Windows 10 Store پشتیبانی از نرم افزار مبتنی بر ARM64

سعید ناصرینوامبر 13, 20201min0

امروز ، مایکروسافت رسما اعلام کرد که توسعه دهندگان نرم افزار اکنون می توانند نرم افزار 64 بیتی خود را بر اساس معماری ARM64 به لیست بارگیری و نرم افزار Microsoft Store اضافه کنند.

نسخه 15.9 ویژوال استودیو یک ویژگی (SDK) را برای توسعه دهندگان نرم افزار فراهم می کند که از نرم افزارهای مبتنی بر معماری آرم 64 پشتیبانی می کند.
توسعه دهندگان می توانند از نسخه 15.9 ویژوال استودیو برای کامپایل مجدد نرم افزار خود استفاده کنند ، که به آنها امکان می دهد نرم افزار خود را NATIVE بر روی دستگاه های دارای ویندوز 10 و معماری آرم (دستگاه های دارای CPU) اجرا کنند. آنها یک آرم با معماری دارند) برای اجرا.
ردموندی به تازگی لپ تاپ هایی را معرفی کرده است که از چیپ ست اسنپدراگون و معماری ARM استفاده می کنند. هدف اصلی مایکروسافت افزایش تعداد برنامه های ویندوز در دستگاه هایی است که از معماری ARM استفاده می کنند.

لپ تاپ های نسل دوم (دوم) با پردازشگر آرم 64 قدرت محاسباتی بیشتری را در اختیار توسعه دهندگان نرم افزار قرار می دهند و مانند نسل اول ، این دستگاه ها سریع و سبک هستند. آنها از اینترنت 4G LTE پشتیبانی می کنند (LTE خود شاخه ای از فناوری 4G است) و همچنین به لطف لایه شبیه ساز X86 قادر به اجرای طیف گسترده ای از نرم افزارهای ویندوز هستند.

چقدر این مقاله را دوست داشتید؟

(آرا: 4 رای متوسط: 5)

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

هفده − 2 =

Powered by mihanseo