استارت آپ روسی با برداشتن کابل برق یک تلویزیون کاملاً بی سیم معرفی می کند

سعید ناصریفوریه 20, 20211min0

استارت آپ روسی Reasonance از نمونه اولیه تلویزیون بی سیم در حاشیه CES 2021 رونمایی کرده است که با برداشتن سیم برق از سیستم انتقال قدرت و بی سیم استفاده می کند.

در دهه های اخیر تلویزیون ها نازک و سبک شده اند و مصرف کنندگان می توانند از آنها در هر مکان ، ایستاده یا موقعیت های مختلف دیگر استفاده کنند. در این بین وجود کابلهای مختلف اتصال از جمله کابلهای برق در تلویزیون علاوه بر ایجاد ناراحتی ، باعث احساس ناراحتی در افراد می شود.

تلویزیون بی سیم معرفی شده توسط راه اندازی ، دوشاخه برق را برداشته و یک فرستنده الکتریکی مستقل و یک سیم پیچ گیرنده یکپارچه را در تلویزیون نصب می کند. سازندگان این تلویزیون اعلام کرده اند که با وجود هزینه های کاملا مقرون به صرفه ، بازده دستگاه 90 درصد افزایش می یابد. فناوری معرفی شده می تواند توان خود را در فواصل حداکثر یک متری ارسال کند و حتی اگر سیم پیچ فرستنده و گیرنده کاملاً در یک راستا نباشند ، می تواند به کار خود ادامه دهد.

نمونه اولیه ارائه شده در CES 2021 دارای یک سیم پیچ گیرنده خارجی در پشت تلویزیون 40 اینچی است. سیم پیچ فرستنده دقیقاً زیر تلویزیون روی یک میز ، عمود بر تلویزیون قرار می گیرد و طبق راه اندازی ، می توان آن را درون دیوار یا مبلمان قرار داد تا مزاحمتی برای مصرف کنندگان ایجاد نشود. این فناوری همچنین 120 وات نیرو را با فرکانس 20 تا 120 کیلوهرتز در فاصله 20 اینچ (50 سانتی متر) منتقل می کند.

پیش از این قرار بود ایده تلویزیون بی سیم توسط سامسونگ ، بزرگترین سازنده تلویزیون ، در CES سال گذشته ارائه شود ، اما به دلایلی آماده نشد. خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی در آن زمان گزارش داد که یونگ هی هان ، رئیس بخش نمایش تصویری سامسونگ ، عملکرد ضعیف محصول را مقصر عدم آمادگی می داند.

استارت آپ منطقی معتقد است که محصول آنها تا حد زیادی مشکلات عملکردی را حل کرده است. شرکت فناوری ثبت شده در روسیه همچنین درخواست ثبت اختراع در ایالات متحده ، اتحادیه اروپا ، چین ، هند ، کانادا و کره جنوبی را داده است و قصد دارد از طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی فراتر از تلویزیون ، لوازم خانگی و دوچرخه استفاده کند. برای تولید ماشین های الکتریکی و جاده های هوشمند به تولیدکنندگان موجود.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دو + 8 =