حساب شخصی اینستاگرام خود را به یک حساب تجاری تبدیل کنید

سعید ناصریدسامبر 23, 20203min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

حساب کاربری اینستاگرام

آموزش تجارت حساب اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است که هر روز بیش از 1 میلیارد حساب در این برنامه فعال است.

حساب های اینستاگرام به طور پیش فرض شخصی هستند ، بنابراین در این پست به شما نشان خواهیم داد که چگونه حساب شخصی خود را به یک حساب تجاری تبدیل کنید و چرا باید این کار را انجام دهید. اگر قبلاً حساب اینستاگرام ندارید ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

هنگام مرور در اینستاگرام ، با پیچ هایی روبرو خواهید شد که علاوه بر دکمه های معمول ، تمام صفحات اینستاگرام ، دکمه های تماس و ناوبری و ایمیل در بالای آنها قرار دارد. این صفحات در واقع از حالت عادی به حالت کاری تغییر کرده اند. صفحه مشاغل اینستاگرام نوعی صفحه است که در اختیار مشاغل قرار می گیرد و اطلاعات بیشتری نسبت به حساب های عادی در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهد.

برای تبدیل حساب خود به حساب کاربری هزینه ای پرداخت نمی شود و تا زمانی که تبلیغ نکنید هزینه ای دریافت نمی شود.

مزایای تجاری حساب اینستاگرام چیست؟

هنگام دادن حساب کاربری ، اینستاگرام ابزارهای زیادی را به صاحبان مشاغل می دهد ، از جمله:

– امکان اجرای تبلیغات و تبلیغ پست های خود

– تجزیه و تحلیل / بینش در مورد پست ها ، داستان ها و مخاطبان خود

– امکان افزودن تماس CTA و ارسال ایمیل به نمایه خود

– یک آدرس قابل کلیک در نمایه شما تا مشتریان بتوانند به راحتی مکان شما را پیدا کنند.

حساب شخصی اینستاگرام خود را به یک حساب تجاری تبدیل کنید

همه این مزایا به شما امکان می دهد قابلیت دسترسی خود را افزایش داده و مشخصات و محتوای خود را برای دنبال کنندگان خود بهینه کنید.

قبل از بررسی نحوه تغییر نمایه شما به یک حساب کاربری ، بگذارید ببینیم آیا قبلاً یک حساب کاربری دارید یا خیر.

چگونه می توانم تشخیص دهم که اینستاگرام من قبلاً یک حساب کاربری بوده است؟

برای دیدن اینکه آیا از قبل یک حساب کاربری در اینستاگرام دارید ، وارد شوید ، روی سه خط در گوشه سمت راست بالای نمایه خود ضربه بزنید و سپس روی "تنظیمات" در بالا ضربه بزنید.

حساب شخصی را به حساب کسب و کار تبدیل کنید

از آنجا روی «حساب» ضربه بزنید و به آخرین گزینه نگاه کنید. اگر یک حساب کاربری دارید ، روی آن می گوید: "بازگشت به حساب شخصی". اگر حساب معاملاتی ندارید ، آخرین گزینه "تغییر به حساب حرفه ای" است. جای نگرانی نیست ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را به یک حساب کاربری تبدیل کنید!

حساب اینستاگرام کسب و کار را حذف کنید

نحوه تغییر حساب شخصی اینستاگرام خود به حساب تجاری

قبل از انجام این کار ، باید بدانید که حساب شما عمومی خواهد بود. حساب شما می تواند هم یک حساب خصوصی باشد و هم یک حساب تجاری.

برای تغییر حساب اینستاگرام خود به حساب تجاری ، با مراحلی که برای بررسی حساب کاربری خود دنبال کردیم شروع می کنید:

1. به حساب خود بروید و روی سه خط در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

2. روی «تنظیمات» در بالا ضربه بزنید.

3. "حساب" و سپس "تغییر به حساب حرفه ای" را انتخاب کنید.

4- به 4 صفحه بعدی بروید که مزایای حساب تجاری را توضیح می دهند.

5- در این صورت ، شما این فرصت را خواهید داشت که تجارت خود را در کدام گروه قرار دهید. تایپ کنید تا دسته ای را که بیشتر با کسب و کار شما سازگار است پیدا کنید.

6. روی "انجام شد" کلیک کنید و سپس تأیید کنید که می خواهید به یک حساب کاربری حرفه ای در اینستاگرام بروید.

7. سرانجام ، به صفحه ای منتقل خواهید شد که گزینه های "Creator" و "Business" را در اختیار شما قرار می دهد. "تجارت" را انتخاب کنید. (حساب "Creator" برای افراد با نفوذ در اینستاگرام و چهره های عمومی است ، بنابراین همه ابزارهای یک حساب تجاری را ارائه نمی دهد.)

صفحه شخصی را به تجارت تبدیل کنید

8. اکنون فرصت وارد کردن اطلاعات تماس حساب خود را خواهید داشت. این آدرس ایمیل به دکمه "ایمیل" در نمایه شما گره خورده است ، بنابراین مطمئن شوید که یکی از آدرس هایی است که به طور منظم بررسی می کنید!

می توانید شماره تلفن و آدرس خود را اضافه کنید. اگر نمی خواهید تماس بگیرید یا مکانی فیزیکی برای بازدید مشتری ندارید ، نیازی به افزودن این اطلاعات ندارید. با این حال ، باید حداقل یک آدرس ایمیل اضافه کنید.

چگونه حساب اینستاگرام خود را به یک حساب تجاری تبدیل کنیم

9. آخرین مرحله راه اندازی یا پیوند دادن به صفحه فیس بوک کسب و کارتان است. این کار را با نامگذاری صفحه خود در اینستاگرام انجام خواهید داد ، اما راه اندازی صفحه در فیس بوک را به پایان خواهید رساند.

اگر قبلاً یک صفحه فیس بوک برای تجارت خود دارید ، می توانید به این دستورالعمل ها پیوند دهید.

این یک امر ضروری است زیرا فیس بوک مالک اینستاگرام است. اگر تجارت شما روی هر دو سیستم عامل است ، می تواند مفید باشد زیرا فیس بوک خوراک اینستاگرام شما را در صفحه فیس بوک شما تغذیه می کند. همچنین می توانید پست های اینستاگرامی خود را به صورت خودکار در فیس بوک ارسال کنید که باعث صرفه جویی در زمان کمی می شود!

تغییر کسب و کار اینستاگرام

پس از نامگذاری و اتصال صفحه فیس بوک خود ، کار شما تمام شد! حساب اینستاگرام شما اکنون یک حساب کاربری است و شما می توانید با استفاده از تجزیه و تحلیل ، تبلیغات و پست های حمایت شده ، اینستاگرام خود را به سطح بعدی برسانید.

تدوین: گروه کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

سه × پنج =