یاد بگیرید چگونه در اینجا صرفه جویی کنید

سعید ناصرینوامبر 3, 20201min0

مطمئناً مقالات یا حتی پادکست ها و فیلم های آموزشی زیادی درباره پس انداز پول دیده و خوانده اید. اما با وجود راه حل هایی که برای بسیاری از افراد مفید واقع شده است ، بعضی اوقات کمتر از انگیزه شما برای پس انداز پول است.

در این مقاله می خواهم نکاتی را به شما یادآوری کنم که می توانید به خوبی بر روی ذهن خود کار کنید و به خود انگیزه دهید تا پس انداز کنید.

همچنین درست است که "راهنماهای پس انداز پول" بسیاری به صورت آنلاین وجود دارد ، اما بیشتر آنها دلیل اصلی پس انداز را پوشش نمی دهند.

وقتی چند عامل اساسی را کشف کردم که به من اجازه می دهد سالانه 10 پوند پس انداز کنم ، متوجه شدم که چرا بیشتر مقالات نمی توانند به من کمک کنند. مشکل این است که حتی با راه حل های مناسب ، شما هنوز هم نمی توانید در پس انداز پول صرفه جویی کنید. شما باید سیستم های مناسب و طرز فکر مناسب داشته باشید.

در این راهنما ، من بهترین روشهای صرفه جویی در هزینه را توضیح خواهم داد ، که شامل اقدامات عملی اما قدرتمندی است که می توانید برای شروع پس انداز بیشتر و ثروتمندتر کردن ، انجام دهید.

اگرچه این تلاش ها و نگرش ها ممکن است دشوار باشد ، اما ممکن است.

فهرست مطالب این مقاله برای ایجاد انگیزه در پس انداز شما

اگرچه موارد زیادی وجود دارد که می تواند در این زمینه به شما کمک کند ، اما اگر می خواهید راه هایی برای ایجاد انگیزه برای پس انداز پیدا کنید ، من 5 مورد را انتخاب کردم که تأثیر بسزایی در رویکرد شما خواهد داشت.

چرا گذشته شما مانع پس انداز شما می شود؟
روش های ردیابی هزینه ها بدون استرس
چرا هنوز پس انداز می کنید؟
چگونه می توان نسبت به بدهی و وام منفی بود؟
یک فرمول واقعی و تجربی برای پس انداز فوری
خود را به یک پس انداز کننده پول تبدیل کنید

6 مورد ذکر شده در بالا دقیقاً مواردی هستند که به شما کمک می کنند ، امروز با هر مانع ذهنی که دارید پس انداز کنید.

چرا گذشته شما مانع پس انداز شما می شود؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مدام به گذشته فکر می کنید ، و نگران هستید که چرا در گذشته این همه اشتباه مالی مرتکب شده اید ، مطمئناً یکی از دلایلی که انگیزه کافی برای پس انداز شما را ندارد ، این افکار سمی است و سبک زندگی شما

ممکن است بارها به عقب برگشته باشید و با خود بگویید ، کاش من روی چیزی سرمایه گذاری نمی کردم ، یا کاش من در گذشته اصلاً آن تجارت ناموفق را شروع نمی کردم. در این حالت ، آنچه مسلم به نظر می رسد این است که گذشته شما نه تنها امکاناتی را که اکنون می توانستید داشته باشید ، بلکه آینده را نیز از شما گرفته است.

تنها راه حل ما این است که از گذشته درس بگیریم و به آینده امیدوار باشیم و طبق آن عمل کنیم.

شاید در گذشته بدهی زیادی داشته باشید. اما شکست های گذشته خود را در آغوش بگیرید و از آنها به عنوان فرصتی برای تعیین اهداف جدید مالی استفاده کنید.

نمونه هایی از اهداف مالی علی رغم بدهی عبارتند از: پس از پذیرفتن اینکه میلیون ها تومان بدهکار هستید ، برنامه ای را برای آزاد سازی بدهی طی یک یا دو سال تنظیم کنید. به این ترتیب ، وقتی خیالتان راحت است ، می دانید که می توانید برای این شکست برنامه ریزی کنید. با این حال ، شما انرژی و وقت خود را صرف گذشته نمی کنید و در عوض به پیشرفت بیشتر فکر می کنید.

چگونه می توان به راحتی تمام هزینه های خود را پیگیری کرد

اولین توصیه این است که هم اکنون پیگیری دستی هزینه ها را متوقف کنید.

بهترین گزینه استفاده از ابزارها و برنامه های مدیریت دارایی خود و پایبندی به برنامه های آن است. وقتی می خواهید هزینه ، سود و ارزش خالص را بررسی کنید ، می توانید با کمک این برنامه ها این موارد را فوراً و دقیق بررسی کنید. اما داشتن این برنامه ها به شما کمک می کند تا در هزینه های گزاف متوقف شوید و پس انداز بیشتری برای خود داشته باشید.

مانند بسیاری از افراد هنگام شروع این خدمات ، احتمالاً خواهید دید که ارزش خالص منفی دارید. جای نگرانی نیست اما این روند به مرور بهبود می یابد. با استفاده از این ابزار می توانید الگوهای هزینه ، هزینه ها و میزان پس انداز هزینه ها را نیز مشاهده کنید.

بدانید که از نظر ثروتمند شدن و پس انداز ، عملیات پس انداز در نیمه راه است و البته نیمه دیگر در مورد پشتکار و عزم راسخ در این امر است.

دلیل آن این است که شما هنوز در پس انداز موفق نیستید

پس انداز پول جالب نیست! اگر فقط همه بتوانند این کار را به راحتی انجام دهند. آنها حتی افراط کردند و خود را در معرض خطر قرار دادند.

اگر احساس می کنید زندگی بسیار سخت است ، نیازی به پس انداز 60 یا 70٪ از پول خود نیست. به یاد داشته باشید که پس انداز یک مسابقه نیست بلکه یک ماراتن است که اهداف خاصی را دنبال می کند. به عنوان مثال ، شما برای خرید دستگاه یا شی object یا استفاده از فرصت ویژه پس انداز می کنید. وقتی هدف مالی شما مقدار این محصول باشد ، می توانید با برنامه ریزی بعدی به راحتی به آن برسید. پس از آن ، هنگامی که به هدف خود می رسید ، اهداف مالی بعدی خود را تعیین می کنید و دوباره پس انداز می کنید.

اگر از نظر زمانی پس انداز زیادی دارید و به عنوان مثال به 15 میلیون تومان نیاز دارید ، بهتر نیست به جای پس انداز 3 ماهه 5 میلیون تومانی در ماه ، پس انداز 12 ماهه 1 تا 1 در ماه؟ 2 میلیون تومان پس انداز می کنید؟

صرف خرید چیزهای خوب به معنای پس انداز کم نیست. در اینجا برخی از قوانین وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید:

بیش از 50٪ مانده (پس از صرف هزینه) پس انداز کنید
پس از پس انداز ، فقط چیزهای خوب مورد نیاز خود را بخرید و نه چیز دیگری
پس انداز خود را با نقل و انتقالات خودکار بانکی انجام دهید

این سه مورد است که به من کمک کرده است تا به موقع پول کافی برای هر چیز داشته باشم.

چگونه نظر خود را در مورد وام و بدهی تغییر دهیم؟

دنیای پول و دارایی یک بازی همیشگی است. شما سخت کار می کنید تا پول در بیاورید و پس انداز می کنید. سپس می خواهید هزینه های خود را با دارایی های خود تنظیم کنید ، که ناگهان قانون را نقض می کند. بررسی ها نشان می دهد بیش از 60 درصد آمریکایی ها بیش از دارایی خود خرج می کنند.

پس چگونه می توانید از این لیست خارج شوید؟!

اگر مانند این افراد باشید ، همیشه مقدار معینی بدهی در کارنامه خود و حتی ردیابی برنامه ها دارید. هرچه بیشتر بخواهید بخرید ، بدهی بیشتری خواهید داشت و این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

اولین قدم برای راحت فرار از بدهی این است که عهد ببندید که چیزی خریداری نکنید مگر در مواقعی که پول دارید.

به خود بگویید شما فردی هستید که به راحتی می توانید قدرت خرید را با دارایی های خود بسازید ، نه با وام.

یک فرمول واقعی و تجربی برای پس انداز فوری

استفاده از برنامه های ردیابی یا به طور کلی صرفه جویی در هزینه شما یکی از راه های افزایش موجودی است. اما این راهی برای افزایش درآمد شما نخواهد بود. اگر واقعاً می خواهید پس انداز کنید ، ده ها روش برای شما وجود دارد اما همیشه دارایی های شما را در یک حد مشخص قرار می دهد.

برای اینکه از پس انداز خود درآمد بیشتری کسب کنید ، بهتر است پول خود را در درآمد سرمایه گذاری کنید.

آنچه چالش برانگیز است ، کسب درآمد بیشتر است. راه های زیادی برای دستیابی به این هدف وجود دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید در کار فعلی خود طولانی و سخت کار کنید تا درآمد کسب کنید. اما یک مشکل وجود دارد – شما به شخص دیگری نیاز دارید که در این راه به شما کمک کند (بسته به شغل شما)

از یک طرف ، شرکت شما باید پول بیشتری به شما بدهد و از طرف دیگر ، شما باید قدرت کافی برای کسب این امتیاز را داشته باشید تا بیشتر کار کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.

به طور کلی ، اگر بیشتر از پس انداز به افزایش درآمد خود تمرکز کنید ، در ثروتمند شدن موفق تر خواهید بود.

به مزایای طولانی مدت فکر کنید. به عنوان مثال ، پس انداز 1 میلیون تومانی در 2 ماه آینده ممکن است برای شما جالب باشد اما اگر با سرمایه گذاری در مدت 12 ماه می توانید 30 میلیون تومان پس انداز کنید ، چه احساسی خواهید داشت؟ درایت شما کدام یک را انتخاب می کند؟

خود را به یک پس انداز کننده پول تبدیل کنید

وقتی سبک زندگی و روال گذشته خود را تغییر می دهید ، بیش از نیمی از راه در آنجا هستید.

وقتی می خواهید پس انداز کنید باید به این فکر کنید که چگونه می توانید پول بیشتری بدست آورید و خود را در آن مسیر قرار دهید.

وقتی برخی از عادت های بد خود را تغییر می دهید و در عوض عادت های پس انداز ایجاد می کنید ، به راحتی می توانید مشکل خود را برطرف کرده و موفقیت بیشتری را در این زمینه کسب کنید. این که در وقت شما صرفه جویی می کند اقدامی از پیش تعیین شده است و همه چیز فرق می کند و به هرچه می خواهید می رسید.

کلمه نهایی:

خیلی اوقات ، مشکل نداشتن و نداشتن پول این است که ما در یافتن انگیزه پس انداز مشکل داریم. بعضی اوقات ذهنیت ما رو به زوال است و مانع از انتخاب درست می شود. شما باید فکر را تصحیح کنید ، و موانع را برای انجام اقدامات محتاطانه بسنجید. چنین اقدامی پیشگامانه است.

نظر خود را در مورد اهمیت پاراگراف های این مقاله در نظرات بنویسید

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

4 × 5 =

Powered by mihanseo