نحوه اتصال AirPod به Mac در سیستم های Apple

سعید ناصریآوریل 27, 20211min0

AirPads یا هدست های بلوتوث اپل به سرعت از حالت مد به ابزاری فناوری تبدیل شد و کاربران اپل تصمیم گرفتند زندگی را با آن جدی تر بگیرند. به همین دلیل امروز می خواهم نحوه اتصال AirPod به Mac را به شما آموزش دهم.

آیا می دانید با اتصال AirPod به Mac می توانید صداهای سیستم خود را به تنهایی با بهترین کیفیت و بدون بارگذاری بیش از حد گوش خود گوش دهید؟

اگرچه روند همگام سازی این ابزار با دستگاه های اپل ساده و سریع است ، اما گاهی اوقات باید کمی پیچیدگی را تحمل کنید.

حتی اگر برنامه های همگام سازی سخت افزار و نرم افزار اپل برای شما مثر نباشد ، در عین حال ، برنامه های ثانویه ای که در iTunes وجود دارد می توانند مشکل شما را برطرف کنند.

موارد استثنایی در مارک های جدید AirPods

AirPads تاکنون نسل های مختلفی را پشت سر گذاشته است. هنگام همگام سازی ، گاهی اوقات حتی iPad هایی که قبلاً با iOS به خوبی همگام سازی شده بودند اکنون با Mac مشکل دارند. در اینجا سعی می کنیم به شما کمک کنیم AirPod را با موفقیت به Mac وصل کنید حتی اگر دستگاه شما قبلاً با iPhone یا iPad همگام سازی نشده باشد.

روش گام به گام برای اتصال AirPad به سیستم Mac

برای شروع ، باید به اسکله و منوی Apple در Mac بروید.

در این بخش ، System Preferences را باز کنید

سپس بلوتوث را انتخاب کنید (همانطور که می دانید AirPads از طریق بلوتوث به سیستم شما متصل هستند)

وقتی در منوی بلوتوث هستید ، به عکس بزرگ آبی بلوتوث نگاه کنید. در زیر این گزینه به خاموش کردن بلوتوث مراجعه کنید. این گزینه را انتخاب کنید. شما باید این گزینه را روشن کنید ، بنابراین اگر روشن کردن بلوتوث را مشاهده نمی کنید ، آن را انتخاب کنید تا روشن شود.

حالا کیف AirPod خود را بگیرید و درب بلوتوث را باز کنید تا خودش را نشان دهد. قاب مورد را بچرخانید و دکمه پشت قاب را جستجو کنید.

برای تنظیم مجدد آن دکمه را فشار دهید. این دکمه اساساً بلوتوث را روشن می کند تا توسط دستگاه های اطراف تشخیص داده شود.

به صفحه بلوتوث در Mac نگاه کنید و AirPods را بین دستگاه ها پیدا کنید. دکمه آبی رنگ می گوید "اتصال". برای جفت شدن روی آن دکمه کلیک کنید و آماده استفاده باشید.

به این ترتیب می توانید از AirPad برای شنیدن صدای Mac استفاده کنید. آنچه در بالا مشاهده می کنید نشان می دهد AirPod اکنون به McConnect متصل است.

برای پد های iOS که با iOS جفت شده اند چه باید کرد؟

ما معمولاً انتظار داریم که دستگاهی در دستگاه های دیگر به خوبی کار کند. اما در AirPads این کمی استثنا است.

اگر AirPad شما قبلاً به iPhone یا iPad متصل بود ، اکنون به کمی پیکربندی نیاز دارد. اما اگر از سرویس هایی مانند iCloud در Mac و iPhone استفاده می کنید که هر دو تحت همان Apple ID کار می کنند ، مشکل شما کمتر است.

برای شروع:

iPod ها را در گوش خود بگذارید تا روشن شود و توسط Mac قابل تشخیص است.

به تنظیمات بلوتوث در Mac برگردید (مطابق مراحل در بخش قبلی)

اگر از دکمه بلوتوث در نوار منو استفاده می کنید (و باید) ، در لیست کشویی به دنبال نام AirPods خود باشید. اگر می توانید آن را ببینید ، به این معنی است که Mac شما AirPods شما را تشخیص می دهد. این نشان می دهد که هر دو از شناسه iCloud یکسان استفاده می کنند.

روی AirPods کلیک کنید و سعی کنید متصل شوید.

اگر این مرحله کار کرد ، هنگام صحیح همگام سازی باید صدایی را بشنوید.

به این ترتیب ، به لطف اپل آیدی مشابه می توانید AirPads را با زحمت کمتری به Mac خود متصل کنید.

برای اتصال AirPad به Mac از برنامه AirBuddy استفاده کنید

بدون شک Mac و برنامه های آن و به طور کلی اکوسیستم اپل کم و بیش دست و پا گیر هستند. حتی اگر در اتصال به ساده ترین کار ، اتصال AirPad به Mac خود مشکلی دارید ، اکنون یک برنامه شخص ثالث می تواند به شما کمک کند. این AirBuddy است که توسط توسعه دهندگان ارائه شده است تا AirPad را با یک کلیک به راحتی به MacBooks متصل کنید.

اولین و ضروری ترین قسمت استفاده از این برنامه بارگیری AirBuddy است. برای انجام این کار ، اینجا را کلیک کنید.

وقتی این برنامه را نصب می کنید و برای اولین بار آن را راه اندازی می کنید ، صفحه ای در مقابل شما ظاهر می شود که از شما می خواهد چه چیزی را وصل کنید. در اینجا می توانید هدست های مختلف و AirPads را به هم متصل کنید.

در تصویر بالا ، ابتدا از شما خواسته می شود که مشخص کنید پنجره بازشو AirBuddy در کجا نمایش داده شود و Mac آن را نشان دهد. (این انتخاب می تواند شامل چپ ، راست و مرکز باشد)

همزمان AirPad و بلوتوث را روشن کنید و در این مرحله AirBuddy باید هر دو مورد را تشخیص دهد و امکان اتصال را فراهم کند.

اکنون برای ایجاد اتصال بر روی دکمه کلیک برای اتصال کلیک کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، این کلید در بالای پنجره بازشو قرار دارد.

یکی دیگر از مزایای AirBuddy که Mac به طور پیش فرض ارائه نمی دهد این است که می توانید میزان باتری را ببینید. این مورد و هرکدام از AirPod ها را شامل می شود ، دقیقاً همانطور که در دستگاه های iOS خود مشاهده می کنید. این برنامه به macOS Mojave 10.14 نیاز دارد. همچنین نیاز به استفاده از سیستم Mac است که از فناوری Bluetooth LE پشتیبانی می کند.

نتایجی که اظهار شده

AirPods اپل در حال حاضر یکی از محبوب ترین هدفون های بازار است و همچنان محبوب است. ظاهر جذاب و متفاوت و کیفیت صدای عالی آنها باعث شده است که این دستگاه ها مورد پسند همه کاربران اپل در سراسر جهان قرار بگیرند. اگرچه همگام سازی این ابزارها همیشه آسان نیست ، AirBuddy این مشکل را برطرف می کند. آیا در همگام سازی AirPods با Mac خود مشکلی دارید؟ ما دوست داریم بشنویم که چگونه مشکلات اتصال خود را حل کردید. برای نوشتن راه حل های خود از قسمت نظرات استفاده کنید.

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دو × دو =

Powered by mihanseo