ترفندهای اینستاگرامی که نباید آنها را از دست بدهید

سعید ناصریسپتامبر 14, 20202min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

کار با اینستاگرام

آموزش کار با اینستاگرام به روشی حرفه ای

اینستاگرام دائماً ویژگی های جدیدی اضافه می کند. حتی اگر یک وبلاگ نویس حرفه ای در اینستاگرام باشید ، احتمالاً یکی از این موضوعات مخفی را از دست داده اید.

یک متن رنگین کمان در داستان ایجاد کنید:

ایجاد متن چند رنگ در استوری اینستاگرام یک ترفند پنهانی نیست. ابزار type را انتخاب کنید ، متن مورد نظر خود را تایپ کنید ، سپس هر حرف را یکی یکی انتخاب کرده و رنگ آن را تغییر دهید. ساخت متن رنگین کمان بسیار آسان تر از آن است.

برای انجام سریع این کار ، متن را تایپ کنید ، سپس همه را انتخاب کنید. در مرحله بعدی ، انگشت شست خود را روی هر رنگ در پالت رنگ پیشنهادی نگه دارید ، انگشت شست خود را روی متن حرکت دهید ، همزمان هر دو انگشت را به سمت چپ بکشید ، حروف شما تغییر رنگ می دهند.

نحوه کار با اینستاگرام

قرار دادن طولانی مدت عکس ها در داستان:

اگر پنج ثانیه برای عکاسی در داستان شما کافی نیست ، حداکثر 15 ثانیه یک آهنگ به آن اضافه کنید ، همان محدودیت زمانی برای کلیپ های ویدیویی.

وقتی عکس در Story Editor باز شد ، روی دکمه برچسب ضربه بزنید ، سپس روی "Music" ضربه بزنید. بعد ، آهنگی را از اینستاگرام انتخاب کنید. یک آهنگ می تواند بین پنج تا 15 ثانیه طول بکشد و شما می توانید نقطه دقیق آن را انتخاب کرده و متناسب با آن برش دهید.

برنامه اینستاگرام

مشاهده پست ها بدون دنبال کردن کاربر:

از دیدن پست ها و داستان های کاربر خسته شده اید اما نمی خواهید آنها را باز کنید یا دنبال آنها را لغو کنید؟ به جای قطع اتصال اینستاگرام خود ، فقط باید صدای آنها را قطع کنید.

ساده ترین راه برای این کار این است که انگشت خود را روی عکس کاربر در نوار Stories در بالای خوراک خود نگه دارید تا یک پنجره بازشو با "بی صدا" ظاهر شود ، که می توانید روی آن ضربه بزنید. پس از زدن "بی صدا" ، می توانید داستان های آنها را بی صدا کنید یا پست ها و داستان ها را بی صدا کنید.

دستورالعمل استفاده از اینستاگرام

از اطلاع کاربران از آنلاین بودن جلوگیری کنید:

هنگامی که یک کاربر هنگام به اشتراک گذاری استوری به پیام های مستقیم خود یا صفحه "ارسال به" نگاه می کند ، لیستی از کاربران را می بیند ، برخی از آنها دارای وضعیت "اکنون فعال" هستند یا آخرین باری که در اینستاگرام فعال بودند. وقتی در حال حاضر فعال هستید ، یک نقطه سبز وجود دارد که به شما در استفاده از این حالت کمک می کند.

اگر نمی خواهید دیگران هنگام استفاده از اینستاگرام بدانند ، روی منوی سه خطی در نمایه خود ضربه بزنید ، سپس روی "تنظیمات" ضربه بزنید. در Android ، روی «وضعیت فعالیت» در بخش «حریم خصوصی و امنیت» ضربه بزنید. برای iOS ، "حریم خصوصی و امنیت" ، "وضعیت فعالیت" را انتخاب کنید. آن را تغییر دهید تا تمام شود. با انجام این کار از استفاده سایر کاربران از اینستاگرام نیز جلوگیری می شود ، بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید.

آموزش کار با اینستاگرام

در داستان رنگهای شفاف ایجاد کنید:

شما می توانید روی هر تصویر یا ویدیویی از داستان خود یک پوشش شفاف ایجاد کنید. در ابزار Design ، ابزار برجسته را انتخاب کنید ، سپس از ابزار انتخاب رنگ یا گزینه های رنگی که در زیر نشان داده می شود ، رنگی را انتخاب کنید. پس از انتخاب رنگ ، تصویر یا فیلم را برای چند ثانیه فشار دهید و صفحه نمایش در حدود 75٪ تیرگی رنگ از بالای رسانه را نشان می دهد.

آموزش اینستاگرام

مجموعه: بخش کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

2 − 1 =

Powered by mihanseo