هیچ برنامه ای برای فیلتر کردن "کلاب هاوس" وجود ندارد

سعید ناصریآوریل 12, 20211min0

وزیر ارتباطات در یکی از اتاق های گفتگوی شبکه اجتماعی "کلوپ هاوس" حاضر شد و به س theالات تعدادی از کاربران در مورد این بستر پاسخ داد. وی با تأکید بر اینکه فکر نمی کند برنامه ای برای فیلتر کردن این شبکه وجود داشته باشد ، گفت که چنین چیزی هرگز در نهادی از دولت یا دولت مطرح نشده است.

وزیر ارتباطات در یکی از اتاق های گفتگوی شبکه اجتماعی "کلوپ هاوس" حاضر شد و به س questionsالات تعدادی از کاربران در مورد این بستر پاسخ داد.

محمدجواد آذری جهرمی در پاسخ به این س whetherال که آیا مکالمات و مکالمات گروه ها در کلوپ خانه ضبط شده است ، گفت: هرکسی در این برنامه باشد می تواند مکالمات گروه ها را ضبط کند ، یعنی بحث آزاد و آزاد زیرا مکالمات در یک محیط عمومی انجام می شود. »

وی افزود: "همه باید به طور طبیعی در هر فضایی مودب باشند ، زیرا این گردهمایی یک اجتماع عمومی است و آنها باید به یکدیگر احترام بگذارند." حضور در این باشگاه مانند ملاقات حضوری است. " وی با اشاره به اینکه فکر نمی کنم برنامه ای برای فیلتر کردن شبکه وجود داشته باشد ، گفت: "چیزی به عنوان برنامه فیلتر شبکه وجود نداشته است."

شبکه اجتماعی Clubhouse یک شبکه چت محور است که در آن افراد می توانند در مورد موضوعات مختلف در اتاق چت خود صحبت کنند و در حال حاضر برای کاربران iOS است و تا تابستان امسال نسخه رسمی در اندروید وجود نخواهد داشت. باید گفت که تا به امروز ، هیچ نسخه رسمی برای اندروید برای Club House وجود ندارد و نسخه های غیر رسمی آن برای اندروید منتشر شده است. برخی از سیاستمداران نیز از این بستر برای گفتگوی مستقیم با مردم استفاده می کنند ، به طوری که شب گذشته جهرمی و "محمد جواد ظریف" آنها با 8000 نفر در داخل و خارج از ایران به گفتگو نشستند. در این گپ ، کاربران از جهرمی و ظریف خواستند که از فیلتر شدن کلوپ هاوس جلوگیری کنند. ظریف در پاسخ گفت: "من و آذری جهرمی نه فیلتر می کنیم و نه موافق فیلتر هستیم."

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد کلاب هاوس و ویژگی های آن را در این لینک بیابید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

یک × 3 =