گوگل در کنگره جهانی موبایل 2021 شرکت نخواهد کرد

سعید ناصریمی 12, 20211min0

سال گذشته شیوع ویروس کرونا مانع از برگزاری کنگره جهانی موبایل شد ، اما امسال چنین خواهد شد. با وجود این ، شرکت های بزرگ در کنگره جهانی موبایل 2021 که یکی از آنها گوگل است ، حضور نخواهند داشت.

گوگل اخیراً اعلام کرده است که در این رویداد برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین غایبان کنگره جهانی موبایل 2021 ، همراه با برخی از شرکتها ، شرکت نخواهد کرد. نوکیا ، سونی و اوراکل قبلاً اعلام کرده بودند که از نظر جسمی در این رویداد حضور نخواهند داشت و اریکسون نیز به طور کامل در MWC 2021 حضور نخواهد داشت.

در بیانیه ای ، گوگل پشتیبانی خود را از شرکای خود با اقدامات مجازی اعلام کرد:

"مطابق با محدودیت های فعلی کرونا و همچنین پروتکل ها ، Google تصمیم گرفته است که امسال در کنگره جهانی موبایل شرکت نکند. ما به همکاری نزدیک با GSMA ادامه می دهیم و از طریق فرصت های مجازی از شرکای خود پشتیبانی می کنیم." شما در سال 2022 در بارسلونا هستید. "

در ماه فوریه ، GSMA ، مسئول میزبانی کنگره جهانی موبایل ، اعلام کرد که این رویداد امسال به صورت فیزیکی برگزار می شود ، اگرچه اقدامات احتیاطی زیادی انجام شده است. افرادی که در کنگره جهانی موبایل 2021 شرکت می کنند باید ماسک بزنند و آزمایش عروق کرونر منفی داشته باشند ، اما این اقدامات نمی تواند به طور کامل از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کند.

در حال حاضر نیازی به واکسیناسیون برای شرکت در این رویداد نیست ، اما با توجه به بهبود وضعیت واکسیناسیون در کشورهای پیشرفته و همچنین خروج شرکت های بزرگ از کنگره جهانی موبایل ، GSMA ممکن است در تصمیمات خود تجدید نظر کند و واکسن کرونا را اجباری کند. .

با توجه به غیبت گوگل در کنگره جهانی موبایل 2021 ، شرکت های دیگر ممکن است در آینده تصمیمات مشابهی بگیرند و البته ممکن است فقط از نظر جسمی حضور نداشته باشند و کنفرانس های خود را به صورت مجازی برگزار کنند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دو + نوزده =

Powered by mihanseo