ویژگی Duet Tick به Instagram Reels اضافه شد

سعید ناصریآوریل 17, 20211min0

تا به امروز ، اینستاگرام برخی ویژگی های مجهز به تیک را به Reels آورده است و اکنون ما شاهد ویژگی دیگری هستیم که به آن اضافه شده است. این ویژگی که "Remix" نام دارد شبیه ویژگی Duet Tick است.

با استفاده از این ویژگی ، می توانید از ویدئوی خود برای برقراری ارتباط با حلقه کاربر دیگر استفاده کنید. برای اینکه Reel شما با کاربر دیگری ترکیب شود ، باید روی نماد منو ضربه بزنید و گزینه "Remix this Reel" را انتخاب کنید. می توانید فیلم مورد نظر خود را از طریق برنامه اینستاگرام ضبط کنید یا یک فیلم از قبل ضبط شده بارگذاری کنید.

این ویژگی چندین ابزار ویرایش مانند کنترل صدا را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید صدای اصلی یا صدای ضبط شده را کنترل کرده یا به صدا اضافه کنید.

فقط ویدئوهای تازه ضبط شده به طور خودکار ریمیکس می شوند. با این حال ، اگر از قبل یک فیلم Reel دارید و می خواهید دیگران ویدیوی خود را در کنار آن قرار دهند ، می توانید با رفتن به منو و انتخاب "Enable Remixing" این ویژگی را فعال کنید. اگر می خواهید آن را برای همه Reels غیرفعال کنید ، باید به تنظیمات نمایه بروید.

می توانید ترکیب ویدیوهای افراد دیگر را با خود از طریق برگه فعالیت مشاهده کنید. اگر با ویدیوی کاربر دیگری ریمیکس کنید ، نتیجه در قسمت Reels در نمایه شما ظاهر می شود.

ویژگی Reels کمتر از یک سال پیش معرفی شده و تا به امروز بسیاری از ویژگی ها را از TickTalk کپی کرده است. این پلت فرم اشتراک ویدیو به دنبال افزایش محبوبیت فیلم های کوتاه است و کارهای مختلفی را برای رسیدن به هدف خود انجام می دهد.

اینستاگرام دکمه Reels را به صفحه اصلی اضافه کرده و حتی آنها را به نسخه برنامه سبک خود آورده است. با گذشت زمان ، به نظر می رسد Reels بیشتر و بیشتر شبیه کنه است.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

20 − شانزده =