اپل برای واکسیناسیون کرونا به کارمندان خود مرخصی استحقاقی می دهد

سعید ناصریمی 27, 20211min0

واکسیناسیون کرونا مدتهاست که در ایالات متحده انجام می شود ، اما همه افراد در ایالات متحده واکسینه نشده اند. اکنون ، اپل برای تشویق کارمندان خود ، به آنها مهلت پرداختی برای زمان دریافت واکسن را می دهد.

با آغاز همه گیری در ایالات متحده در مارس 2020 ، کوپرتینویی ها اقدامات مختلفی را برای مراقبت و محافظت از کارمندان و همچنین مشتریان انجام داده اند. اکنون که کارمندان دوباره به مطب بازگشته اند ، اپل آنها را برای گرفتن واکسن تشویق می کند.

کارمندان می توانند برای مرخصی استحقاقی برای تزریق واکسن اقدام کنند. اگر کارمندی پس از واکسیناسیون کرونر عوارض جانبی مانند درد یا بیماری را تجربه کند ، می تواند مرخصی استحقاقی دریافت کند.

به گفته بلومبرگ ، طبق منابع ، اپل به واکسن های کرونا دسترسی ندارد و آنها را به کارمندان خود ارائه نمی دهد ، با این حال آنها را از افراد با علائم در مطب های آزمایش Covid-19 دریافت می کند.

اپل تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده افتتاح کرده است و کارمندان در آینده نزدیک به دفاتر خود باز خواهند گشت. مدیر عامل شرکت اپل ، تیم کوک اعلام کرده است که کارمندان در ماه ژوئن به دفاتر مراجعه خواهند کرد ، اما ارتباط تلفنی هنوز امکان پذیر است:

"هیچ جایگزینی برای همکاری حضوری وجود ندارد ، با این حال ما یک درس عالی در مورد توانایی انجام کارهایی خارج از دفتر بدون از بین بردن بهره وری و یا نتیجه گرفتن آموخته ایم." پس از دوره کرونا ، ما تمام اپل را حفظ می کنیم قابلیت های بی نظیر. "

چند روز پیش ، آمازون واکسیناسیون برخی از کارمندان انبار خود را در ایالاتی مانند نوادا و کانزاس آغاز کرد. در همین حال ، تعدادی از هتل های زنجیره ای و هواپیمایی نیز تزریق واکسن به کارکنان را آغاز کرده اند.

با در نظر داشتن چنین رویکردهایی ، اپل ممکن است در آینده تصمیم بگیرد که کارمندان خود را در ادارات واکسینه کند ، با این حال ، همانطور که در بالا ذکر شد ، در حال حاضر فقط کارکنان با نمرات آزمون Covid-19 را می گیرد.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

نه + شانزده =

Powered by mihanseo