کارمندان آمریکایی TickTock به دنبال تشکیل دادخواست علیه دولت ترامپ هستند

سعید ناصریآگوست 29, 20201min0

به دنبال دستورالعمل ترامپ و تحریم های Bytodense ، کارمندان TickTock ایالات متحده به دنبال شکایت علیه دولت آمریکا هستند. به گفته آنها ، این مصوبه از پرداخت حقوق به آنها جلوگیری می کند.

حدود یک هفته پیش ، رئیس جمهور ایالات متحده دستور جدید اجرایی را برای تحریم بایت رقص امضا کرد. براساس این مصوبه ، هرگونه معاملات مالی شرکت های آمریکایی با این شرکت و شرکت های تابعه آن (از جمله تیکوتاک) از 20 سپتامبر ممنوع می باشد.

این دستور گسترده است و مشخص نیست که آیا مانع پرداخت حقوق کارمندان تیکوتاک خواهد شد یا خیر ، به همین دلیل کارمندان آمریکایی این شرکت در پی شکایت از دولت ایالات متحده هستند.

مایک گادوین ، وکیل آمریکایی ، روز پنجشنبه در توئیتی نوشت که او و چند وکیل دیگر از پرونده در دادگاه دفاع خواهند کرد. وی افزود: این تصمیم افراط گرایانه حقوق اساسی کارمندان تیکوتاک را از جمله حق حقوق و دستمزد را به خطر انداخته است.

گادوین توسط مایک رایان ، کارمند آمریکایی TickTock استخدام شد. رایان با راه اندازی کمپینی در GoFundMe هزاران دلار سرمایه جمع کرده است تا دادگاه را ترغیب کند تا دستور اجرای ترامپ را تغییر دهد. رایان می گوید با این دستور ، از 1500 شهریور حقوق 1500 كارمند Byte Dance و TickTock قطع خواهد شد.

تیکوتاک ادعا می کند که تحریم رقص بایت غیرقانونی است و قصد دارد در موارد جداگانه ای از دولت آمریکا شکایت کند. این شرکت افزود هیچ نقشی در کارمندان ندارد & # 39؛ شکایت از دولت ایالات متحده ، اما به تلاش های آنها احترام می گذارد.

دولت ایالات متحده می گوید داده هایی که از کاربران آمریکایی جمع آوری می کند به دولت چین اجازه می دهد تا به آمریکایی ها و جاسوسی بپردازد و & # 39؛ اطلاعات شخصی. در پاسخ ، تیک تک گفت که داده های کاربران ایالات متحده را در چین ذخیره نکرده یا در اختیار دولت چین قرار نداده است.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

5 × دو =