راهنمای اضافه کردن پی دی اف به پاورپوینت به صورت شات و پرونده

سعید ناصرینوامبر 23, 20201min0

یک فایل پی دی اف سندی است که با انواع محتوا ، متن و تصویر و غیره ذخیره شده است. شاید شما بخواهید این سند همه چیز را تمام کنید اگر ارسال کنید اما اگر پرونده را در پاورپوینت نیز بهره ببرید می توانید از آن استفاده کنید. با کمک توانایی های پاورپوینت می تواند موفق شود به اضافه شدن پی دی اف به پاورپوینت به صورت های مختلف مانند ، گرفتن اسکرین شات از پی دی اف یا به طور کلی اضافه کردن پی دی اف به عنوان یک شی در پاورپوینت اقدام کرد.

در ادامه این مطلب هر دو روش فراموش شده را برای شما آموزش خواهم داد

افزودن اسکرین شاتی از پی دی اف به پاورپوینت

اولین نکته ای که ممکن است اینجا به نظرتان برسد این است که ما می توانیم به طور معمول یک اسکرین شات ایجاد کنیم و به عنوان یک عکس ، مثل تمام تصاویر آن را به پاراپوین اضافه کنیم.

درست است. اما پاورپوینت به خود شما دارای ابزاری است که اسکنین شات را می تواند به طور معمول لحظه ای برای تان فراهم کند و کند.

برای انجام این کار ، لازم است که پاورپوینت و فایل های پی دی اف را برای شما فراهم کنید ، هر دو را باز کنید. توجه کنید که حتماً مورد نظر خود را دارید که قصد اسکرین شات گرفتن از آن را دارید ، زیرا شما همچنان نگه دارید یا به عبارتی در فایل پی دی اف خود به صفحه دلخواه بروید.

سپس به پاورپوینت خود بروید ، از آن جا منوی وارد کنید کلیک کنید

در این بخش سکانس تصاویر را پیدا کنید و گزینه تصویر را کلیک کنید:

با این کار ، یک تصویر کوچک بند انگشتی از هر پنجره باز نمایش داده می شود.

برای انتخاب آن ، روی تصویر کوچک کلیک کنید که سند PDF باز شود شما نشان می دهد.

سپس این فرایند تصویری را از پنجره سند باز کنید PDF شما را در ارائه پاورپوینت وارد می کنید. از اینجا ، می توانید تصویری از صفحه خود را برش داده ، آن را تغییر دهید و در نهایت جایگاه را نشان دهید اگر مشخص کنید.

از طرف دیگر ، می توانید روی صفحه نمایش "Clipping Screen" در لیست گزینه "Screenshot" کلیک کنید. مانند اسنیپ ابزار در ویندوز 10 ، این کار را برای شما امکان پذیر می کند یک تصویر را از سند PDF انجام دهید. اگر من مثلاً از یک تصویر خاص یا متن کوتاهی از پی دی اف تان در پاورپوینت استفاده کنید ، ممکن است مفید باشد.

از موس خود برای انتخاب ناحیه استفاده از تصویر یا متن خاص خود را در پی دی اف استفاده کنید. پس از انتخاب منطقه ، پاورپوینت به طور معمول خودکار این مورد را در ارائه شما قرار می دهد.

اضافه کردن فایل پی دی اف به عنوان بخشی از فایل ارائه دهنده پاورپوینت

اگر از اسکرین شات برای افزودن بخشی از پاورپوینت استفاده کنید در واقع تصویری از آن چه دیده اید اگر اضافه کرده اید. اما اگر بخواهید می توانید تمام پرونده های پی دی اف را به عنوان یک فایل جداگانه و یک شی مجزا به پاورپوینت اضافه کنید. اگر این کار را برای همیشه انجام دهید وقتی فایل را وارد کنید اگر وارد شوید ، اگر بتوانید این فایل را باز کنید و به طور معمول مجوز را ارائه دهید ، اگر پرونده را مشاهده کنید ، لطفاً مراجعه کنید.

برای این منظور دیگر نیازی نیست که استفاده از پاورپوینت ، و ساخت اسلاید ها ، پرونده پی دی اف باز شود. همین مقدار کافی است که به بخش درج بروید ، و از آن جا ، از بخش متن گزینه مورد را انتخاب کنید.

در بخش زیر منوی درج شی ، گزینه ایجاد از پرونده را انتخاب کنید.

در ادامه روی بخش مرور کلیک کنید تا اگر محل قرارگیری فایل پی دی اف را اگر مشخص کنید کلیک کنید.

قبل از انتخاب ، اطمینان حاصل کنید که سند PDF بسته بندی شده است. حالا فایل پی دی اف خود را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید و در نهایت OK را بزنید

سند PDF به عنوان یک شی ظاهر می شود. سپس می توانید آن را تغییر دهید و در صورت مناسب قرار دهید.

با دوبار کلیک بر روی شیء PDF آن را در داخل PDF Reader راه اندازی کنید. این کار در حالت ویرایش و در حین ارائه کار خواهد کرد.

آیا این ویژگی را آیت آیتم ارزشمند در تنظیم پرونده های پاورپوینت می دانید؟

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

چهار + بیست =

Powered by mihanseo