تا سال 2025 ، گوگل پلاستیک را از بسته بندی محصولات خود حذف می کند

سعید ناصریدسامبر 27, 20201min0

مسائل زیست محیطی بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است و امروز گوگل از طرح بزرگ خود برای حذف پلاستیک از بسته بندی محصولات خود رونمایی کرد.

از سال 2016 تا به امروز ، Google Hardware قسمت زیادی از پلاستیک مورد استفاده در بسته بندی محصولات خود را حذف کرده و اغلب از کارتن در آنها استفاده می کند. با این حال امروزه پلاستیک های یکبار مصرف زیادی در این جعبه ها وجود دارد که شامل روکش محافظ برای گوشی ، گیره های کوچک برای نگهداری کابل ها و پلاستیک در قسمت بیرونی جعبه است.

امروز ، گوگل اعلام کرد که تا سال 2025 ، پلاستیک را به طور کامل از بسته سخت افزاری خود حذف خواهد کرد. جعبه های این محصولات تا سال 2025 کاملاً پلاستیکی و کاملاً قابل بازیافت خواهند بود. این شرکت گفت:

"ما همچنان به تولید و حمل محصولات ساخته شده توسط Google Hardware بدون تولید کربن به مشتریان خود ادامه می دهیم. ما می خواهیم یک گام جلوتر برویم و اطمینان حاصل کنیم که جعبه های محصول پایدار و قابل بازیافت هستند. بنابراین ، تا سال 2025 ، بسته بندی محصولات بدون پلاستیک خواهد بود. و کاملا قابل بازیافت است.

ما از سال 2016 استفاده از پلاستیک را در بسته بندی محصولات خود کاهش داده ایم ، با این وجود کارهای زیادی برای انجام هدف جدید خود انجام داده ایم. برای رسیدن به این هدف ، ما باید مواد جایگزین و قابل بازیافت پیدا کنیم که همچنان بتوانند از محصولات ما محافظت کنند. "برای این کار ، ما باید با تامین کنندگان و آزمایشگاه ها کار کنیم و یافته های خود را با فعالان در میان بگذاریم."

این تنها برنامه Google برای پایداری محصولات سخت افزاری نیست و همانطور که می دانیم ، این شرکت از مواد قابل بازیافت برای ساخت بسیاری از محصولات خود مانند بلندگوهای Nest Mini و Nest Audio استفاده می کند که از پارچه ای که مصرف می کنند سود می برد. قاب های پارچه ای تلفن های شرکت نیز همین ماده را دارند. 50٪ از پلاستیک بازیافتی برای ساخت Chromecast جدید استفاده شده است.

این شرکت قصد دارد تا سال 2025 علاوه بر حذف پلاستیک از بسته بندی محصولات خود ، تا 50٪ پلاستیک های مورد استفاده در محصولات سخت افزاری خود را با مواد تجدید پذیر یا بازیافتی جایگزین کند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

3 × 2 =