برخی از بسته های اینترنت نامحدود یک شبه اپراتورها دوباره راه اندازی شد

سعید ناصریآوریل 7, 20211min0

پس از شکایت بسیاری از کاربران ، تعدادی از بسته های اینترنتی شبانه برخی از اپراتورهای تلفن همراه که حذف شده بودند با چند تغییر مجدداً منتشر شدند.

روز گذشته خبری در دیجیاتو منتشر شد مبنی بر اینکه بسته های نامحدود ایرانسل و همراه اول از یکشنبه شب از کلیه بسته های اینترنتی این دو اپراتور حذف شده است. موضوعی که مورد انتقاد بسیاری از کاربران قرار گرفت و از آن مهمتر ، کاملاً در تضاد با سخنان وزیر ارتباطات قبل از عید بود که در آن "محمد جواد آذری جهرمی" قول داد اینترنت نامحدود یک شبه اپراتورها دوباره راه اندازی خواهد شد. . اکنون به نظر می رسد که برخی اپراتورها به دنبال شکایات عمومی بسته های نامحدودی را برگردانده اند. با این حال ، در برخی موارد ، سقف ترافیکی مصرف این بسته ها (حد مصرف منصفانه) کاهش یافته است.

در حال حاضر ، مشاهدات عینی دیجیاتو نشان می دهد که همراه اول یکی از بسته های بارگیری نامحدود یک شبه خود را از طریق کد دستوری ستاره هزار مربع به مشترکان خود ارائه می دهد. این بسته از ساعت 1 صبح تا 11 صبح فعال است و با قیمت قبلی 1900 تومان ارائه می شود: لازم به ذکر است که این بسته در حال حاضر فقط از طریق کد سفارش و اخبار فروش آن در سایر درگاه های مربوطه قابل خریداری نیست همراه اول همچنین باید گفت که بسته دیگر شبانه این اپراتور که از ساعت 2 تا 7 صبح بود ، در حال حاضر به هیچ وجه در دسترس نیست.

از آن به بعد به نظر می رسد که ایرانسل فروش و ارائه بسته های ساعتی نامحدود خود را که به بسته های نامحدود مصرف داخلی اینترنت تبدیل شده بود ، متوقف کرده و در حال حاضر خبری از عرضه این بسته ها در سیستم عامل های فروش مربوط به این اپراتور نیست. به نظر می رسد پس از حذف این بسته ها ، ایرانسل قصد دارد بسته های بارگیری ساعتی و شبانه قبلی یا حداقل مشابه بسته های قبلی را برگردانده و مجدداً به فروش برساند.

اپراتور سوم ، Rytl نیز بسته های نامحدود خود را با چند تغییر مجدداً راه اندازی کرده و اکنون بسته های یک هفته ای و یک ماهه نامحدود و بدون محدودیت استفاده در روز و شب را ارائه می دهد. این اپراتور همچنین بسته های یک شبه نامحدود با سقف های مجاز مجاز مصرف مختلف را ارائه می دهد که بسته به مدت زمان بسته اینترنت قیمت های مختلفی دارند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

هفده + نوزده =