فیلم شگفت انگیز از فوران ایسلند از فاصله بسیار نزدیک

سعید ناصریمی 22, 20211min0

در روزهای اخیر شاهد انتشار تصاویر و فیلم های جذاب فوران آتشفشان ایسلند بوده ایم ، اما در این بین عکاسی برای ضبط ویدیویی خارق العاده به پهپاد خود به اندازه یک پهپاد نزدیک شده است که قسمت هایی از آن ذوب شده است.

این ویدئو به طرز حیرت انگیزی بصری و صوتی است و چند نمونه مشابه تا به امروز منتشر شده است. کوه Fagradasfiak در فاصله کمی از ریکیاویک ، پایتخت ایسلند واقع شده است.

عکاس ، Garðar Ólafs ، ​​از یک پهپاد DJI برای ضبط فیلم فوران آتشفشان ایسلند استفاده کرد و خوش شانس بود که در زمان فیلمبرداری ، تمام هواپیمای بدون سرنشین خود را از دست نداد. البته ، با توجه به خروجی ، چنین ریسکی ارزش آن را داشت.

به گفته Ólafs ، ​​این پهپاد برای ضبط فیلم وارد دهانه شد:

"من با پهپاد خود در نزدیکی فوران پرواز می کردم و تصمیم گرفتم چنین وضعیتی را از بالا ببینم. به آرامی ارتفاع پهپاد را کاهش دادم تا آنجا که می توانم گدازه در حال فوران را ببینم. با این حال ، وقتی سرم را بلند کردم دیگر نمی توانم هواپیمای بدون سرنشین را ببینید. "در واقع ، این هواپیمای بدون سرنشین داخل دهانه بود."

عکاس متوجه شد که اگر هواپیمای بدون سرنشین برای مدت طولانی در این وضعیت باقی بماند ، نابود می شود. بنابراین او تصمیم می گیرد آن را از منطقه خطر دور کرده و به محل اصلی خود بازگرداند.

Ólafs پس از بازگشت به محل اصلی خود ، در حال ذوب شدن قسمت هایی از هواپیمای بدون سرنشین و همچنین حسگرهای آن است. در حالی که هنوز پرواز با این پهپاد امکان پذیر است ، عملکرد آن مانند گذشته نیست و چندین خطا در هنگام پرواز ایجاد می کند.

flafs که زیستگاه آنها فقط 15 دقیقه با فوران این کوه آتشفشانی فاصله دارد ، احساس ضبط کرد و مجبور شد چنین فیلم فوق العاده ای را ضبط کند و بنابراین هواپیمای بدون سرنشین خود را به خطر انداخت.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

نه − سه =

Powered by mihanseo