کدام تلفن های شیائومی و ردمی دارای MIUI 12.5 UI هستند؟

سعید ناصریفوریه 10, 20211min0

شیائومی چند هفته پیش از رابط کاربری MIUI 12.5 با پرچمدار جدید خود یعنی گوشی 11 مه رونمایی کرد. اکنون این شرکت چینی لیستی از دستگاه های دریافت کننده آن را منتشر کرده است.

در حالی که در نگاه اول MIUI 12.5 UI به نظر می رسد یک ارتقا جزئی نسبت به MIUI 12 باشد ، Xiaomi اصلاحات زیادی انجام داده است. این رابط کاربری جدید طراحی بصری گوشی را بهبود می بخشد و همچنین دارای برنامه های سیستم پیش فرض کمتری نسبت به رقبا است.

ساختار اصلی این رابط کاربری بازنویسی شده است تا مصرف RAM را 20٪ و مصرف انرژی را 25٪ کاهش دهد. MIUI 12.5 دارای تصویر پس زمینه پویای جدیدی است و شیائومی نیز بر روی افزایش امنیت کاربر تمرکز کرده است.

در حالی که شیائومی هنوز اندروید 11 را با برخی از گوشی های خود ، Redmi و Poco با MIUI 12 منتشر می کند ، اخیراً لیستی از محصولات دارای MIUI 12.5 UI منتشر شده است که شامل گوشی های زیر است:

Xiaomi Mi 11 Xiaomi May 10 Xiaomi May 10 Prosiaomi May 10 Ultrasiami Mi 10 Youth Edition Xiaomi Mi 9 SE Xiaomi May 9 Xiaomi Mi 9 Explorer Edition Mayia 5 Pro 5G Xiaomi Mi CC9 Xiaomi Mi CC9 Red K Redmi K Redmi K Redmi 10X Pro Note 9 Redmi Note 9 Pro Note 8 Redmi Note 7 Pro Note 7

همانطور که انتظار دارید ، این به روزرسانی ابتدا برای نسخه های خاص این گوشی های هوشمند در بازار چین منتشر خواهد شد. این محصولات از خدمات Google استفاده نمی کنند. پس از مدتی ، کاربران در کشورهای مختلف به این رابط کاربری دسترسی پیدا می کنند. انتظار می رود گوشی های بیشتری در آینده به MIUI 12.5 beta اضافه شود.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

بیست + 2 =

Powered by mihanseo