی پیوند را کنترل می کند و برای اطمینان از دسترسی مداوم به اینترنت ، پیوندها را به طور خودکار غیرفعال یا دوباره فعال می کند.

Kerio Control QoS به شما امکان کنترل دقیق میزان پهنای باند هر نوع ترافیک شبکه را می دهد. با تنظیم حداکثر پهنای باند ، از ترافیک با اولویت کم استفاده کنید یا با اختصاص حداقل ، ترافیک با اولویت بالا را تضمین کنید. Kerio Control همچنین از توازن بار اینترنت لینک برای توزیع ترافیک اینترنت در چندین لینک استفاده می کند.

افزایش بهره وری گزارش استفاده
گزارش دقیق استفاده را با آمار کنترل Kerio دریافت کنید. این م componentلفه به مدیران و سرپرستان اجازه می دهد تا فعالیت های اینترنتی و برنامه های كاربران را مشاهده كنند – از لیستی از همه سایت های بازدید شده ، تا عبارات جستجوی خاصی كه کاربران در موتورهای جستجو و وب سایت وارد می كنند.

برای اصلاح قوانین ایجاد ترافیک ، نظارت بر عملکرد کارمندان و موارد دیگر ، از بینش استفاده گرانول استفاده کنید. از همه بهتر ، این گزارش های بسیار دانه ریز می توانند به صورت خودکار بر اساس یک برنامه زمان بندی شده اجرا شده و برای شما از طریق ایمیل آماده شوند ، برای بررسی خود آماده هستید – نیازی به کشیدن گزارش ها به طور فعال در هر هفته نیست.

VPN امن
به راحتی و به آسانی دفتر مرکزی را به کاربران از راه دور و دفاتر شعبه پیوند دهید. VPN تونل سازی Kerio با تنظیم ساده ساده به حداقل پیکربندی نیاز دارد و اتصال شبکه ای با کارایی بالا را فراهم می کند. یا ، برای اتصال از طریق دستگاه های تلفن همراه یا فایروال های شخص ثالث ، از IPsec / L2TP استاندارد صنعت استفاده کنید. تأیید دو مرحله ای را برای یک لایه امنیتی اضافی در همه اشکال دسترسی از راه دور فعال کنید.

مدیریت و نظارت از راه دور
با استفاده از دسک تاپ یا رایانه لوحی خود ، تمام فعالیتهای مدیریت و پیکربندی را از طریق یک کنسول قابل تنظیم بر روی وب مدیریت کنید. به سرعت و با اطمینان به تنظیمات امنیتی دسترسی پیدا کنید ، کاربران و پهنای باند را مدیریت کرده و سیاست های ترافیک را از یک رابط بصری تنظیم کنید.

با استفاده از MyKerio کنترل همه لوازم خود را از هرجای دیگر حفظ کنید. چندین استقرار Kerio Control را از طریق یک رابط وب متمرکز با ارائه اطلاعات تلفیقی سیستم ، پشتیبان گیری از پیکربندی خودکار ، نظارت بر وضعیت ، اعلان های سیستم و پیکربندی کامل از راه دور ، مدیریت کنید.

با برنامه MyKerio برای Android ، iPhone و Apple Watch مستقیماً به دستگاه تلفن همراه خود اعلان دریافت کنید. می توانید اطمینان داشته باشید که لوازم خانگی شما آنلاین هستند و در صورت تغییر وضعیت ، اولین نفری خواهید بود که از این موضوع اطلاع پیدا می کنید.

استقرار انعطاف پذیر
اکنون و ادامه کار ، عملیات ایمن را در هر محیط IT قرار دهید.

به عنوان یک ابزار نرم افزاری ، یک ماشین مجازی یا یک دستگاه سخت افزاری بهینه سازی شده برای عملکرد استفاده کنید. استقرار از راه دور لوازم سخت افزاری با تهیه خود از طریق MyKerio ، آسان تر و سریعتر از هر زمان دیگری است.

Kerio Control از استراتژی IPv6 سازمان شما پشتیبانی می کند ، خواه در حال انتقال از IPv4 باشید یا از هر دو پروتکل استفاده کنید. و می توانید از ابزار SNMP مورد علاقه خود برای نظارت بر وضعیت Kerio Control استفاده کنید.

مطالعه موردی: مک دونالد
"تا سال 1995 ، مک دونالد به فکر فناوری اطلاعات در رسانه های چک و اسلواکی نبود. اما نیاز به کارایی عملیاتی و نمایان بودن آنچه در محلی اتفاق می افتد ، نیاز به ادغام فناوری اطلاعات در ساختار تجاری آن و تمرکز مدیریت آن را برانگیخت ، "می گوید واسلاو والنتا ، مدیر فناوری اطلاعات مک دونالد در جمهوری چک و اسلواکی. والنتا تیمی را طراحی و ساخت که زیرساختهای فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) شرکت را طراحی و ساخت.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

پنج × چهار =