چگونه می توان مناطق مختلف زمانی را در iPhone و iPad مشاهده کرد

سعید ناصریفوریه 16, 20211min0

قبل از اینکه با یک دوست یا همکار در کشور دیگری تماس بگیرید ، باید بدانید که زمان آنها چیست. برای اینکه بتوانید به سرعت زمان را بررسی کنید ، می توانید با استفاده از ترفندهای IT پیشنهادات را برای مشاهده منطقه زمانی در آیفون و تست ساعتهای کشورهای مختلف در یک نگاه مشاهده کنید.

مشاهده منطقه زمانی در iPhone با Siri

اگر معمولاً منطقه تلفن و زمان سایر کشورها را با تلفن خود بررسی می کنید ، نیازی به بارگیری برنامه خاصی یا استفاده از Google نیست.

این کار را می توانید با استفاده از Siri در آیفون انجام دهید. برای راه اندازی Siri ، می توانید دکمه کناری آیفون را پایین نگه دارید یا بگویید Hey، Siri

سپس ، وقتی سیری را راه اندازی کردید ، فقط سوال زیر را از او بپرسید:

ساعت در (شهر) چیست.

به جای شهر ، باید نام کشور یا شهر را بگویید

با این کار ، سیری بلافاصله منطقه زمانی زمان مورد نظر را به شما نشان می دهد.

همانطور که مشاهده می کنید ، زمان دقیق کشور و شهر به روشی بسیار دقیق و جالب برای شما نمایش داده می شود.

با برنامه ساعت یا برنامه ساعت در iPhone ، منطقه زمانی را مشاهده کنید

اگر به طور مكرر مناطق مختلف زمانی (مناطق مختلف) را در تلفن خود مشاهده می كنید ، می توانید این ساعتها را با كمك برنامه ساعت در iPhone یا iPad تنظیم كنید.

برای انجام این کار ، به برنامه ساعت خود بروید و سپس به زبانه ساعت جهانی بروید.

در این صفحه علامت + را در سمت راست بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. بر روی آن کلیک کنید تا منطقه زمانی مورد نظر خود را اضافه کنید.

سپس این سیستم به شما امکان می دهد نام شهر مورد نظر خود را جستجو کنید.

پس از جستجو ، برنامه تماشای آیفون لیستی را نمایش می دهد که کاملاً با آنچه جستجو کرده اید مرتبط است. اکنون می توانید روی مورد دلخواه خود ضربه بزنید و آن را انتخاب کنید:

اکنون در قسمت World Clock می توانید زمان مورد نظر را مشاهده کنید. می توانید زمان و زمان شهرهای مختلف را در همان بخش اضافه کنید و با هم بررسی کنید. برای این کار ، از علامت + مشابه در بالا سمت راست برنامه دوباره استفاده کنید.

پس از آن ، هر زمان که می خواهید ساعت های کشورهای مختلف را بررسی کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به برنامه ساعت بروید و از آنجا به قسمت ساعت جهانی بروید و بلافاصله ساعت ها را از لیست از پیش تعیین شده خود بررسی کنید.

از ویجت ساعت جهانی استفاده کنید

اگر چندین بار در روز مناطق زمانی را بررسی می کنید ، بهتر است از یک ابزارک اختصاصی استفاده کنید. به این ترتیب می توانید هر زمان که بخواهید مناطق زمانی را بررسی کنید. شما حتی نیازی به باز کردن قفل آیفون خود ندارید زیرا می توانید این ساعت ها را برای صفحه قفل آیفون تنظیم کنید و برای دیدن آنها فقط یک بار بکشید.

برای استفاده از این ویژگی ، باید ابزارک World Clock را بارگیری کنید. برای انجام این کار ، بر روی Widget Time Clock Time کلیک کنید.

پس از نصب ، برنامه را باز کنید و روی علامت + در سمت راست و بالای آن کلیک کنید:

اکنون می توانید شهرهای مختلف را جستجو کنید و با پیدا کردن منطقه زمانی شهر مورد علاقه خود ، روی آن ضربه بزنید تا اضافه شود.

اگر چندین بار این کار را انجام دهید ، می توانید تمام شهرهای مورد نظر خود را اضافه کنید.

برای تنظیم مجدد لیست ، روی دکمه ویرایش ضربه بزنید. از اینجا ، می توانید از آیکون "Handle" برای تنظیم مجدد لیست استفاده کنید. برای حذف یک شهر ، روی نوار قرمز (-) ضربه بزنید.

برای تغییر نام هر شهر می توانید روی نماد ویرایش نیز ضربه بزنید.

در اینجا می توانید نام شهر را به دوست یا مشتری تغییر دهید تا خواندن منطقه زمانی راحت تر شود. برای ذخیره نام ، روی "تأیید" ضربه بزنید.

اکنون ، اجازه دهید ابزارک را تنظیم کنیم. به صفحه اصلی iPhone یا iPad خود بروید و برای تنظیم پنل ابزارک Today View به سمت راست صفحه بکشید.

صفحه را به پایین بکشید ، سپس روی «ویرایش» ضربه بزنید.

اکنون ویجت ساعت جهانی را پیدا کنید و سپس روی علامت + کنار آن ضربه بزنید.

اکنون ویجت ساعت جهانی فعال است. برای جابجایی ویجت به بالای لیست ، صفحه را به بالای صفحه بکشید و در صورت تمایل از نماد Handle استفاده کنید.

برای بازگشت به صفحه ابزارک ها یا ابزارک ها ، روی انجام ضربه بزنید.

اکنون ویجت ساعت جهانی را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد که تمام مناطق زمانی شما به همان ترتیب تنظیم شده اند.

به طور پیش فرض ، ویجت زمان را در حالت آنالوگ نمایش می دهد. این را می توانید از منوی تنظیمات تغییر دهید. برای این کار ، روی نماد Gear ضربه بزنید

اکنون به تب Digital بروید:

اکنون همه مناطق زمانی خود را در حالت دیجیتال مشاهده می کنید. علاوه بر زمان ، روز هفته را نیز می بینید.

اگر از iPad استفاده می کنید ، می توانید پانل ابزارک Today View را در پایین صفحه خود پین کنید. با این کار دسترسی به ساعت جهانی و موقعیت هایی که مشخص کرده اید را برای شما آسان می کند.

آیا راه حل بهتر و آسان تری برای این مشکل سراغ دارید؟

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

هفده − 12 =