نحوه فیلتر کردن نظرات توهین آمیز در اینستاگرام

سعید ناصریژانویه 2, 20212min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

نحوه فیلتر کردن نظرات توهین آمیز در اینستاگرام

بیاموزید که فیلترهای نظرات اهانت آمیز را در اینستاگرام فیلتر کنید

برای جلوگیری از ارسال و انتشار نظرات و نظرات توهین آمیز حاوی کلمات و عبارات نادرست ، کلمات ناپسند و غیره ، اینستاگرام سعی کرده است به آن دسته از کاربرانی که با چنین مشکلی دست و پنجه نرم می کنند ، کمک کند تا بتوانند با مشخص کردن نظرات مخاطبان خود را سانسور کنند کلمات توهین آمیز خاص و در نظر گرفته شده.

اگر یک حساب کاربری عمومی در اینستاگرام داشته باشید ، به احتمال زیاد قربانی نظرات عجیب غریبه ها خواهید شد. با توجه به گستردگی این شبکه اجتماعی ، فرار از چنین کاربران بدی عملاً غیرممکن است. خوشبختانه ، اینستاگرام مجموعه ای از ابزارها را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از اظهار نظرهای توهین آمیز جلوگیری کنید.

برنامه Instagram را در تلفن خود باز کنید ، سپس روی تب نمایه خود در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید تا به تب نمایه خود بروید.

با نحوه فیلتر کردن نظرات حاوی کلمات توهین آمیز در اینستاگرام آشنا شوید

برای دسترسی به منوی کناری ، روی سه نوار افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید ، سپس به تنظیمات> حریم خصوصی بروید.

نظرات توهین آمیز را در اینستاگرام فیلتر کنید

در بخش "تعاملات" گزینه "نظرات" را انتخاب کنید.

با نحوه فیلتر کردن و حذف خودکار نظرات در اینستاگرام آشنا شوید

برای دفع نظرات توهین آمیز به ابزارهایی در بخش "فیلترها" نیاز دارید.

با روشن کردن اولین گزینه "پنهان کردن نظرات توهین آمیز" ، اینستاگرام به طور خودکار سعی می کند نظرات بد یا نامناسب را قبل از رسیدن به شما شناسایی کرده و آنها را با استفاده از فیلتر مبتنی بر هوش مصنوعی مسدود کند. علاوه بر بخش نظرات پست های شما ، این تنظیمات برای پاسخ هایی که ممکن است از داستان ها و زندگی های خود دریافت کنید نیز اعمال می شود.

نظرات توهین آمیز اینستاگرام را فیلتر کنید

راه حل اینستاگرام هر بار موثر نخواهد بود و ممکن است برخی از نظرات توهین آمیز از بین نرود. اما از آنجا که الگوریتم پشت آن بر اساس آنچه شما و سایر کاربران اضافه می کنید مدام بهتر می شود.

گزینه دوم ، "فیلتر دستی" ، همانطور که از نام آن مشخص است ، به شما امکان می دهد کلمات یا عباراتی را که توهین آمیز هستند انتخاب کنید. اگر اینستاگرام نظری را مشاهده کند که حاوی هر یک از آنها باشد ، شبکه اجتماعی آن را سانسور می کند.

وقتی "فیلتر دستی" را فعال می کنید ، اینستاگرام یک قسمت نوشتاری را نشان می دهد که باید این کلمات را وارد کنید. اگر می خواهید بیش از یک مورد اضافه کنید ، فراموش نکنید که آنها را با کاما جدا کنید.

نحوه فیلتر کردن نظرات اینستاگرام

این ویژگی در وب سایت اینستاگرام نیز موجود است. در آنجا ، روی تصویر کوچک نمایه خود در گوشه سمت راست بالای وب سایت کلیک کنید و سپس به مسیر زیر بروید.

تنظیمات> حریم خصوصی و تنظیمات> ویرایش تنظیمات نظر

نظرات توهین آمیز را در اینستاگرام مسدود کنید

اگر نظری با هرکدام از این فیلترها مطابقت داشته باشد ، به غیر از شخصی که آن را پست کرده است ، قابل مشاهده نخواهد بود.

در بخش "دستی دستی فیلتر" تلفن خود ، سومین گزینه قبلاً مخفی شده به نام "فیلتر کردن کلمه بیشتر گزارش شده" را پیدا خواهید کرد. این گزینه را فعال کنید کلمات و عباراتی که اغلب در نظراتی هستند که شما به عنوان سو abuse استفاده یا هرزنامه به اینستاگرام گزارش می کنید.

برای گزارش یک نظر اینستاگرام ، یک بار روی نظر ضربه بزنید تا برجسته شود ، سپس دکمه "Exclamation Point" را در نوار منوی بالا پیدا کنید.

با نحوه فیلتر کردن نظرات حاوی کلمات توهین آمیز در اینستاگرام آشنا شوید

"گزارش این نظر" را انتخاب کرده و دلیل گزارش آن را انتخاب کنید.

فیلتر نظر در اینستاگرام

اگرچه این گزینه های فیلتر کردن نظرات کاملی نیستند ، اما می توانند تعداد نظرات توهین آمیز عکس ها و فیلم های شما را بسیار کاهش دهند.

اگر کاربر خاصی وجود دارد که به طور مرتب در مورد نظرات نامناسب نظر می دهد ، می توانید آنها را مسدود کنید یا به طور خاص انتخاب کنید چه کسی مجاز به ارسال نظر در مورد پست های شما است.

تدوین: گروه کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

18 + 19 =