برنامه Club House چیست؟ آموزش کار با کلاب هاوس

سعید ناصریآوریل 2, 20212min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

کلاب هاوس نوع جدیدی از شبکه های اجتماعی مبتنی بر صدا است

آشنایی با برنامه خانه باشگاه

همین که اخیراً در شبکه های اجتماعی گشت و گذار می کنید ، احتمالاً با اصطلاح Clubhouse روبرو شده اید. Club House یک شبکه اجتماعی نوظهور است که شما قادر خواهید بود از گپ صوتی لذت ببرید.

کلاب هاوس چیست؟

کلوپ هاوس نوع جدیدی از شبکه های اجتماعی مبتنی بر صدا است. این اجازه می دهد تا مردم در همه جا صحبت کنند ، داستان بگویند ، ایده هایی بسازند ، روابط دوستانه را تعمیق بخشند و با افراد جدیدی در سراسر جهان ملاقات کنند.

می توانید خودتان یک اتاق مجازی ایجاد کنید یا به اتاقی بپیوندید که دیگران در آن صحبت می کنند. در باشگاه نیز همه چیز به صورت زنده و همزمان اتفاق افتاد. این برنامه مکالمات را ضبط نمی کند و بعداً نمی توانید به آنها گوش دهید ، بنابراین باید مسائل را به صورت مستقیم دنبال کنید.

Clubhouse از اوایل سال 2020 در بتا آغاز به کار کرد و به دلیل استفاده افراد مشهور از این برنامه محبوب شد و ارزش آن حدود 100 میلیون دلار است.

در خانه باشگاه همه چیز زنده و همزمان اتفاق افتاد

چگونه می توانم به برنامه Club House دسترسی پیدا کنم؟

Clubhouse در حال حاضر در نسخه بتا است و فقط در دسترس کاربران آیفون است.

شما می توانید Club House را به یکی از دو روش دریافت کنید:

• با دعوت شدن توسط کاربر موجود در برنامه ، هر کاربر جدید دارای دو دعوتنامه است و پس از استفاده از آنها ، دعوت نامه های بیشتری به وی اختصاص می یابد.

با بارگیری برنامه ، به دوستانتان اطلاع داده می شود و ممکن است به شما فرصت ورود داده شود. اگر یکی از دوستانتان که شماره تلفن شما را در لیست مخاطبین خود دارد و از این شبکه دعوت نامه دارد ، می تواند نام را انتخاب کند ، از شما دعوت می کنیم از این سرویس استفاده کنید

آموزش کار با خانه های باشگاهی

چه اتفاقی می افتد که وارد باشگاه خانه می شوم؟

هنگامی که به شما اجازه دسترسی داده شد ، از شما خواسته می شود که نمایه Clubhouse خود را ایجاد کنید.

نکاتی برای ایجاد نمایه:

• یک تصویر نمایه روشن بارگذاری کنید.

• رزومه ای بنویسید که به سرعت علاقه و ارزش شما را به کاربران معرفی کند. اگرچه محدودیتی در شخصیت وجود ندارد ، اما توصیه می شود رزومه خود را کوتاه نگه دارید و از بندهای طولانی پرهیز کنید.

• در صورت تمایل ، می توانید شکلک های شکلک را به بیوگرافی خود اضافه کنید. برخلاف سایر برنامه های رسانه های اجتماعی ، Club House به کاربران امکان می دهد از طریق شکلک ها جستجو کنند.

• کلمات کلیدی را به صورت استراتژیک وارد کنید تا افراد بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند ، اما در این کار زیاده روی نکنید.

• حساب Instagram یا Twitter خود را در زیر پیوند دهید تا افراد بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. هیچ ویژگی پیام رسانی درون برنامه ای وجود ندارد. اگر می خواهید پیوندهایی را به رزومه خود اضافه کنید ، اطمینان حاصل کنید که آنها به یاد ماندنی هستند زیرا کاربران توانایی کلیک یا کپی / جایگذاری را ندارند.

برنامه Clubhouse

♦ چگونه می توانم در صفحه اصلی باشگاه (راهرو) حرکت کنم؟

پس از تنظیم بیوگرافی ، وارد راهرویی می شوید که صفحه اصلی Clubhouse است و این صفحه پر از اتاق هایی با موضوعات مختلف گفتگو است و می توانید هر یک از موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنید.

در اینجا شما قادر خواهید بود:

• برای گوش دادن یا شرکت در مکالمه وارد هر اتاق چت فعال شوید. هر اتاقی که وارد شوید عمومی خواهد بود.

گفتگوهای آینده را بر اساس باشگاههایی که در آنها شرکت کرده اید یا اتاقهایی که برنامه ریزی کرده اید مشاهده کنید.

• برای دیدن لیست کامل بحث های آینده که به راحتی می توانند به تقویم شما اضافه شوند ، به تقویم بروید.

اعلان ها را مرور کنید تا ببینید چه کسی شما را دنبال می کند ، چه کسی در اتاق صحبت می کند ، دعوت نامه ها برای پیوستن به یک اتاق و اینکه شخصی که دنبال می کنید قصد دارد یک اتاق را باز کند

• برای به روزرسانی نمایه یا مدیریت تنظیمات ، روی عکس خود کلیک کنید.

• از ویژگی جستجو برای جستجوی لیست اعضا استفاده کنید.

نمای برنامه Clubhouse

کار وقتی وارد اتاق می شوم چه کار می کنم؟

اگر تصمیم دارید وارد اتاق شوید ، به عنوان شنونده و بدون دسترسی به میکروفون شرکت می کنید. در این مدت می توانید به مکالمه گوش دهید و موضوع را درک کنید. همچنین می توانید بر روی عکسهای کاربر کلیک کنید تا ببینید چه کسی در اتاق است.

وقتی آماده پرسیدن سال یا شرکت هستید ، روی نماد دستی کلیک کنید و ناظران می توانند شما را به صحنه بیاورند.

آیا می توانم اتاق خودم را ایجاد کنم؟

کاملا! با استفاده از آن می توانید با مردم از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید ، س askال بپرسید ، یاد بگیرید ، بحث کنید و یاد بگیرید و هزاران موضوع را آموزش دهید.

تدوین: گروه کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

2 × پنج =