توییتر امکان افزودن برچسب و گیف به ورق ها را برای همه کاربران فراهم کرده است

سعید ناصریمی 2, 20211min0

چندین ماه پیش ، توییتر امکان ارسال داستان با استفاده از ویژگی "ناوگان" را برای همه کاربران خود فراهم کرده بود. حال این شبکه اجتماعی از امکان افزودن برچسب به آنها در سیستم عامل های Android و iOS خبر داده است.

هنگام ایجاد فلیپچارت یا داستان ، می توانید با ضربه زدن روی نماد صورتک شکلک در پایین صفحه ، برچسب اضافه کنید. با لمس این گزینه ، مجموعه ای از برچسب های متحرک توییتر در مقابل شما ظاهر می شود و البته چندین ایموجی یا به گفته توییتر ، "Twemoji" نیز ظاهر می شود. Twemoji در واقع یک نسخه متحرک از شکلک های محبوب مانند قلب و صورت خندان است.

اگر کاربری بخواهد از پرونده های gif استفاده کند ، می تواند با استفاده از نوار جستجو در بالای صفحه به آنها دسترسی پیدا کند. با جستجوی عبارت مورد نظر خود ، فایل های gif از Giphy و Tenor ظاهر می شوند.

بیشتر کاربران تا به امروز در استوری اینستاگرام خود از برچسب استفاده کرده اند ، بنابراین برای استفاده از آن در صفحات توییتر مشکلی نخواهند داشت. در واقع ، با اضافه شدن چنین ویژگی ، این شبکه اجتماعی بیشتر شبیه اینستاگرام شده است.

این ویژگی چند سالی است که در استوری های اینستاگرام و همچنین Snapshot وجود دارد ، اما Fleet در وهله اول قرار دارد و در ماه های آینده ویژگی های بیشتری اضافه می شود. با این حساب ، فلوت ها در آینده بیشتر شبیه داستان های اینستاگرام می شوند.

طبق گفته توییتر ، این ویژگی از طریق آخرین نسخه این برنامه شبکه اجتماعی در سیستم عامل های iOS و Android در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

این شبکه اجتماعی علاوه بر افزودن چنین ویژگی به ناوگان ، سرویس پخش زنده پریسکوپ را نیز همانطور که قول داده بود ، خاموش کرد. توییتر چندین ماه قبل از بسته شدن سرویس در پایان سه ماهه اول سال 2021 اعلام کرد. علی رغم بسته بودن این برنامه ، امکان پخش مستقیم از طریق "Twitter Live" هنوز در دسترس کاربران است.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

5 × سه =

Powered by mihanseo