چگونه هکرها IP خود را پنهان می کنند؟

سعید ناصریژانویه 4, 20211min0

هکرها در سراسر جهان ناشناخته باشند و دچار مشکل نشوند. آنها آدرس IP خود را پنهان می کنند. تکنیک های مختلفی برای این وجود دارد ، به عنوان مثال یک هکر در کانادا می تواند با آدرس IP کره جنوبی هک کند و یا در بعضی موارد افراد به دلیل تغییر IP به Other به سایر سایت های مهم و معروف کشورشان دسترسی ندارند کشورها می توانند به امکانات جهانی دسترسی پیدا کنند. ولی چطور این ممکن است؟ در این مقاله مواردی را که باعث مخفی یا تغییر IP می شوند را معرفی خواهیم کرد.

برای افرادی که با پروکسی آشنا نیستند ، توجه به این نکته مهم است که پروکسی آدرس شما را به شخص ثالث تغییر می دهد ، بنابراین آدرس اصلی شما شناسایی نمی شود و ناشناس می مانید. به عنوان مثال ، شما در انگلستان زندگی می کنید و به محض اتصال پروکسی ، به سایت های دارای آدرس آلمانی دسترسی پیدا می کنید ، در واقع پروکسی تمام اطلاعات شما را از منبعی که به آن دسترسی پیدا کرده اید پنهان می کند. تاکنون پروکسی های زیادی ایجاد و ارائه شده است که بسیاری از آنها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد اما اگر شما از جمله افرادی هستید که با کمک پروکسی کارهای بسیار جدی انجام می دهید ، از پروکسی رایگان خودداری کنید. از پروکسی های محبوب و پرکاربرد موارد زیر است:

خرید ProxiesHideMyAssMyPrivateProxiesYouPrivateProxyEZProxiesAnx-ProxiesLimeProxiesSSLPrivateProxyNewIPNowProxyNVPNSquidProxiesTOR

روش دیگر برای پنهان کردن ، استفاده از مرورگر TOR و شبکه TOR است. این شبکه به افراد کمک می کند تا ناشناس بمانند. وقتی از یک شبکه یا مرورگر تور استفاده می کنید ، آدرس خاص دیگری به شما داده می شود تا آدرس اصلی خود را پنهان کنید. اما حقیقت این است که این شبکه ایمن نیست و نمی توان به آن اعتماد کرد.

VPN در واقع یک شبکه خصوصی در اینترنت عمومی ایجاد می کند و مسیری را بین شما و سرور ایجاد می کند و شما را به آن سرور هدایت می کند که باعث می شود شما ناشناس باشید. استفاده از VPN در واقع یک ترکیب خوب و یک راه حل عالی برای پنهان کردن هویت خود در اینترنت است.

اما در هر سه مورد هیچ تضمینی برای امنیت شما وجود ندارد و مسیر ساده ای برای بدافزار وجود دارد.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

چهارده − 9 =