آموزش تصویری نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام

سعید ناصریفوریه 16, 20212min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام نشان می دهد که هویت حساب با این علامت توسط اینستاگرام تأیید شده است. این نماد را معمولاً افراد مشهور در این زمینه ، افراد مشهور ، ستارگان ورزش و … می پوشند.

آیا می خواهید بدانید که چگونه در اینستاگرام تأیید شوید؟ برای ارسال درخواست سه مرحله ساده وجود دارد.

اگر می خواهید نحوه تأیید در اینستاگرام را بدانید ، به جای درست رسیده اید. در این راهنما ، ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید برای تیک آبی اینستاگرام اقدام کنید (این کار آسان است) و نکاتی را برای کمک به صلاحیت شما ارائه می دهیم (این کار سخت است).

منظور از تأیید اینستاگرام چیست؟

تأیید اینستاگرام به معنای ایجاد حساب کاربری اینستاگرام خود به عنوان "حضور معتبر یک شهرت جهانی ، ستاره یا مارک جهانی" است. یک حساب تأیید شده اینستاگرام یک نشان تأیید شده دریافت می کند. این یک مهر آبی با یک علامت تأیید است که در کنار نام کاربری شما نشان داده می شود. برای تأیید اینستاگرام می توانید با یک حساب شخصی یا یک حساب کاربری اقدام کنید.

چگونه تیک آبی اینستاگرام بدست آوریم

Blue Tick به افراد کمک می کند تا حساب های جعلی را شناسایی کرده و مارک ها یا چهره های مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند. در جستجو و همچنین در نمایه و پست های جاسازی شده شما ظاهر می شود. این به افراد کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که حساب درستی از افراد و مارک های مورد نظرشان پیدا می کنند.

به عنوان مثال ، این می تواند به شما کمک کند تا در یک نگاه تفاوت بین یک حساب محبوب و یک حساب طرفدار برای آن مشهور را ببینید.

چگونه می توان برای تأیید در اینستاگرام اقدام کرد (تیک آبی دریافت کنید)

درخواست تأیید در اینستاگرام فقط چند لحظه طول می کشد. در اینجا نحوه انجام آن در سه مرحله آسان وجود دارد.

مرحله 1: وارد شوید

وارد حساب کاربری خود شوید. اگر بیش از یک حساب اینستاگرام دارید ، مطمئن شوید که به حسابی که می خواهید تأیید کنید وارد شوید.

مرحله 2: درخواست را تأیید کنید

1. روی نماد منو در گوشه سمت راست بالای نمایه خود ضربه بزنید.

یاد بگیرید چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیرید

2. روی نماد چرخ دنده در پایین صفحه کلیک کنید.

تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید

3. روی Account ضربه بزنید.

تیک آبی اینستاگرام بگیرید

4. روی درخواست تأیید ضربه بزنید.

تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید

مرحله 3: هویت خود را تأیید کنید

1. نام حساب اینستاگرام خود را پر کنید و قسمت های زیر را پر کنید:

نام کامل: نام کامل و قانونی شما همانطور که در کارت شناسایی صادر شده توسط دولت نشان داده شده است.

شناخته شده به عنوان: این می تواند نام شما یا نام شرکت شما باشد. از نامی استفاده کنید که مردم معمولاً شما را با آن می شناسند. به عنوان مثال ، اگر معمولاً با نام مستعار شناخته می شوید یا از نام میانی خود استفاده می کنید ، این اطلاعات را در اینجا وارد کنید.

دسته: شما می توانید از میان اخبار / رسانه ها ، ورزش ، دولت / سیاست ، موسیقی ، مد ، سرگرمی ، وبلاگ نویس / تأثیرگذار ، تجارت / مارک / سازمان یا موارد دیگر انتخاب کنید. یکی را انتخاب کنید که بیشترین ارتباط را با حساب اینستاگرام شما داشته باشد.

چگونه تیک آبی اینستاگرام بدست آوریم

2. نسخه ای از شناسه عکس صادر شده توسط دولت یا سند رسمی تجارت خود را بارگذاری کنید. برای یک نفر ، می توانید از گواهینامه راننده ، گذرنامه یا شناسنامه صادر شده توسط دولت استفاده کنید. برای مشاغل می توانید از اظهارنامه مالیاتی ، قبض تسهیلات به نام شرکت یا اساسنامه استفاده کنید. مطمئن شوید نام موجود در سند شما با نامی که در بالا وارد کرده اید مطابقت داشته باشد.

تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید

3. روی Send ضربه بزنید ، بعد از زدن دکمه Send ، Instagram برنامه شما را برای تأیید بررسی می کند. از جمله عوامل دیگر ، آنها به دنبال "تأیید ، منحصر به فرد بودن ، کامل بودن و برجستگی" حساب شما هستند.

اینستاگرام پس از بررسی درخواست شما ، درخواست شما را تأیید یا رد می کند. پیام را در اعلان های اینستاگرام خود مشاهده خواهید کرد. اما انتظار پاسخ فوری را نداشته باشید. زمان بندی مشخصی برای مدت زمان این فرآیند وجود ندارد ، اما به طور کلی حداقل دو روز طول می کشد.

بخاطر داشته باشید که اینستاگرام هرگز از شما نمی خواهد هزینه تأیید را بپردازید و آنها ایمیلی برای درخواست تأیید شما نمی فرستند. اگر درخواستی برای پرداخت یا ایمیلی برای ارسال جزئیات بیشتر دریافت کنید ، این یک کلاهبرداری است.

مجموعه: بخش کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

سه × 5 =