وب سایت مبارزات انتخاباتی ترامپ برای جمع آوری ارز دیجیتال هک شد

سعید ناصرینوامبر 7, 20201min0

وب سایت مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، برای مدت کوتاهی هک شد و مهاجمان از آن برای جمع آوری ارز دیجیتال استفاده کردند.

این هک کمتر از 30 دقیقه به طول انجامید ، اما این حمله در حالی صورت می گیرد که ترامپ و جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات و مقامات دولتی علیه مخالفت دولت خارجی در انتخابات 2020 آمریکا صحبت می کنند.

سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ ، تیم مورتاگ ، حمله سایبری را تأیید کرد و گفت که وی با نیروی انتظامی در حال بررسی ریشه های آن است. مورتاگ ادامه داد:

"اطلاعات حساس به خطر نیفتاده است زیرا هیچ یک از آنها در سایت ذخیره نشده است." اکنون سایت بازیابی شده است. "

بلافاصله مشخص نشد که این حمله توسط هکرها یا مجرمان سایبری خارجی انجام شده است ، اما پس از حمله گزارش شد که آنها به چندین دستگاه دسترسی پیدا کرده اند و قادر به انجام بیشتر مکالمات مخفی بین رئیس جمهور آمریکا و نزدیکان وی بوده اند. برای ادعایی که ظاهراً درست نیست.

هکرها همچنین دولت ترامپ را به دست داشتن در منشأ ویروس کرونا و همکاری با عوامل خارجی برای دستکاری در انتخابات 2020 آمریکا بدون ارائه هیچ مدرکی متهم کردند. به نظر می رسد مهاجمان از مخاطبان برای جمع آوری رمزها برای جمع آوری ارز دیجیتال استفاده كرده اند.

هکرها خواستار پرداخت مونرو شدند زیرا ردیابی آن بسیار دشوار است. با پرداخت ارز دیجیتال ، کاربران با دو گزینه روبرو شدند ، یکی با عنوان "بله ، اطلاعات را به اشتراک بگذارید" و دیگری با عنوان "نه ، اطلاعات را به اشتراک نگذارید".

هکرها در پیامی نوشتند:

"پس از زمان اختصاص یافته ، ما پرداخت ها را مقایسه می کنیم و مطابق با خواسته های جهان عمل می کنیم."

اگرچه به نظر می رسد این حمله بخشی از کلاهبرداری ارزی دیجیتال باشد ، اما یک هفته قبل از انتخابات سال 2020 ایالات متحده نگرانی های زیادی ایجاد کرده است. آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده از نزدیک گروه های هکری را تحت نظارت دارند ، به ویژه گروه هایی که تحت حمایت دولت هایی مانند روسیه قرار دارند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

2 × سه =

Powered by mihanseo