چگونه رئیس خود را متقاعد کنیم که از خانه کار کند

سعید ناصریژانویه 12, 20211min0

شاید رفتن به محل کار و حتی دیدن برخی از همکارانتان ناراحت کننده باشد! ممکن است بارها با خود گفته باشید کارهایی که من در شرکت و دفتر انجام می دهم از خانه نیز قابل انجام است. چرا خودم را در این دفتر اسیر کردم؟ خوب ، شاید شما دلایل مختلفی برای این موضوع داشته باشید که دوست دارید اصلاً به دفتر نروید و کارت را انجام ندهید.

البته ممکن است بارها در مورد مزایای کار در خانه برای رئیس خود صحبت کرده باشید ، اما او راضی نیست. اگر می خواهید دوباره روی این هدف متمرکز شوید ، می توانید این مطلب را بخوانید و قبل از پیشنهاد بعدی ، روی چند نکته کار کنید که من در این مقاله توضیح خواهم داد تا این بار از رئیس ناشنوید "نه".

لطفا یک کارمند خوب و موجه باشید

اگر شما کارمند خوبی برای رئیس خود بوده اید که از همه لحاظ به شما اعتماد دارد و نمی خواهد شما را از دست بدهد ، پاسخ منفی احتمالاً بسیار کم است.

اگر قبلاً خودتان را شخصاً تثبیت کرده اید ، و برای او چیز خوبی دارید ، بسیار عالی است. در غیر این صورت ، اگر او از کار شما راضی نیست ، یا شما در کار تازه وارد هستید و تازه کار هستید ، به او حق دهید این فرصت را به شما ندهد.

بنابراین با دقت به آن فکر کنید. ببینید چگونه می توانید خود را ثابت کنید. وقتی در این موارد نظر خوبی نسبت به رئیس خود دارید ، احتمال اینکه او شما را مدیریت کند کمتر است و به شما اجازه می دهد به راحتی کار خود را در خانه ادامه دهید.

اطلاعات فوری درباره مزایای کار در خانه را ارائه دهید

خوب ، همه ما از مزایای کار در خانه می دانیم ، اما بیشتر مردم فکر می کنند که کار در خانه فقط به نفع کارمند است. در حالی که تحقیقات داده های جالبی را ارائه می دهد

طبق تحقیقات ، کارکنانی که از خانه کار می کنند بیشتر به دنبال تولید هستند و معمولاً دست کم نمی گیرند. همچنین ، ارتباط از راه دور و کسانی که از خانه کار می کنند ، معمولاً مدت بیشتری در شرکت استخدام می مانند و تمایل کمتری برای تغییر شغل دارند. حتی دیده شده است که برخی از این افراد در کار مورد نظر سرمایه گذاری کرده اند.

بنابراین این اطلاعات را به رئیس خود بگویید.

با رئیس خود در مورد مزایای کار در خانه صحبت کنید

رئیس شما می داند که اگر در خانه کار کنید ، استراحت و آزادی عمل بیشتری خواهید داشت. شاید رئیس شما شخصی باشد که نمی خواهد کارمندانش خوشحال شوند! بنابراین بهتر است از دری دیگری صحبت کنیم. در مورد مزایای انجام این کار با شرکت صحبت کنید.

به عنوان مثال به او بگویید که اگر سفر نکند می تواند پروژه های بیشتری انجام دهد
یا هزینه ناهار یا ناهار شرکت (در صورت داشتن) از وی کسر می شود.
آنها نیازی به تهیه تجهیزات اضافی برای او ندارند و می توانند یک شرکت خلوت و متمرکز داشته باشند

هرچه رئیس شما احساس کند کار در خانه شرکت او را بهبود می بخشد و نتایج بهتری را در برابر رقبا کسب می کند ، احتمال رضایت او بیشتر است.

شاید لازم باشد در مورد برخی موارد به توافق برسید

مهم این است که شما بلافاصله منتظر پاسخ رئیس خود نباشید. شاید لازم باشد که او فکر کند یا حتی پاسخ را بداند و بخواهد به هر دلیلی با اندکی تأخیر در آن تأمل کند.

رئیس شما ممکن است از شما بخواهد فقط یک روز در هفته یا دو روز به صورت آزمایشی در خانه کار کنید. یا حتی ممکن است بخواهد شما برای آزمایش بازده خود به مدت یک ماه در خانه کار کنید.

اینجاست که باید بپذیرید و البته واقعاً خود را نشان دهید.

برنامه ای ارائه دهید

شاید تجارت و مکانی که در آن کار می کنید از ابزارها و وسایل خاصی برخوردار باشد. البته رئیس شما ممکن است نگران این باشد که چگونه می تواند جریان کار شما و سلامت وسایلش را در خانه شما تضمین کند. آیا می توانید به او برنامه ای بدهید که چگونه در این مورد اطمینان داشته باشد؟

نگرانی های مختلف رئیس خود را پیش بینی کنید و آنها را در طرحی که می نویسید برطرف کنید و پاسخ صحیح را برای هرکدام دریافت کنید.

برای پیشنهاد کار در خانه حقوق کمتری ارائه دهید

اگر همه راه را طی کرده اید اما رئیس شما راضی نیست ، می توانید ضربه نهایی را بزنید و پیشنهاد دهید حقوق خود را کاهش دهید.

به عنوان مثال ، اگر هزینه سفر شما در طول ماه 300 هزار تومان باشد ، می توانید پیشنهاد دهید كه حقوق خود را 100 یا 200 هزار تومان كاهش دهید و به شما اجازه كار در خانه را بدهد.

رضایتمندی معمولاً در این مرحله افزایش می یابد ، اما مراقب باشید به ضرر شما تمام نشود.

خودتان را ثابت کنید

اگر رئیس شما با شما مهربان است و به طور آزمایشی چنین فرصتی را به شما می دهد ، حتماً خود را ثابت کنید.

کارهای بیشتری نسبت به قبل انجام دهید و همه کارهایی را که انجام می دهید ضبط و ضبط کنید و در پایان روز به رئیس خود گزارش دهید.

مطمئناً قبل از اینکه خودتان را اثبات کنید ، باید در خانه فضای آرامی داشته باشید تا بتوانید امور را اداره کنید.

البته ، روش دیگری نیز وجود دارد که می تواند به شما در اثبات رئیس خود کمک کند. به عنوان مثال ، اگر رئیس شما با شما توافق ندارد ، روزی كه بیمار هستید و مرخصی می گیرید ، سعی كنید كار خود را دنبال كنید. رئیس خود را از نتیجه این یک روز تعطیل مطلع کنید.

اگر جواب خوبی داشته باشید ، قطعاً می توانید نظر او را تغییر دهید.

البته باید بپذیرید که همه شغل ها برای یادگیری از راه دور مناسب نیستند. بعضی از مشاغل وجود دارد که با کار از راه دور سازگار است ، اما لزوماً به اینترنت یا ابزار خاصی احتیاج ندارند.

به عنوان مثال ، افرادی که در یک شرکت مستقر در خانه عروسک می سازند نیازی نیست که هر روز در دفتر کار باشند. آنها در واقع می توانند در اوقات فراغت خود در خانه تولید کنند ، حتی بیشتر از اینکه در دفتر کار کنند.

به این و راه حلهای آن بیشتر توجه کنید و سعی کنید از رئیس خود پاسخ مثبت بگیرید.

آیا در این زمینه تجربه ای دارید که به خوانندگان این مقاله کمک کند؟ آن را در قسمت نظرات بنویسید

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

یک + شش =