فایروال های Cisco ASA و ASAv را بارگیری و به روز کنید

سعید ناصریسپتامبر 6, 20201min0

سیسکو یکی از بزرگترین شرکتهایی است که در زمینه امنیت شبکه و شبکه فعالیت می کند و فایروال این شرکت یکی از محبوب ترین و بهترین فایروال های جهان در حال حاضر است.

همچنین ، این فایروال در دو نسخه سخت افزاری و نرم افزاری (مجازی) ارائه شده است و در اینجا به روزرسانی هر دو نسخه را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

سیسکو ASA
رمز پرونده: www.geekboy.pro

سیسکو ASAv

رمز پرونده: www.geekboy.pro

Firewall و بستر امنیتی شبکه اثبات شده

خانواده دستگاه های امنیتی Cisco ASA از شبکه های سازمانی و مراکز داده در هر اندازه محافظت می کند. این دسترسی بسیار امن به داده ها و منابع شبکه را در اختیار کاربران قرار می دهد – در هر زمان ، هر مکان ، با استفاده از هر دستگاه. دستگاه های ASA سیسکو با بیش از 1 میلیون دستگاه امنیتی در سراسر جهان ، بیش از 15 سال فایروال ثابت و مهندسی امنیت شبکه و رهبری آن را نشان می دهد.
ویژگی ها و قابلیت ها

نرم افزار Cisco Adaptive Security Appliance (ASA) اصلی ترین سیستم عامل برای خانواده Cisco ASA است. این قابلیت ها فایروال کلاس سازمانی را برای دستگاه های ASA در مجموعه ای از فاکتورها – لوازم مستقل ، تیغه ها و لوازم مجازی – برای هر محیط شبکه توزیع شده ارائه می دهد. نرم افزار ASA همچنین با سایر فن آوری های امنیتی مهم ادغام می شود تا راه حل های جامعی را ارائه دهد که نیازهای امنیتی مداوم را تکمیل می کند.

از جمله مزایای آن ، نرم افزار Cisco ASA:
قابلیت های یکپارچه IPS ، VPN و ارتباطات یکپارچه را ارائه می دهد
از طریق خوشه بندی با عملکرد بالا ، چند سایت و چند گره ، به سازمان ها کمک می کند تا ظرفیت را افزایش دهند و عملکرد را بهبود بخشند
در دسترس بودن بالا برای کاربردهای انعطاف پذیری بالا را ارائه می دهد
همکاری بین دستگاه های فیزیکی و مجازی را فراهم می کند
نیازهای منحصر به فرد شبکه و مرکز داده را برآورده می کند
آگاهی از زمینه را با برچسب های گروه امنیتی Cisco TrustSec و فناوری فایروال مبتنی بر هویت فراهم می کند
مسیریابی پویا و VPN سایت به سایت را براساس هر زمینه تسهیل می کند

نرم افزار Cisco ASA همچنین از استانداردهای رمزگذاری نسل بعدی ، از جمله مجموعه الگوریتم های رمزنگاری Suite B پشتیبانی می کند. این برنامه همچنین با راه حل Cisco Cloud Web Security برای محافظت از تهدیدات کلاس جهانی و تحت وب ادغام می شود.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

7 + شش =

Powered by mihanseo