Medium با خرید استارت آپ Glose خدمات کتابخوانی را ارائه می دهد

سعید ناصریژانویه 21, 20211min0

مدیوم اخیراً اعلام کرده است که استارت آپ Glose را با هزینه نامعلومی خریداری خواهد کرد. Glose در حال ساخت برنامه های مبتنی بر Android ، iOS و وب خود است تا به کاربران خود (و کاربران متوسط ​​بعدی) امکان خرید ، بارگیری و مطالعه کتاب در دستگاه های هوشمند را بدهد.

استارت آپ Glose که با خودش غیر قابل مقایسه نیست. با استفاده از وب سایت و برنامه آن می توانید کتابهایی را در دستگاههای هوشمند بخرید و بخوانید و دقیقاً مانند رسانه ، بخشهایی از کتاب را برجسته یا به اشتراک بگذارید. گلوس همچنین اخیراً سرویس جداگانه ای را با نام Glose Education راه اندازی کرده است.

همانطور که از نام آن پیداست ، این سرویس برای دانشگاه ها و دبیرستان ها طراحی شده است و به معلمان اجازه می دهد تکالیف خود را منتشر کنند و امکان خواندن گروهی نیز در این سرویس گنجانده شده است. این پلتفرم بیش از 1 میلیون کاربر دارد و 25 دانشگاه معتبر ، از جمله دانشگاه استنفورد و دانشگاه کلمبیا ، در خدمات آموزش Glose مشارکت دارند.

با ادغام این دو سرویس ، بیش از 1.5 میلیون کتاب مستقیماً از طریق این رسانه قابل دسترسی هستند. البته هزینه این کتاب ها شامل 5 دلار اشتراک ماهیانه و میانگین 50 دلار اشتراک سالانه نیست و باید به صورت جداگانه پرداخت شود. به گفته مدیر عامل Glose نیکلاس پرینسون ، این ایده به کاوش عمیق ایده ها و موضوعات مختلف کمک می کند. وی به تجارت سیانان گفت: "در این بستر ، پس از مطالعه مقاله ، می توانید كتابی را كه مربوط به آن محتوا است تنها با یك كلیك خریداری كنید."

Glose دهمین کالایی است که توسط این رسانه خریداری می شود و اهمیت آن وقتی مشخص می شود که متوجه می شویم این رسانه سعی دارد افراد بیشتری را مجبور به پرداخت هزینه مطالب مکتوب کند و در این کار رقبایی مانند Substack دارد. برنامه متوسط ​​برای ادغام کتاب در بستر خود وقتی هوشمندانه به نظر می رسد که می بینیم برخی از نویسندگان رسانه معروف چندین کتاب را راه اندازی کرده اند. به راحتی می توان سیستمی را تصور کرد که در آن شما بتوانید مقاله ای از یک نویسنده را پیدا کرده و سپس بدون خروج از سیستم عامل از همان شخص کتاب بخرید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

شانزده + نوزده =