اپل iOS 13.6.1 و iPadOS را منتشر کرد. رفع اشکال سبز صفحه نمایش آیفون

سعید ناصریاکتبر 18, 20201min0

تقریباً یک ماه پس از انتشار iOS 13.6 ، اپل به روزرسانی 13.6.1 و همچنین iPadOS 13.6.1 را برای همه کاربران منتشر کرد. این به روزرسانی برخی از مشکلات مربوط به اعلان های برنامه Exposure Notifications و همچنین اشکالات سبز صفحه را در برخی از iPhone ها برطرف می کند.

اپل برای رفع اشکالات و مشکلات جزئی به روزرسانی های iOS 13.6.1 و iPadOS 13.6.1 را در دسترس همه کاربران قرار داده است. یکی از مهمترین تغییرات در این نسخه این است که مشکل ظاهر شدن لایه سبز روی صفحه نمایش برخی از آیفون ها را برطرف می کند. این مشکل در اواسط ژوئن امسال در برخی از مدل های آیفون 11 مشاهده شد و طبق گفته اپل ، این امر به دلیل مدیریت نادرست گرما بوده است و اکنون در به روزرسانی iOS 13.6.1 کاملاً برطرف شده است.

در اینجا برخی از مشکلاتی است که به روزرسانی iOS 13.6.1 برطرف می کند:

رفع اشکالی که مانع از پاک شدن خودکار فایلهای غیرضروری سیستم در هنگام کمبود حافظه داخلی تلفن شد
رفع مشکل مدیریت گرما که باعث شد یک لایه سبز روی صفحه ظاهر شود
رفع اشکالی که اعلان های قرار گرفتن در معرض را برای برخی از کاربران غیرفعال کرده است

iOS 13.6.1 و iPadOS 13.6.1 اکنون برای همه دستگاههای سازگار با iOS 13 و iPadOS 13 در دسترس هستند. برای نصب آخرین به روزرسانی های سیستم عامل در iPhone ، iPod Touch و iPad ، فقط به بخش Software Update در قسمت Settings مراجعه کنید. برای نصب به روزرسانی ، شارژ باقیمانده دستگاه باید حداقل 50٪ باشد.

اپل اواخر جولای امسال iOS 13.6 را با ویژگی Car Key منتشر کرد. این ویژگی یک کلید دیجیتالی است و کاربر می تواند با استفاده از آن درب اتومبیل هایی را که از این فناوری پشتیبانی می کنند قفل کند یا ماشین را روشن کند. این نسخه همچنین قابلیتی به نام News + Audio را برای گوشی های iPhone به ارمغان آورد که به کاربر امکان گوش دادن به پادکست ها و اخبار منتخب را می دهد.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

16 + هفت =

Powered by mihanseo