تبلت جدید Nvidia Shield به زودی عرضه می شود

سعید ناصریآگوست 29, 20201min0

در گذشته های نه چندان دور ، از چیپست های NVIDIA در محصولات تولید کنندگان مختلف استفاده می شد. اما در سال های اخیر مارک های مختلف به سمت تراشه های کوالکام Snapdragon SoC سوق پیدا کرده اند و تراشه Tegra SoC انویدیا دیگر با استقبال روبرو نیست. به همین دلیل ، انویدیا با ساخت محصولات متنوعی مانند تبلت Nvidia Shield سعی کرده درآمد خود را در سطح معقولی نگه دارد.

همانطور که گفتیم ، به دلیل عدم استقبال سازنده از قطعات سخت افزاری انویدیا ، این شرکت محصولات متنوع و انحصاری خود را روانه بازار کرده است. امروز ، در فرم جدید FCC از شرکت جدید و محصول جدید ، اطلاعات در وب منتشر شده است.

روز گذشته ، FCC یک پرونده صدور گواهینامه برای تبلت جدید انویدیا با شماره مدل P2290W منتشر کرد. محصولی که از رادیو در زمینه اتصالات بلوتوث و WiFi استفاده می کند.

مشاهده فرم جدیدی از خدمات FCC ذهن ما را به سمت سخت افزارهای جدید و بهتری در این تبلت می برد. اما چگونه می توان از این امر مطمئن بود؟ آیا ممکن است این محصول در برخی قسمت ها نسبت به نسخه قبلی خود فقط بهبود یافته باشد و هدف اصلی آن بازار متوسط ​​باشد؟

نسل دوم انویدیا سپر ، قدرتمند یا مقرون به صرفه؟

درست است که انویدیا در این زمینه سکوت کرده و اطلاعات خاصی را فاش نکرده است ، اما مشخصات محدود منتشر شده در پرونده FCC سرنخ خوبی برای اطمینان از مشخصات مختلف دستگاه است. بزرگترین سرنخ ما در این مورد ابعاد تبلت است که با عرض 218 میلی متر و ارتفاع 123 میلی متر ذکر شده است. تبلت نسل فعلی انویدیا به صورت NVIDIA Shield با ابعاد 221 12 126 میلی متر در دسترس است. علاوه بر این ، ضخامت محصول در گزارش FCC از 9.2 میلی متر به 8 میلی متر کاهش می یابد. همچنین تبلت جدید انویدیا 350 گرم وزن دارد که 356 گرم سبکتر از تبلت Nvidia Shield Ka 1 است.

با این حال ، حتی تعیین تمام ابعاد و وزن محصول نیز در شناسایی اجزای داخلی تبلت کمک چندانی به ما نمی کند. سال گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه تبلت جدید Nvidia & # 39؛ s Shield توسط تراشه قدرتمند Tegra X1 SoC با یک پردازنده گرافیکی 256 هسته ای Maxwell (برای ارائه یک تجربه گرافیکی خیره کننده) در وب ساخته شده است. شایعات در مورد تاریخ عرضه این تبلت کذب بود و حالا ممکن است انویدیا بخواهد امسال این محصول را روانه بازار کند. اگر شماره مدل نهایی این تبلت همان P2290W باقی بماند ، احتمالاً به زودی شاهد رونمایی از تبلت جدید انویدیا شیلد خواهیم بود.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

سیزده + 9 =

Powered by mihanseo