درسهایی که در زندگی از Candy Crush آموخته ام

سعید ناصریاکتبر 9, 20201min0

من می خواهم در مورد درس های Candy Crush برای کارآفرینی با شما صحبت کنم. Candy Crush یا بازی خرد کردن آب نبات ، احتمالاً ساعت ها شما را درگیر خود کرده است. برای زمانی که مدتی مدام باید منتظر بمانید و تقریباً نمی توانید کاری دیگر انجام دهید (به عنوان مثال ، هنگامی که با اتوبوس یا قطار سفر می کنید و باید با تلفن همراه خود سفر کنید) این بازی بسیار سرگرم کننده است و انرژی بخشیدن

اگر این بازی را تجربه کرده اید ، ممکن است با من موافق باشید اما تاکنون توجه زیادی به آن نکرده اید. بنابراین بگذارید از Candy Crush عبرت بگیریم و زندگی جذاب و موفق تری داشته باشیم.

اهداف خود را همیشه فرموله کنید

وقتی شروع به بازی می کنید ، اولین چیزی که ممکن است متوجه شوید این است که ، در Candy Crush ، هر بار باید با یک فرمول خاص پیش بروید. شما باید چیزهایی مانند ساخت آب نبات راه راه ، ساخت بمب رنگی یا میوه روی صفحه نمایش دهید.

برای رسیدن به سطح بعدی همیشه باید از فرمول خاصی پیروی کنید. آیا واقعاً متوجه این موضوع شده اید؟

خوب ، شما به عنوان یک کارآفرین یا شخصی که می خواهد در زندگی شما به اهداف مختلفی دست یابد ، باید دقیقاً این مراحل و فرمول بندی گام به گام را در نظر بگیرید.

در کارآفرینی یا مدیریت بازرگانی ، شما هدف تعیین می کنید و قدم های کوچکی را برای رسیدن به اهداف کوچک تر و اساسی برمی دارید. پس از اطمینان از دستیابی به اهداف اولیه ، باید به سراغ چالش بعدی بروید. این چالش جدید به شما در تعیین اهداف جدید کمک خواهد کرد. این اهداف جدید ممکن است در اهداف قدیمی مشترک باشد ، یا ممکن است کاملاً متفاوت باشد. همیشه بدانید که در چه سطحی بازی می کنید و قوانین پیروزی و ماندن در آن بازی را بدانید.

Candy Crush برای کارآفرینی موفق به شما می آموزد که هر هدف بزرگی از چند هدف کوچک ناشی می شود و شما ابتدا باید مسیرهای ساده و کوتاه تری را که ایجاد کرده اید دنبال کنید تا این اهداف کوچک را به هدف بعدی برسانید. .

تمرکز تنها راه موفقیت است

هنگام نوشتن این مقاله ، من در حال کار بر روی مرحله 230 Candy Crush هستم. اولین چیزی که در این بازی یاد گرفتم این است که ساخت بمب های رنگی و ساخت آب نبات راه راه بسیار ساده است. بنابراین من همیشه در هر قدمی که برمی دارم به دنبال این مدل قرار دادن هستم.

بعد از مدتی می بینم که همه چیز با هم مخلوط شده و بازی به گونه ای است که برای پیشرفت نیازی به بمب های رنگی یا آب نبات های راه راه ندارم.

اما در تجارت و زندگی شما دقیقاً اینگونه است. در شغل خود ، به محض تعیین هدف خود ، باید روی آن تمرکز کنید. فعالیت هایی که روزانه انجام می دهید باید در راستای آن هدف باشد. شما باید همه کارهایی را انجام دهید که شما را از این هدف منحرف نکند و تمام کار شما در جهت اهداف تعیین شده است.

بنابراین فکر نکنید که با انجام کارهای دیگر ، و به دور از هدف خود ، می توانید با یک جادو در هدف خود موفق شوید.

باور کنید که می توانید موفق شوید

در Candy Crush یا برخی بازی های دیگر به ذهنم خطور می کند که دقیقاً همان اتفاقی می افتد که به پیشرفت بازی اعتقاد داشته باشم.

این دقیقاً همان اتفاقی است که وقتی با انگیزه و انرژی فکر می کنم می توانم برای آن بازی یا آن مرحله راه حلی پیدا کنم ، اتفاق می افتد. یک راه حل سریع به ذهن شما خطور می کند.

اما گاهی اوقات که کمی ناامید می شوم یا ذهنم آنقدر خسته است که فقط این سوال از ذهنم می گذرد که "منظورم این است که آیا راهی پیدا خواهم کرد یا نه!؟ این دقیقاً همان زمانی است که یا بازی خیلی طولانی می شود پیش می روم یا من چندین بار شکست می خورم

بنابراین باور خود را تقویت کنید که می توانید موفق شوید.

این بحث در مورد اعتقاد و وضعیت روحی شما است که همه چیز را تحت تأثیر قرار می دهد.

در تجارت شما نیز همین امر وجود دارد. به ویژه افرادی که دارای مشاغل تمام وقت هستند باید بدانند که اگر با حالتی ناامید و پر از س questionsالات تکان دهنده راه بروند پیشرفت زیادی نخواهند کرد.

بنابراین اگر در باور داشتن مشکل دارید ، این کار را در این بازی انجام دهید. Candy Crush برای کارآفرینی حداقل می تواند اعتقادات شما را در طولانی مدت تقویت کند.

کمک گرفتن واقعا خوب است

همیشه داشتن افرادی برای کمک به ما خوب است. Candy Crush برای کارآفرینی این درس را به روشنی به ما می آموزد. بازی های پازل یا شبه پازل مانند Candy Crush دارای بخشی هستند که اگر هنگام پیشبرد بازی گیج شوید ، می توانید از آن قسمت کمک بگیرید ، برخی از امتیازات یا پول خود را هدر دهید و راه حل پیدا کنید.

اوایل ، وقتی مشغول بازی Candy Crush بودم ، احساس کردم اگر همه چیز را خودم پیدا نکنم و همه مسیرها را دنبال نکنم ، قطعاً با مشکلی روبرو خواهم شد و ضریب هوشی من پایین خواهد بود.

ایده من این بود که اگر می خواستم کمک بگیرم ، اساساً به این معنی است که توانایی من نسبت به دیگران کمتر است. اما حقیقت این است که قرار نیست خودمان تمام مسیر را طی کنیم. این امر در تجارت شما نیز صادق است. در هر صورت ، دریافت کمک برای پیشبرد اهداف ، چه در Candy Crush و چه در مشاغل ، براساس هزینه ای است که شما می توانید از عهده آن برآیید.

همچنین به شما این امکان را می دهد که از یک قسمت مسیر به قسمت دیگر بپرید و سریعتر به هدف خود برسید.

وقتی به لذت استفاده از کمک های مالی در Candy Crush پی ببرید ، قطعاً خواهید فهمید که کار مشترک در تجارت شما نیز می تواند عالی باشد.

به وفور باور داشته باشید

بسیاری از دروس Candy Crush برای کارآفرینی بسیار مهم است. هر وقت Candy Crush یا بازی های مشابه را دنبال می کنم ، و متوجه می شوم که امتیازاتم تمام می شود ، نگران می شوم ، اما با قدرت ایمان ، بازی را جلو می برم و امتیازات جدیدی کسب می کنم.

این دقیقاً در تجارت و زندگی وجود دارد.

در تجارت خود ممکن است با رکودهای خاصی روبرو شوید. اما باور کنید افرادی هستند که به تجارت شما احتیاج دارند و پول زیادی در جیب خود دارند.

اعتقاد به وفور شما را در مسیر افرادی قرار می دهد که دقیقاً به شما نیاز دارند.

اگر اکنون پول در حساب بانکی خود ندارید ، جریان معاملات خود را بررسی کنید. شما باید به جریان پول اعتقاد داشته باشید و بدانید که همیشه چیزهای بیشتری برای جذب وجود دارد.

وقتی با این نگاه کمی جلوتر می روید ، می فهمید که اعتقاد شما واقعی است و آن را تقویت می کنید و در کار و درآمدزایی موفق ترید.

آیا با این درس ها و مفید بودن آنها برای کار و زندگی موافقید؟ به ما بگویید ، بازی هایی که روی تلفن خود دارید می توانید چه درسی برای زندگی شما داشته باشد؟

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

هفت − 2 =