آیفون 13 احتمالاً با سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر عرضه خواهد شد

سعید ناصریمارس 18, 20211min0

با معرفی نسل بعدی آیفون ها فاصله زیادی داریم ، اما این گزارش ها درباره آنها را متوقف نمی کند. طبق گزارش جدید ، اپل ممکن است از یک سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش در آیفون 13 استفاده کند.

مدت هاست که تولیدکنندگان تلفن های اندرویدی به سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر منتقل شده اند و به عنوان مثال ، جدیدترین پرچمداران سامسونگ ، تلفن های سری Galaxy S21 ، از سنسور اثر انگشت در زیر صفحه اولتراسونیک استفاده می کنند. اکنون ، ظاهراً ، اپل نیز می خواهد به این شرکت ها اضافه شود.

طبق گزارش جدید بلومبرگ ، اپل در حال آزمایش سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر برای آیفون 13 است. بلومبرگ قبلاً به استفاده از چنین سنسوری در سری آیفون 12 اشاره کرده بود ، اما این اتفاق نیفتاد. اکنون ، شاید در سال 2021 ، اپل تصمیم بگیرد علاوه بر Face ID ، یک ID لمسی در زیر صفحه نیز به کاربران ارائه دهد تا بتوانند قفل دستگاه خود را با سهولت بیشتری باز کنند.

در این گزارش به تهیه کننده سنسور اشاره ای نشده است ، اما کوالکام اخیراً از نسل جدید حسگر اثر انگشت در زیر نمایشگر خود رونمایی کرده است که نه تنها 50 درصد سریعتر از قبل است ، بلکه تا 77 درصد فضای بیشتری را نیز پوشش می دهد. با توجه به این نکته ، اگر خبری از سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر آیفون 13 باشد ، کوپرتینویی ها احتمالاً به کوالکام روی خواهند آورد.

سنسور جدید کوالکام نیازی به قرار دادن انگشت در یک فضای محدود برای دسترسی کاربران به فضای بیشتر ندارد.

تحلیلگر مشهور محصولات اپل ، مینگ-چی کو ، شاسی ضخیم تر آیفون 13 را اعلام کرده است که می تواند به دلیل افزایش ظرفیت باتری باشد. در اواخر سال 2019 ، کو همچنین به استفاده از سنسور ID صفحه نمایش لمسی در زیر نمایشگر در مدل های آیفون 13 اشاره کرد.

اپل معمولاً چندین سال دیرتر از سایر شرکت ها فناوری های جدیدی را به گوشی های خود اضافه می کند ، بنابراین ممکن است امسال تصمیم بگیرد سنسور اثر انگشت را در زیر نمایشگر به آیفون ها وارد کند. گزارش های بیشتری در آینده منتشر خواهد شد.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

19 − 1 =

Powered by mihanseo