کالبد شکافی Galaxy Buds Live توسط iFixit [تماشا کنید]

سعید ناصریاکتبر 3, 20201min0

IFixit که اجزای مختلف را کالبد شکافی می کند ، در یکی از جدیدترین پروژه های خود کیسه هوا بی سیم Galaxy Buds Live را توصیف کرده است. یکی از جالب ترین موارد در مورد این کالبد شکافی این است که کلمه "لوبیا" بر روی گوشی ها حک شده است. نکته ای که حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است در ابتدا این نام را برای ایرباس جدید خود انتخاب کرده باشد.

این کارشناس iFixit می گوید که باز کردن قفل Galaxy Buds Live در مقایسه با AirPad Pro کار سختی نیست و در واقع به راحتی می توان آن را باز کرد. یکی از نکات جالب توجه در این کالبد شکافی این است که کلمات "لوبیای راست" و "لوبیای چپ" روی کابل روبان داخل گوشی راست و چپ حک شده است.

کارشناس سایت iFixit کالبد شکافی Galaxy Buds Live را ادامه می دهد و می گوید اندازه آن استاندارد است و جایگزینی آن دشوار نیست. وی اضافه می کند که باتری زیر راننده است و باید مراقب باشید که آن را تعویض کنید. برای این کار باید درایور را بلند کنید که با چسب در جای خود محکم شده است تا به باتری برسد. Galaxy Buds Live از یک باتری سکه 3.7 ولتی یونی لیتیوم CP1254 تغذیه می کند که به گفته iFixit یافتن آن در اینترنت کار آسانی نیست.

این کارشناس سایت سپس قاب Galaxy Buds Live را باز کرد و دریافت که این باتری حاوی باتری 1.81 وات ساعت است که به گفته وی بسیار بزرگتر از باتری کیف شارژ Galaxy Buds و Buds Plus بود. سامسونگ اعلام کرده است که با استفاده از کیف شارژ حداکثر 29 ساعت شارژ Galaxy Buds Live انجام می شود که نسبت به 13 ساعت شارژ Galaxy Buds و 22 ساعت شارژ Bads Plus پیشرفت قابل توجهی دارد.

IFixit به Galaxy Buds Live امتیاز 8 از 10 قابل تعمیر داده است. پیش از این Galaxy Buds و Galaxy Buds Plus به ترتیب 6 و 7 امتیاز از این سایت دریافت کرده بودند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

6 + 16 =