Google Pay چیست و چه کاری می توانید با آن انجام دهید؟

سعید ناصریمارس 13, 20213min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

Google Pay چیست؟

همه چیز درباره Google Pay

Google Pay یکی از نرم افزارهای منتشر شده توسط Google است که می توانید بدون نیاز به دسترسی به کارت بانکی بین المللی خود از تلفن همراه خود استفاده کنید یا حساب ارزی شما می تواند از سایت های مختلف خرید کرده و پرداخت خود را بدهد.

این روزها همه یک تلفن هوشمند در جیب خود دارند ، بنابراین منطقی است که از آن برای پرداخت هزینه آن استفاده کنید. این جایی است که سیستم عامل های پرداخت تلفن همراه مانند Google Pay وارد عمل می شوند.

گوگل با راه اندازی مجموعه ای جدید از ویژگی ها ، Google Pay را در اواخر سال 2020 دوباره راه اندازی کرد. نه تنها می توان از این برنامه برای پرداخت استفاده کرد ، بلکه اکنون می تواند برنامه بانکی شخصی شما باشد.

توجه: Google Pay برای تلفنها ، رایانه های لوحی و آیفونهای Android در دسترس است.

پرداخت موبایل

برنامه های Google

قبل از راه اندازی مجدد ، Google Pay در درجه اول برای پرداخت های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گرفت. این هنوز قسمت بزرگی از خدمات است.

وقتی روش پرداخت را به Google Pay اضافه کردید ، می توان از آنها در جاهای دیگر استفاده کرد. این برنامه دارای یک بخش سفارش غذا است که با بیش از 100000 رستوران کار می کند. همچنین بخشی برای پرداخت در جایگاههای سوخت بدون نیاز به لمس پمپ وجود دارد. همه این موارد را می توانید در برگه اصلی "پرداخت" در برنامه پیدا کنید.

پرداخت های همتا به همتا

ویژگی های Google Pay

کار بزرگ بعدی که Google Pay می تواند انجام دهد انتقال پول همتا به همتا است. اگر نام Venmo را شنیده اید ، این یک ویژگی بسیار مشابه است. می توانید از افرادی که از Google Pay استفاده می کنند پول ارسال و دریافت کنید.

Google Pay به شما امکان ایجاد گروه ها را نیز می دهد. بنابراین اگر با افراد دیگر هدیه بگیرید ، همه می توانید در یک گروه باشید و افرادی را که پرداخت کرده اند یا پرداخت نکرده اند ردیابی کنید. این یک ویژگی عالی برای استفاده هم اتاقی ها (و سایر افرادی که اغلب قبض های مشترک دارند) است.

هر پرداخت یک به یک یا گروهی در رابطی مانند اتاق گفتگو در دسترس است. بنابراین می توانید در مورد هزینه پرداختی خود ، افرادی که هنوز نیاز به پرداخت دارند و غیره با دیگران صحبت کنید.

(تخفیف و تخفیف) پیشنهادات و تخفیف ها

آشنایی با نرم افزار Google Pi

Google Pay یک برگه "کاوش" برای یافتن پیشنهادات و تخفیف ها دارد. بسیاری از این "معاملات" پیشنهادات برگشت نقدی است که به حساب Google Pay شما برمی گردد. اگر می خواهید پول را در جای دیگری استفاده کنید ، می توانید این پول را از Google Pay منتقل کنید.

جایی که این معاملات جالب می شود ، توانایی Google Algorithm در تجزیه و تحلیل معاملات شما و شخصی سازی پیشنهادات است. Google به شما اجازه می دهد این ویژگی را به مدت سه ماه امتحان کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از آن استفاده کنید.

پس از یافتن پیشنهاد مورد علاقه خود ، می توانید آن را "فعال" کرده و به یکی از کارتهای خود پیوند دهید. وقتی از آن کارت برای خرید از مشاغل استفاده می کنید ، به طور خودکار برای حساب شما اعمال می شود.

قسمت دیگری از برگه "فعال سازی" اسکنر کد QR در بالای صفحه است. هنگام خرید در فروشگاه ، می توانید موردی را اسکن کرده و Google Shopping قیمت کالاهای سایر فروشگاه ها را به شما نشان دهد.

امور مالی شخصی

حساب Google Pay

آخرین برگه در Google "Insights" نام دارد. اینجاست که می توانید حساب بانکی یا کارت اعتباری اضافه کنید و به Google اجازه دهید اطلاعات مالی را ارائه دهد.

پس از اتصال حساب های شما ، Google Pay گزارشات مربوط به عادت های هزینه ، صورتحساب های آینده و موارد دیگر را شروع می کند.

اگر از قبل می خواهید برای حساب های شخصی خود به Google دسترسی آسان داشته باشید ، شاید خوشحال باشید که بدانید این برنامه همچنین می تواند Gmail و Google Photos را برای بارگیری اسکن کند. سپس این اطلاعات به Google Pay منتقل می شود و به صورت های مالی شما اضافه می شود. از آنجا که این یک محصول گوگل است ، از قابلیت جستجوی قدرتمندی نیز برخوردار است.

توجه: پس از نصب کامل برنامه روی تلفن همراه ، می توانید یکی از روش های پرداخت موجود را به عنوان روش پرداخت Google انتخاب کنید. با توجه به اینکه در ایران زندگی می کنید دسترسی به انواع کارت های بانکی بین المللی امکان پذیر نیست و می توانید فقط یکی از انواع کارت های ارزی ویزا یا مسترکارد را به عنوان روش پرداخت استفاده کنید.

مجموعه: گروه کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

14 − هشت =

Powered by mihanseo