بلک بری 1.4 میلیارد دلار برای خرید Cylance پیشنهاد می کند

سعید ناصرینوامبر 3, 20201min0

شرکت کانادایی بلک بری قصد دارد Cylance را خریداری کند. روز جمعه ، بلك بري در يك بيانيه رسمي اعلام كرد كه هم اكنون 1.4 ميليارد دلار براي خريد شركت فعال در زمينه توليد محصولات امنيتي پرداخت مي كند. هر دو شرکت به طور جدی درگیر هستند. آنها در حال مذاکره هستند و امید است که در صورت توافق طرفین ، این معامله در فوریه 2019 انجام شود.
Cylance در زمینه امنیت سایبری و تولید نرم افزارهایی مانند آنتی ویروس ، حفاظت از نقطه پایانی و تشخیص نفوذ فعالیت می کند ، که در سال 2012 تأسیس شده است. دلیل اصلی محبوبیت Cylance استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است به طور گسترده در نرم افزار آن لازم به ذکر است که در گذشته شایعاتی مبنی بر جاسوسی این شرکت وجود داشته و دارندگان آن برای CIA کار می کنند ، اگرچه این شایعات هرگز به طور رسمی تأیید نشده اند.

BlackBerry تغییرات بزرگی را ایجاد می کند ، آنها خط تولید تلفن های هوشمند خود را تخلیه می کنند و اکنون آنها تمرکز خود را بر ارائه خدمات امنیتی و نرم افزاری گذاشته اند. بلک بری گفته است که قصد دارد از فناوری Cylance در محصولات و خدمات خود استفاده کند. این شرکت همچنین با 3600 شرکتی که از نرم افزار Cylance استفاده می کنند ارتباط برقرار خواهد کرد.

چقدر این مقاله را دوست داشتید؟

[آرا: 4 رای متوسط: 5]

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

3 × سه =

Powered by mihanseo