اپل به کاربران آیفون 12 در مورد گرمای تولید شده توسط شارژر MegSaf هشدار داده است

سعید ناصریدسامبر 2, 20201min0

همزمان با معرفی تلفن های سری 12 آیفون ، اپل از شارژر MegSaf نیز رونمایی کرد و اطلاعات مربوط به آن اخیراً در وب سایت این شرکت قرار گرفته است که در انتهای آن چندین هشدار وجود دارد.

اپل به کاربران هشدار داده است که MegSife می تواند گرمای زیادی تولید کند ، اما اگر درجه حرارت دستگاه به طور قابل توجهی افزایش یابد ، iOS شارژ را به 80 درصد محدود می کند ، که برای همه شارژرها صادق است.

چنین ویژگی باعث افزایش عمر باتری و در عین حال افزایش زمان مورد نیاز برای شارژ دستگاه می شود. این شرکت اعلام کرده است که برای جلوگیری از چنین ویژگی ، در صورت افزایش دما می توانید تلفن خود را در مکانی خنک قرار دهید.

اسناد منتشر شده همچنین اشاره می کند که با قرار دادن کارت های اعتباری بین شارژر و آیفون ، Mag Safe می تواند به تراشه RFID موجود در آنها آسیب برساند. این امر به ویژه از آنجا که اپل یک کیف کوچک Mag Safe برای آیفون 12 می فروشد که در قسمت پشتی قرار دارد و می تواند برای حمل کارت های اعتباری استفاده شود ، بسیار حساس است.

این شرکت به مشتریان توصیه می کند:

"اگر قاب دارید که چنین موارد حساس را در خود نگه می دارد ، قبل از شروع فرآیند شارژ آن را بردارید یا مطمئن شوید که بین شارژر و صفحه پشت دستگاه قرار ندارد."

اپل همچنین به این نکته اشاره می کند که اگر دستگاه را داخل یک کیف چرمی نگه دارید و از شارژر MegSaf استفاده کنید ، ممکن است متوجه اثرات دایره ای شکل این اتصال شوید. با این حال ، کاربران همچنین به این اثرات روی قاب پلاستیکی اشاره می کنند.

در نگاه اول ، این مسئله چندان مهم به نظر نمی رسد ، اما برای خریداران گوشی های گران قیمت مانند آیفون ، این می تواند دردسر ساز شود زیرا آنها باید هر بار که شارژ می شوند ، دستگاه را از برق بکشند ، بنابراین شاید MegSife بهترین ایده برای سری 12 آیفون.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دو × چهار =

Powered by mihanseo