اولین هدست واقعیت افزوده اپل احتمالاً در اواسط سال 2021 وارد بازار می شود

سعید ناصریمی 7, 20211min0

طبق گزارش جدید ، اپل قصد دارد واقعیت افزوده خود را طی چند ماه آینده و قبل از پایان سال جاری با برگزاری یک رویداد هدست معرفی کند.

واقعیت ترکیبی این دنیای فیزیکی را با دنیای دیجیتال ترکیب می کند و گفته می شود که اپل قصد دارد هدست واقعیت افزوده خود را در چند ماه آینده معرفی کند. اپل از سال 2015 دسته بندی جدیدی را معرفی نکرده است و به نظر می رسد که قصد دارد این کار را با برگزاری یک رویداد حضوری انجام دهد.

در این گزارش جزئیات بیشتری در مورد این رویداد حضوری احتمالی ارائه نشده است و حتی مشخص نیست که برگزاری چنین رویدادی از نظر بهداشتی و بهداشتی امکان پذیر است. با این حال ، به نظر می رسد که اپل سعی دارد کارمندان اصلی خود را سریعتر از سایر شرکت های فناوری به دفاتر خود برگرداند.

در ژانویه ، بلومبرگ گزارش داد که اولین دستگاه واقعیت مجازی اپل محصولی گران قیمت و ویژه است که بیشتر برای توسعه دهندگان طراحی شده است. در این گزارش همچنین گفته شد که کوپرتینویی ها قصد دارند مقدار بسیار کمی از این محصول جدید را به فروش برسانند.

در حال حاضر ، گزارش ها حاکی از آن است که اولین هدست اپل برای عرضه در سال 2022 برنامه ریزی شده است. علیرغم پیش بینی های بلومبرگ ، این احتمال وجود دارد که اپل به توسعه دهندگان این فرصت را بدهد تا ویژگی های جدید را با راه اندازی این محصول در آینده مشخص کنند ماه ها.

سایر تحلیلگران اپل ، از جمله مینگ چی کو ، عرضه این محصول واقعیت مجازی را در سال 2022 تأیید کرده اند. شایعات حاکی از آن است که ضد آفتاب از نمایشگرهای 8K ، فناوری پیشرفته ردیابی چشم و موارد دیگر برخوردار است.

هدست واقعیت افزوده اپل می خواهد تعامل بسیار خوبی با کاربران در محیط کاملاً مجازی خود داشته باشد و همچنین از برخی قابلیت های واقعیت مجازی برخوردار خواهد بود. به همین دلیل قرار است با دستگاه های فعلی موجود در بازار مانند Oculus Rift که بیشتر روی بازی های ویدیویی تمرکز دارد ، رقابت کند.

اپل به دلیل شیوع ویروس کرونا از آخرین رویداد حضوری خود در سپتامبر 2019 میزبان همه رویدادهای خود در سپتامبر 2019 است. با این حال ، این شرکت امیدوار است که کنفرانس جهانی توسعه دهندگان بعدی که در ماه ژوئن برگزار می شود آخرین کنفرانس دیجیتالی آنها خواهد بود. طبق گزارش قبلی ، هدست واقعیت افزوده اپل می تواند 3000 دلار برچسب داشته باشد.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

14 + 6 =

Powered by mihanseo