اپل ابزاری برای کالیبراسیون مجدد باتری در آخرین نسخه بتا iOS 14.5 معرفی کرده است

سعید ناصریآوریل 27, 20211min0

اپل به تازگی نسخه بتا iOS 14.5 را با ویژگی های جدید برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. یکی از ویژگی های مهم این به روزرسانی ابزاری برای کالیبراسیون مجدد باتری گوشی است.

ابزار جدید کالیبراسیون باتری برای اولین بار در کد iOS 14.5 یافت شد ، که آن را به کاربرانی نشان می دهد که عملکرد باتری کمتری دارند. اکنون ، در جدیدترین نسخه بتا iOS 14.5 ، اپل از چنین ابزاری رونمایی کرده و اطلاعات مربوط به آن را در اختیار کاربران قرار داده است.

اپل انتظار دارد که ابزار جدید کالیبراسیون باتری به کاربران کمک کند تا برخی از سو mal عملکردهای باتری را برطرف کنند. همچنین به دلایل ناشناخته این ویژگی در حال حاضر فقط با آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و ​​آیفون 11 پرو مکس سازگار است.

در اطلاعات ارائه شده مربوط به این به روز رسانی ، می خوانیم:

"IOS 14.5 ، که اواخر بهار امسال منتشر خواهد شد ، شامل یک به روزرسانی جدید است که در آن سیستم گزارش سلامت باتری ، حداکثر ظرفیت باتری و عملکرد آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و ​​آیفون 11 پرو مکس را برای بررسی برخی از باتری ها ارزیابی می کند سو mal عملکرد. رفع. "وجود یک اشکال در این سیستم باعث تخلیه غیر منتظره باتری برای برخی از کاربران شده است ، اما گزارش نادرست از سلامت باتری به معنای وجود مشکل در سلامت واقعی باتری نیست."

طبق گفته اپل ، کالیبراسیون مجدد باتری در طی چندین بار شارژ منظم اتفاق می افتد و ممکن است چندین هفته طول بکشد. پس از اتمام کالیبراسیون مجدد باتری ، حداکثر ظرفیت و حداکثر اطلاعات عملکرد باتری به روز می شوند.

طبق اطلاعات ارائه شده در به روزرسانی iOS 14.5 ، اپل ادعا می کند که اگر ابزار کالیبراسیون مجدد با موفقیت کار نکند ، باتری تلفن به طور رایگان توسط یکی از ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل تعویض می شود تا کامل بازیابی شود عملکرد و ظرفیت باتری. .

از دیگر ویژگی های نسخه ششم بتا iOS 14.5 می توان به صداهای جدید دستیار هوشمند Siri ، قفل قفل Apple Watch ، به روزرسانی های برنامه Music و موارد دیگر اشاره کرد. به روزرسانی iOS 14.5 در بهار امسال در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

شانزده + 15 =

Powered by mihanseo