نرم افزار Blender را از فروشگاه مایکروسافت بارگیری کنید

سعید ناصریاکتبر 24, 20201min0

Blender یک بازی متنی محبوب و حرفه ای است که به شما امکان می دهد انواع طیف های 2D و 3D را ایجاد کنید و انواع مدل سازی های مربوط به بافت متن ، نور ، انیمیشن ، ویدئو ، نقاشی و پس از تولید را به شما ارائه می دهد. دادن.
Blender همکاری بین پلتفرمی ، مقیاس پذیری و گردش کار یکپارچه را از طریق یک معماری باز برای شما به ارمغان می آورد. Blender یکی از محبوب ترین برنامه های گرافیکی Open Source 3D در جهان است. شما به Windows 10 Store به نسخه 1709 ویندوز نیاز دارید.

این نرم افزار اکنون برای نسخه Windows S در دسترس است ، پروژه Windows 10 S به طور قابل توجهی در حال گسترش است و بسیاری از کاربران از آن استفاده می کنند ، یکی از ویژگی های این نسخه ایمن بودن آن نسبت به نسخه های دیگر است. ، نسخه Windows S به طور پیش فرض بر روی دستگاه های Surface Go نصب شده است ، که ارزانترین مدلهای Surfaces هستند و مجموعه دانش آموزان را هدف قرار می دهند.

در نسخه S ، کاربران نمی توانند هیچ نرم افزاری را بارگیری و اجرا کنند ، مگر اینکه برنامه از فروشگاه Windows بارگیری شود (امنیت برنامه های موجود در فروشگاه Windows توسط مایکروسافت تأیید شده است) و این از سیستم عامل ویندوز شما محافظت می کند صدمه. نرم افزار می شود.
وجود یک برنامه مخلوط کن در فروشگاه مایکروسافت اکنون به گسترش ویندوز 10 کمک می کند و دلیل دیگری برای ترغیب توسعه دهندگان بیشتر برای انتشار برنامه های خود در فروشگاه ویندوز به مایکروسافت می دهد.

لینک دانلود مستقیم نرم افزار Blender از فروشگاه مایکروسافت:
https://www.microsoft.com/en-us/p/blender/9pp3c07gtvrh؟activetab=pivot:overviewtab

چقدر این مقاله را دوست داشتید؟

(آرا: 6 رای متوسط: 5)

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

1 × 2 =