5 مزیت بازی های موبایل برای سلامت مغز و ذهن

سعید ناصریآوریل 2, 20211min0

اگر در مورد بازی های ویدیویی کمی تحقیق علمی کرده باشید ، احتمالاً متوجه شده اید که مزایای بازی های موبایل و بازی های ویدیویی کاملاً مشخص است.

این مزایا شامل موارد زیر است:

کاهش استرس
افسردگی را کاهش دهید
اضطراب را کاهش دهید
حس خوب را افزایش دهید

تبدیل می شود. شاید این عبارات را ظالمانه بدانند! اما این یک واقعیت است که باید آن را بپذیریم. اگر در طول روز زمان کمی را به انجام بازی ها اختصاص دهید ، احساس بهتری خواهید داشت. حتی دیده شده است که امید به زندگی افزایش می یابد.

اما در ادامه این مقاله به نتایج بازی های موبایلی خواهیم پرداخت که ممکن است برای شما نیز قابل شنیدن باشد.

بازی های موبایل باعث بهبود روحیه می شود

نمی توان ادعا کرد که هر بازی موبایلی باعث بهبود روحیه می شود. بلکه این نتیجه آن دسته از بازیهایی است که از مراحل آسان به مرحله دشوار می روند.

بازی هایی که برای رسیدن به یک هدف واقعی می سازید و از بین می برید. این بازی ها شامل Clash Royale Gemmes است. این بازی به شما کمک می کند تا با دیدی گسترده مراحل دشواری را پشت سر بگذارید و با تخریب و ساختن به نتایج خوبی برسید.

قبلاً گفته می شد افرادی که از افسردگی یا تغییرات خلقی رنج می برند به احتمال زیاد پای بازی های موبایل می نشینند. جالب اینجاست که این بازی ها بیماران را برای درمان آنها به پای خود می کشانند

کسانی که از اضطراب رنج می برند می توانند با کمک بازی های موبایلی روحیه خود را بهبود بخشند. اکنون وقت آن است که کمی به مزایای روانشناختی آن همراه با تمام عوارضی که برای این بازیها اهمیت دارد (از جمله ضعف بینایی و آرتروز گردن) توجه کنید.

بازی های صحنه ای با همان دید و آموزش مغزی

در میان بازی های موبایل ، آن دسته از بازی هایی که مراحل مختلفی دارند و از اجزای مشترک بهره می برند می توانند در بهبود ذهن و آموزش مغز مفید باشند. بازی هایی که عناصر خود را به صورت مورب و عمودی تغییر می دهند از جمله این بازی های آموزش مغز هستند.

این بازی ها همچنین به شما کمک می کنند تا به ساده ترین شکل ممکن ظرفیت مغز خود را افزایش دهید. فرقی نمی کند این بازی ها را بصورت آنلاین انجام دهید یا آنها را روی تلفن همراه خود داشته باشید ، به سلامت مغز شما کمک می کنند. از جمله این برنامه های بازی می توان به Bingo اشاره کرد.

مواردی مانند ردیابی کارت های بازی مختلف مانند Bingo و همچنین تمرکز روی اعدادی که در طول بازی گفته می شوند می توانند کمک زیادی به تحریک ذهن کنند.

مزیت بازی های موبایل به سن شما بستگی ندارد

پیر یا جوان ، یادگیری بازی های ویدیویی موبایل بسیار آسان است. شرکت های بازی ساز دائماً در حال توسعه بازی هایی هستند که همچنان جوانان را هدف قرار داده و مهارت های آنها را توسعه می دهند. بازی های اتومبیلرانی مخصوص جوانان ارائه می شود. کاربران می توانند دستگاه های دستی خود را (تلفن ها یا کنسول های متصل به تلفن) کج کنند تا عملکرد یک دستور واقعی را تقلید کنند. گفته می شود اگر می خواهید مهارت های رانندگی خود را ارتقا دهید ، می توانید از این بازی ها استفاده کنید.

البته ، بازی های اتومبیلرانی و اتومبیلرانی در قسمت های مختلف مهارت و قدرت کار می کنند و عملکرد شما را در دنیای واقعی بهبود می بخشند. البته اگر بیش از حد درگیر این بازی ها شوید و به افراط بپردازید ، می تواند برای شما خیالی و خطرناک باشد.

برای رفاه خود بازی های موبایل را تجربه کنید

یکی از مزایای بازی های موبایل این است که مدتی شما را از افکار منفی دور می کند ، زیرا برای تجربه این بازی ها باید تمرکز کرده و مراقب باشید. شما باید کاملاً از بازی آگاه باشید زیرا مغز شما موفقیت می خواهد. بنابراین تفکر در مورد مسائل عاطفی و فکرهای شلوغ نمی تواند برای شما مثمر ثمر باشد.

به خصوص بازی های اعتیاد آور که ساعت ها کاربر را دنبال می کنند ، به بهبود افکار سمی کمک می کنند. این بازی ها به کاربران امکان می دهد تمرکز کنند ، سریعتر فکر کنند و همچنین انعطاف پذیر فکر کنند.

با انجام همه این مهارت ها ، که اغلب بسیار چالش برانگیز است ، می توانید رفاه کلی خود را بهبود ببخشید. کمپانی هایی مانند WonderTree حتی در حال بازتعریف آموزش ویژه با بازی های واقعیت افزوده هستند.

بازی های موبایل کاربران را معاشرت می کنند

اگر دقت کنید برخی از بازی ها به صورت گروهی اجرا می شوند. این بازی ها گروهی از مردم را دور هم جمع می کند. ممکن است حتی یکبار دیگر بازیکنان دیگر را ندیده باشید ، اما این بازی ها در معاشرت مثبت هستند. افرادی که در این بازی ها تنهایی و انزوا را دوست دارند خود را تقویت کرده و از تنهایی فرار می کنند.

این بازی های گروهی شامل Chess With Friends و Wordfeud است.

مطالعه دیگری نشان داد که افراد اوتیسم هنگام جشن پیروزی بیشتر درگیر فضای عمومی می شوند زیرا فضای مشترکی با چندین بازیکن دارند. کمبود ارتباط معمولاً یک مشکل اساسی برای افراد مبتلا به اوتیسم است ، اما افزایش تعاملات اجتماعی از طریق بازی های چند نفره می تواند کمک کند.

اگرچه ، شخصاً ، من با بازی های موبایل موافق نیستم ، اما نمی توانم واقعیت ها را ببندم ، بنابراین اگر از این به بعد کسی با شما برای بازی های موبایل مخالف است ، می توانید این لیست 5 مزیت بازی های تلفن همراه و از Defend کارت.

آیا در این مورد نظری دارید؟

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

نوزده − 7 =