مسدود کردن WhatsApp و WhatsApp و نحوه تشخیص آن

سعید ناصریژانویه 22, 20214min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

علائم مسدود کردن در WhatsApp

مسدود کردن WhatsApp

واتس اپ یکی از محبوب ترین پیام های رسانه ای در بین ایرانیان است که دارای امکاناتی از جمله چت فوری ، اشتراک عکس و تماس تصویری است و میلیون ها نفر در ایران از آن استفاده می کنند.

معرفی برنامه WhatsApp

WhatsApp یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسانی است که برای ارسال پیام های متنی رایگان و برقراری تماس صوتی و تصویری استفاده می شود. این برنامه توسط شرکت سهامی واتس اپ ساخته شده است.

موسس و توسعه دهنده شرکت Yancom است ، اما فیس بوک این برنامه را در سال 2014 خریداری کرده است. در آخرین گزارش خود ، فیس بوک تعداد کاربران واتس اپ را دو میلیارد نفر اعلام کرده است.

واتس اپ همچنین یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در بین ایرانیان است که دارای امکاناتی از جمله چت فوری ، اشتراک عکس و تماس تصویری است و میلیون ها نفر در ایران از آن استفاده می کنند.

واتس اپ را می توان مسدود کرد تا افراد بتوانند جلوی خود متجاوزان و افراد سودجو را بگیرند. به طوری که آنها دیگر از آنها تماسی دریافت نمی کنند یا عکس ها و پیام های ناخواسته ای از آنها دریافت نمی کنند. اما علائم مسدود شدن در واتس اپ چیست؟ آیا راهی برای اطمینان از این موضوع وجود دارد؟

در بخش سیاست حفظ حریم خصوصی WhatsApp ، هرگز به شما اطلاع داده نمی شود که شخصی شما را در WhatsApp مسدود کرده است و فقط وقت خود را برای ارسال پیام هایی که حتی به مقصد نمی رسند تلف می کنید. . حال تصور کنید کسی شما را در WhatsApp مسدود کرده است. با خواندن این مقاله در بیتوته ، می توانید مطمئن شوید که واتس اپ شما مسدود شده است.

از کجا بدانیم که در واتس اپ مسدود شده ایم؟

روش های شناسایی بلوک واتس اپ

1. آخرین بازدیدهای آنلاین را بررسی کنید

برای اینکه بفهمیم چه چیزهایی در WhatsApp مسدود شده است ، باید وضعیت Last Seen یا آخرین باری که فرد آنلاین است را بررسی کنیم. اگر اطلاعاتی درباره آخرین بار آنلاین بودن شخص را نمی بینید ، ممکن است مسدود شده باشید ، اگرچه ممکن است آن شخص آخرین باری که آنلاین بوده است غیرفعال کرده باشد ، در این صورت این راه حل به تنهایی به درد شما نمی خورد.

برای دیدن آخرین تماس آنلاین یا آنلاین تماس ، باید به یکی از مکالمات خود مراجعه کنید. (همانطور که در زیر نشان داده شده است)

برای اینکه بفهمیم چه چیزی در واتس اپ مسدود شده است ، باید آخرین باری که فرد مورد نظر آنلاین بوده را بررسی کنیم.

۲. درک مسدود کردن WhatsApp با ارسال پیام

یکی از نشانه های مسدود کردن WhatsApp این است که پیام شما به گیرنده نمی رسد. در این مرحله برای مخاطبان هدف خود پیام ارسال کنید. اگر توسط آن شخص مسدود شده باشید ، فقط یک علامت خاکستری روشن در کنار پیام شما نمایش داده می شود ، اما در غیر این صورت ، وقتی پیام شما به گیرنده می رسد ، دو علامت خاکستری و وقتی پیام شما دیده می شود ، دو علامت آبی در کادر پیام شما نشان داده می شود نمایش داده شود

البته این روش به تنهایی نمی تواند مانع از مسدود شدن آنها در واتس اپ شود ، زیرا ممکن است تماس شما آفلاین باشد.

همچنین برخی از ترفندها برای خواندن پیام بدون بررسی آن وجود دارد و اگر فرد از این روش ها استفاده کند ، این بررسی تأثیر خود را از دست می دهد.

درک مسدود کردن WhatsApp با ارسال پیام

3. تغییر تصویر نمایه شخص را بررسی کنید تا بفهمید چه چیزی در WhatsApp مسدود شده است

تغییر نکردن عکس نمایه شخصی که می خواهید می تواند دلیل مسدود شدن در واتس اپ باشد.

اگر متوجه شوید که مدت زمان طولانی ، به عنوان مثال چند ماه ، عکس نمایه شخصی که به دنبال آن هستید تغییر نکرده است ، ممکن است توسط آن شخص مسدود شده باشید.

برای مشاهده عکس نمایه شخص ، روی نام شخص در بالای صفحه مکالمه ضربه بزنید.

افراد مسدود شده نمی توانند تغییرات را در نمایه مشاهده کنند ، بنابراین اگر مسدود شده باشید نمی توانید هیچ تغییری را مشاهده کنید.

مسلماً اگر آنها از آن دسته افرادی هستند که نمی خواهند نمایه خود را به روز کنند ، این می تواند دلیل عدم تغییر نمایه آنها باشد.

4- برای بررسی مسدود کردن در واتس اپ ، یک تماس صوتی یا تصویری برقرار کنید

یکی از راه های تشخیص مسدود شدن در واتس اپ برقراری تماس است.

با استفاده از گزینه تماس در سمت چپ صفحه نمایه می توانید تماس صوتی یا تصویری برقرار کنید. اگر روی گزینه تماس ضربه بزنید اما تماس گرفته نشود ، ممکن است به این معنی باشد که شخصی که به دنبال آن هستید WhatsApp را مسدود کرده است. کاربران نمی توانند تماس های مسدود شده را دریافت کنند

اما دلایل دیگری نیز برای این امر وجود دارد ، مواردی وجود دارد که افراد این گزینه را از طریق تنظیمات غیرفعال می کنند یا ممکن است به اینترنت متصل نباشند و تماسی دریافت نکرده باشند.

5. مسدود کردن در WhatsApp را با ایجاد یک گروه درک کنید

راه قطعی برای فهمیدن اینکه چه چیزی در WhatsApp مسدود شده است ، ایجاد یک گروه است. برای این کار ابتدا یک گروه جدید ایجاد کنید و مخاطبی را که فکر می کنید ممکن است شما را مسدود کرده باشد به گروه اضافه کنید. اگر اجازه ندارید این کار را با پیام انجام دهید ، به این معنی است که مجاز نیستید مخاطب مورد نظر خود را اضافه کنید. ، به احتمال زیاد توسط آن شخص مسدود شده اید.

6. مشخصات شخص را با حساب دیگری بررسی کنید تا مسدود شدن در واتس اپ را تشخیص دهید

اگر تنظیمات حریم خصوصی شخص مورد نظر در حالت عمومی باشد ، می توانید با استفاده از نرم افزارهای مختلف حساب WhatsApp دیگری ایجاد کرده و مواردی مانند عکس نمایه ، آخرین بار آنلاین و غیره را در نمایه شخص مورد نظر بررسی کنید. نقض یکی از موارد بالا می تواند نشانه انسداد در واتس اپ باشد.

WhatsApp را از حالت انسداد خارج کنید یا بلوک WhatsApp را بشکنید

چگونه می توان بلوک ها را در واتس اپ دور زد

اکنون که این مقاله را خواندید ، با علائم مسدود شدن در واتس اپ آشنا شده و متوجه شده اید که دوست شما در واتس اپ شما را مسدود کرده است ، در ادامه این مقاله ، روش های دور زدن واتس اپ را به شما آموزش می دهیم.

همانطور که گفتیم ، یکی از اقدامات امنیتی برای کاهش مزاحمت تماس با پیام رسان های مختلف از جمله واتس اپ ، امکان مسدود شدن آن است. اما اگر به اشتباه توسط یک کاربر مسدود شوید چه می کنید؟

تاکنون هیچ برنامه یا نرم افزاری برای مسدود کردن در WhatsApp طراحی نشده است ، اما با این سه روش می توانید از مسدود کردن WhatsApp جلوگیری کنید:

روش اول: حذف حساب WhatsApp برای رفع انسداد WhatsApp

روش 2: یک حساب موازی ایجاد کنید

روش 3: از یک گروه مشترک استفاده کنید

روش اول: حذف حساب برای شکستن بلوک در WhatsApp

یکی از راه های شکستن بلوک در واتس اپ حذف حساب و نصب مجدد آن است.

یکی از راه های خارج شدن از بلوک WhatsApp حذف حساب و نصب مجدد آن است ، اما در نسخه های جدید به نظر می رسد که این مسدود کننده WhatsApp کار نمی کند. این روش همچنین تمام اطلاعات شما را پاک می کند. به همین دلیل استفاده از آن به هیچ وجه توصیه نمی شود.

برای این کار ابتدا نرم افزار WhatsApp خود را باز کنید و به قسمت منوها بروید یا همان سه نقطه عمودی را در WhatsApp لمس کنید تا گزینه ها نمایش داده شوند. در این بخش ، به تنظیمات> حساب> حذف حساب من بروید.

و پس از وارد کردن شماره و اطلاعات تلفن همراه خود ، گزینه حذف حساب را کلیک کنید. پس از ورود مجدد از WhatsApp ، با همان شماره در WhatsApp ثبت نام کنید.

روش دوم: دور زدن بلوک در واتس اپ با یک حساب و یک شماره دیگر

برای این روش ، شما باید یک حساب موازی داشته باشید. چندین راه حل برای انجام این کار وجود دارد:

برای ایجاد حساب از تلفن یا رایانه لوحی دیگری استفاده کنید

_ با سیم کارت دیگری حساب ایجاد کنید و آن را از طریق رایانه مدیریت کنید

_ استفاده از نرم افزار فضای موازی

حالت اول و دوم را می توان به راحتی انجام داد و برای روش سوم ، ابتدا باید نرم افزار فضای موازی را از Google Play بارگیری و نصب کنید.

یکی از راه های شکستن بلوک در واتس اپ حذف حساب و نصب مجدد آن است.

بعد از اجرای برنامه با علامت + روبرو خواهید شد. از این نماد برای افزودن برنامه استفاده می شود. پس از کلیک بر روی علامت + ، باید برنامه WhatsApp را از لیست نمایش داده شده انتخاب کرده و منتظر نصب آن بمانید. اکنون شما دو واتس اپ در تلفن خود دارید.

اکنون می توانید با شماره مجازی یا سیم کارت دیگری به شخص خود پیام دهید.

روش 3: با استفاده از یک گروه مشترک بلوک WhatsApp را بشکنید

برای انجام این کار ، باید از یک دوست کمک بگیرید تا شما و شخصی را که شما را مسدود کرده است وارد یک گروه مشترک کرده و سپس گروه را ترک کنید تا بتوانید به راحتی با مخاطبان هدف خود گپ بزنید. اما توجه داشته باشید که هنوز نمی توانید تصویر نمایه ، وضعیت و آخرین باری که آنلاین شده است ، اما نکته مهم این است که می توانید با آنها گپ بزنید.

تدوین: گروه کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

4 × 2 =

Powered by mihanseo